E-mail:  gal_rda@i.ua ; 00731407@mail.gov.ua  ; 

26 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

Відеоролик "Чиста" енергія для Вашої родини"


Інформаційні брошури про переваги відновлюваних джерел енергії для домогосподарств:

1. Електроенергія з енергії сонця для Вашої родини

2. Тепло з біопалива для Вашої родини та громади

3. Тепло з енергії сонця для домогосподарств

4. Тепло та гаряча вода з енергії довкілля для Вашої родини

5. Електроенергія з енергії вітру для Вашої родини


Аналітична інформація про здійснення державної регуляторної політики в Галицькому районі
 На головну / Регуляторна політика

До липня 2017 року в районі діяв один регуляторний акт, а саме розпорядження районної державної адміністрації від 23.01.2009 №10 «Про затвердження цін на платні роботи (послуги), що виконуються архівним відділом районної державної адміністрації» зі змінами, внесеними розпорядженням від 04.09.2012 № 324 «Про внесення змін до розпорядження районної державної адміністрації від 23.01.2009 №10».

У липні 2016 року проведено періодичне відстеження результативності вищезазначеного регуляторного акту. Звіт про його відстеження було направлено до Державної регуляторної служби України.

Розпорядженням районної державної адміністрації від 11.07.2017 № 423 «Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються архівним відділом Галицької районної державної адміністрації» дію регуляторного акту відмінено.

На даний час в районі немає діючих регуляторних актів.

Для забезпечення відкритості регуляторного процесу відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» районною державною адміністрацією та її структурними підрозділами розроблено план з підготовки регуляторних актів на 2020 рік, який затверджено розпорядженням від 12.12.2019 № 270 «Про план діяльності райдержадміністрації з підготовки регуляторних актів на 2020 рік», відповідно до якого у І півріччі 2020 року планується затвердити розпорядження районної державної адміністрації «Про адміністративні послуги», яке затвердить регламент роботи Центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації.
 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!

Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення . Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту.Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами : у місті Івано-Франківську 53-90-01, в місті Калуш - 6-00-26, в місті Коломия - 1505, та черговим районних і міських підрозділів поліції.

.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.

Пам`ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

.
Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України
.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області