E-mail:  gal_rda@i.ua ; 00731407@mail.gov.ua  ; 

26 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

Відеоролик "Чиста" енергія для Вашої родини"


Інформаційні брошури про переваги відновлюваних джерел енергії для домогосподарств:

1. Електроенергія з енергії сонця для Вашої родини

2. Тепло з біопалива для Вашої родини та громади

3. Тепло з енергії сонця для домогосподарств

4. Тепло та гаряча вода з енергії довкілля для Вашої родини

5. Електроенергія з енергії вітру для Вашої родини На головну / Відомості про адміністрацію / Структура РДА / Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації

Порядок звернення особи за власною ініціативою до органу ведення

Державного реєстру виборців щодо включення до Реєстру,

щодо зміни персональних даних виборця та направлення запиту

щодо змісту особистих персональних даних у Реєстрі

 

        Включення до Реєстру

Особа, яка набула право голосу, або особа, яка має право голосу, однак виявила, що вона не включена до Реєстру, може за власною ініціативою звернутися до органу ведення Державного реєстру за місцем свого проживання на території України щодо свого включення до Реєстру.

Особа подає до органу ведення Реєстру письмову заяву, та документ, що посвідчує особу і громадянство виборця, - паспорт громадянина України або (якщо особа недавно набула громадянство України) тимчасове посвідчення громадянина України.

        Зміна персональних даних

Кожен виборець у разі зміни його персональних даних, або у разі виявлення помилкових (некоректних) персональних даних в Реєстрі може звернутися до органу ведення Реєстру із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі. До заяви додаються документи (належно засвідчені копії документів), які підтверджують ці зміни, та довідка про включення особи до Реєстру.

У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає заяву до органу ведення Реєстру за своєю новою виборчою адресою, до якої додаються документи (належно засвідчені копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця.

Виборчою адресою виборця є адреса його житла або місця перебування виборця чи інша адреса, що замінює адресу житла виборця, яка є підставою для віднесення виборця до відповідної постійної виборчої дільниці.

Виборча адреса виборця, як правило визначається зареєстрованим місцем проживання, якщо виборець не звернувся до відповідного органу ведення Реєстру щодо іншої виборчої адреси.

        Запит виборця до органу ведення Реєстру

 Виборець може особисто звернутися із письмовим запитом до органу ведення Реєстру щодо змісту його особистих персональних даних у Реєстрі, надаючи при цьому паспорт громадянина України або (якщо особа недавно набула громадянство України) тимчасове посвідчення громадянина України.

 Виборець, у персональних даних якого в Реєстрі зазначено про його постійну нездатність пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на таке звернення іншу особу.

 У порядку здійснення публічного контролю за діяльністю Реєстру кожен виборець може звернутися до будь-якого органу ведення Реєстру, вказавши при цьому свою виборчу адресу, з письмовим запитом щодо надання інформації в порядку визначеному Законом.

        Кожен виборець має право:

- Подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців.

- Знати про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Державного реєстру виборців.

- Знати про використання своїх персональних даних для цілей, непередбачених Законом України «Про Державний Реєстр виборців».

- Одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відповідного органу ведення Державного реєстру виборців повну інформацію в доступній формі про свої персональні дані, у порядку, встановленому Законом України «Про Державний реєстр виборців».

- Звертатися у порядку, встановленому законом до органу ведення Реєстру з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення) до Державного реєстру виборців себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Державного реєстру виборців щодо себе або інших осіб.

- Захищати будь-якими незабороненими законом засобами свої права та законні інтереси у разі їх порушення при веденні Реєстру виборців.

- Оскаржувати у порядку, встановленому законом, рішення чи дії органів Державного реєстру виборців.

       Перелік необхідних документів:

- паспорт громадянина або (якщо особа недавно набула громадянства України) тимчасове посвідчення громадянина України;

- доручення (виборець нездатний пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на звернення іншу особу);

- свідоцтво про смерть (для виключення виборця, який помер);

- інші документи (належно засвідчені копії документів), які підтверджують відповідні зміни.

 

Для проведення уточнення персональних даних потрібно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: площа Волі,1, м.Галич, Галицька районна державна адміністрація, каб.29.
 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!

Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення . Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту.Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами : у місті Івано-Франківську 53-90-01, в місті Калуш - 6-00-26, в місті Коломия - 1505, та черговим районних і міських підрозділів поліції.

.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.

Пам`ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

.
Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України
.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області