E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
6 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

  На головну / Відомості про адміністрацію / Структура РДА / Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації

Деякі особливості внесених змін у ведення Державного реєстру виборців та порядок звернення виборця до органу ведення Реєстру

Згідно із змінами внесеними до Закону України “Про Державний реєстр виборців” (Закон викладено в новій редакції від 06.12.2016 року № 1774-VIII) зокрема які безпосередньо стосуються виборців є встановлення норми щодо виборчої адреси виборця.

        Виборчою адресою виборця є адреса його житла або місця перебування виборця чи інша адреса, що замінює адресу житла, яка є підставою для віднесення виборця до відповідної виборчої дільниці.

        Виборча адреса виборця визначається за зареєстрованим місцем проживання та адресою житла виборця.

        Виборча адреса виборця, який не має зареєстрованого місця проживання, визначається за погодженням із спеціалізованим закладом, який здійснює відповідно до закону облік бездомних громадян, або відділом ведення Державного реєстру виборців (далі - орган ведення Реєстру) за мотивованим зверненням виборця.

        На відміну від попередньої редакції закону, де визначення виборчої адреси виборця зводилося до ініціативи виборця в незалежності до реєстрації місця проживання, нова норма встановлює чітку прив’язку в поняття виборчої адреси виборця до реєстрації місця проживання, тобто виборча адреса повинна відповідати зареєстрованому місцю проживання виборця.

        Відповідно до зазначених змін, Законом України “Про Державний реєстр виборців” (далі - Закон) зобов’язано відділи ведення Державного реєстру виборців перевірити звернення виборців щодо зміни виборчої адреси, які надійшли до набрання чинності зазначеного Закону в новій редакції, на відповідність зареєстрованому місцю проживання та адресі житла виборців. У разі виявлення відмінностей орган ведення Реєстру встановлює зареєстроване місце проживання та адресу житла виборця і вносить відповідні зміни до відомостей Державного реєстру виборців (далі - Реєстр).

        Виборчою адресою військовослужбовця строкової служби є адреса дислокації військової частини.

        Виборчою адресою виборця, який відбуває покарання у вигляді арешту, позбавлення або обмеження волі, є адреса установи виконання покарань.

        Виборчою адресою виборця, який проживає чи перебуває за межами України, є його поштова адреса в країні проживання (перебування).   

        Законом України “Про Державний реєстр виборців” встановлено порядок періодичного поновлення та уточнення персональних даних Реєстру, де на відміну попередньої редакції Закону (щоквартального поновлення) органи ведення Реєстру здійснюють щомісяця поновлення бази даних Реєстру. Поновлення бази даних Реєстру здійснюється на підставі відомостей, які подаються районними органами, закладами, установами, визначеними Законом.    

        Враховуючи публічний характер Реєстру, який має на меті дотримання прав людини, гарантованих Конституцією України, міжнародними договорами, забезпечується публічний контроль за дотриманням вимог Конституції та законів України у процесі ведення Реєстру. Кожен виборець має право:

1) подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Реєстру;

2) отримувати інформацію про своє включення (невключення) чи інших осіб до Реєстру;

3) отримувати інформацію про використання своїх персональних даних для цілей, не передбачених законом;

4) одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відповідного органу ведення Реєстру в доступній формі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру, в установленому Законом порядку;

5) звертатися в порядку, встановленому законом, до відповідного органу ведення Реєстру з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення) до Реєстру себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе або інших осіб;

6) оскаржувати в установленому законом порядку рішення, дії чи бездіяльність органів Реєстру;

7) захищати будь-якими незабороненими законом засобами свої права та законні інтереси у разі їх порушення під час ведення Реєстру. 

        Виборець подає органу ведення Реєстру достовірну інформацію щодо своїх персональних даних, які відносяться до Реєстру в порядку звернення за власною ініціативою чи направлення запиту у передбачених законом випадках:

 - Особа, яка набула право голосу, або особа, яка має право голосу, однак виявила, що вона не включена до Реєстру, може за власною ініціативою звернутися до органу ведення Державного реєстру за місцем свого проживання на території України щодо свого включення до Реєстру;

 Для звернення виборець подає до органу ведення Реєстру письмову заяву, із зазначенням відомостей про себе, і пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство виборця, - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України), копія якого додається до заяви.

 - Кожен виборець у разі зміни його персональних даних в Реєстрі, виявлення помилкових (некоректних) даних може особисто звернутися до органу ведення Реєстру із заявою про внесення змін до його персональних даних Реєстру. До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують ці зміни.

 У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою заяву, до якої додаються документи (копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця.

 - Виборець може особисто звернутися з письмовим запитом до органу ведення Реєстру за своєю виборчою адресою щодо змісту його персональних даних у Реєстрі, пред’явивши паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України у випадку якщо особа нещодавно набула громадянства України. Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на таке звернення іншу особу.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Галицької районної державної адміністрації - площа Волі,1, м.Галич, Галицька районна державна адміністрація, каб.29.
 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення: довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами: у м.Івано-Франківську 53-90-01, в м.Калуш 6-00-26, та черговим районних і міських підрозділів поліції.
.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області