E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
5 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

 


Опис природніх ресурсів
 На головну / Регіон

Одним з найцінніших об’єктів району є комплексна пам’ятка природи загальнодержавного значення “Касова гора” площею 65 га, розташована поблизу с. Бовшів. Це мальовнича гряда висотою 350 м. н.р.м., характерна рідкісним поєднанням скелястих пагорбів та гіпсових скель, що тягнуться вздовж лівого берега Бурштинського водосховища.

Касова гора-один з найбільших степових осередків Західного Поділля, що його ботаніки описують як еталон західних степів. Флора Касової гори охоплює понад 300 видів судинних рослин, серед яких багато реліктових, ендемічних, рідкісних та зникаючих-ковила волосиста, сон великий, горицвіт весняний, любочки повзучі, волошка тернопільська та ін.

На території району знаходиться Галицький регіональний ландшафтний парк площею 8241,0 га, до складу якого входять понад 30 різноманітних територій та об’єктів-лісові угіддя Галицького держлісгоспу площею 2595,5 га, 11 раніше створених заповідних об’єктів, долина ріки Дністер, водосховище на ріці Гнила Липа (Бурштинське море), ставки та ряд джерел підземних вод, які мають особливу наукову, природоохоронну, рекреаційну та освітньо-виховну цінність.

Правою притокою ріки Дністер є ландшафтний заказник місцевого значення “Ріка Лімниця з водоохоронною смугою вздовж берегів шириною 100 м”. Одна з найбільш характерних для області гірських річок. Є цінним джерелом чистої питної води в даний час і на перспективу, має сприятливі умови для життя, нересту і розвитку ціних видів риб-рибця, морени, гірської форелі, а також примноження цінних хутрових звірів та водоплавних птахів. На всій протяжності долина ріки Лімниці цінна в естетичному та рекреаційному відношенні. Однак ріка потерпає від значного антропогенного навантаження, береги її засмічені побутовими та промисловими відходами, мають місце непоодинокі випадки миття машин в ріці, забору гравію та інші порушення заповідного режиму.

Біля с. Межигірці знаходиться ботанічний заказник місцевого значення “Камінь”, займає площу 10,5 га. Це є цінний природний комплекс з рідкісними степовими угрупуваннями, серед яких значна кількість занесена до Червоної книги України. Це ковила пірчаста, ковила волосиста, сон чорніючий та відкасник осотовидний. Тут зростають популяції дуже рідкісного для рівнини України виду-очитку іспанського. Враховуючи наукову цінність заказника, науковці Національної академії наук України рекомендують надати йому статус загальнодержавного значення. На території заказника мають місце випадки самовільної нерегламентованої заготівлі лікарських рослин.

На базі регіонального ландшафтного парку незабаром буде створено Галицький національний природний парк. Всі матеріали погоджені відповідними міністерствами та відомствами і передані в Адміністрацію Президента для підготовки Указу про створення Галицького НПП.
 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>
.

XIV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ШКІЛЬНИХ МАЛЮНКІВ «МОЇ ПРАВА» …(детальніше)>>>


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області