E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
19 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББОпис природніх ресурсів
 На головну / Регіон

Одним з найцінніших об’єктів району є комплексна пам’ятка природи загальнодержавного значення “Касова гора” площею 65 га, розташована поблизу с. Бовшів. Це мальовнича гряда висотою 350 м. н.р.м., характерна рідкісним поєднанням скелястих пагорбів та гіпсових скель, що тягнуться вздовж лівого берега Бурштинського водосховища.

Касова гора-один з найбільших степових осередків Західного Поділля, що його ботаніки описують як еталон західних степів. Флора Касової гори охоплює понад 300 видів судинних рослин, серед яких багато реліктових, ендемічних, рідкісних та зникаючих-ковила волосиста, сон великий, горицвіт весняний, любочки повзучі, волошка тернопільська та ін.

На території району знаходиться Галицький регіональний ландшафтний парк площею 8241,0 га, до складу якого входять понад 30 різноманітних територій та об’єктів-лісові угіддя Галицького держлісгоспу площею 2595,5 га, 11 раніше створених заповідних об’єктів, долина ріки Дністер, водосховище на ріці Гнила Липа (Бурштинське море), ставки та ряд джерел підземних вод, які мають особливу наукову, природоохоронну, рекреаційну та освітньо-виховну цінність.

Правою притокою ріки Дністер є ландшафтний заказник місцевого значення “Ріка Лімниця з водоохоронною смугою вздовж берегів шириною 100 м”. Одна з найбільш характерних для області гірських річок. Є цінним джерелом чистої питної води в даний час і на перспективу, має сприятливі умови для життя, нересту і розвитку ціних видів риб-рибця, морени, гірської форелі, а також примноження цінних хутрових звірів та водоплавних птахів. На всій протяжності долина ріки Лімниці цінна в естетичному та рекреаційному відношенні. Однак ріка потерпає від значного антропогенного навантаження, береги її засмічені побутовими та промисловими відходами, мають місце непоодинокі випадки миття машин в ріці, забору гравію та інші порушення заповідного режиму.

Біля с. Межигірці знаходиться ботанічний заказник місцевого значення “Камінь”, займає площу 10,5 га. Це є цінний природний комплекс з рідкісними степовими угрупуваннями, серед яких значна кількість занесена до Червоної книги України. Це ковила пірчаста, ковила волосиста, сон чорніючий та відкасник осотовидний. Тут зростають популяції дуже рідкісного для рівнини України виду-очитку іспанського. Враховуючи наукову цінність заказника, науковці Національної академії наук України рекомендують надати йому статус загальнодержавного значення. На території заказника мають місце випадки самовільної нерегламентованої заготівлі лікарських рослин.

На базі регіонального ландшафтного парку незабаром буде створено Галицький національний природний парк. Всі матеріали погоджені відповідними міністерствами та відомствами і передані в Адміністрацію Президента для підготовки Указу про створення Галицького НПП.
 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
Регіональний представник Уповноваженого в Івано-Франківській області проведе особистий прийом громадян

25 листопада 2019 року, з 10.00 до 13.00 години, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Івано-Франківській області Людмила Непийвода проведе особистий прийом громадян у Галицькому районі. Прийом громадян буде проводитись за адресою: Івано-Франківська область, м.Галич, пл.Волі.1, 2 поверх.

.

Інформація щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року

.

Інформація щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року

.

Оголошення про проведення міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить пам’ятки". Інформація за посиланнями : if.wlm.org.ua або wlm.org.ua/lists

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 4 до 10 січня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й Угорщини;

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 9 по 18 серпня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

.

Відзнака імені Сергія Кемського

Конкурси, фестивалі, виставки
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області