E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
30 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

 


Громадська рада з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту при секторі спорту та молодіжної політики
 На головну / Відомості про адміністрацію / Структура РДА / Сектор спорту та молодіжної політики районної державної адміністрації

Обрано нову громадську раду при відділі молоду та спорту райдержадміністрації.

23 березня 2017 року відбулися установчі збори, на яких обрано новий склад громадської ради при відділі молоді та спорту районної державної адміністрації на 2017-2018 роки.

За результатами голосування до складу громадської ради ввійшло 5 представників інститутів громадянського суспільства.

Очолив консультативно-дорадчий орган керівник громадської молодіжної (дитячо-юнацької) організації «Молодіжний клуб «Ініціатива» Галицького ЦДЮТ Степан Липовецький, голова християнської молодіжної організації «Українська молодь - Христові» Христина Гнатюк стала заступником голови, секретарем громадської ради присутні обрали головного спеціаліста відділу молоді та спорту райдержадміністрації Наталію Френдій.

Новообрану громадську раду привітав начальник відділу молоді та спорту районної державної адміністрації Олександр Чабак, який побажав плідної співпраці, вирішення питань, які хвилюють молодь району.


23 березня 2017 року о 10.00 год. в каб.№17 - установчі збори громадської ради з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту

23 березня 2017 року о 10.00 год. в каб.№17 (2-й поверх районної державної адміністрації) відбудуться установчі збори громадської ради з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту при відділі молоді та спорту районної державної адміністрації. Запрошуються представники молодіжних громадських організацій, які подали документи для участі в громадській раді з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту. На порядок денний установчих зборів виносяться питання обрання керівних органів (голови, заступника голови, президії), затвердження регламенту та положення про громадську раду і плану роботи ради на 2017 рік.


До уваги громадськості!

Для формування нового складу громадської ради з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту при відділі молоді та спорту районної державної адміністрації ініціативна група, створена для підготовки установчих зборів, повідомляє про початок прийому заяв від інститутів громадянського суспільства щодо участі в установчих зборах.

Документи приймаються з  22 лютого  2017 року.

Закінчення терміну прийому документів 21 березня 2017 року.

УВАГА!!! Зверніть увагу на необхідність приведення статутних документів інституту громадянського суспільства у відповідність до вимог Закону України «Про громадські об'єднання» від 22.03.2012р.  №4572-VI із змінами та доповненнями.

P.S.  Інститути громадянського суспільства, з часу створення яких минуло менше 2 років, подають інформацію про діяльність з моменту створення.  

Документи приймаються:

 у каб.17, контактний тел.21-189

або надсилаються за адресою:

 Відділ молоді та спорту  райдержадміністрації

 м. Галич, Площа Волі, 1, каб.17,

чи електронною поштою: molod35@i.ua

 

Заява подається у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (приклад заяви додається).

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;

- заява-згода представника інституту громадянського суспільства на участь у роботі громадської ради;

- фотографія (розміром 3х4 см).

У заяві також зазначається контактний номер телефону, номер факсу та електронної адреси, за якими можна надсилати запрошення для участі делегованого представника в установчих зборах.

Довідково: До інститутів громадянського суспільства належать громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства України.

 

ПАМ’ЯТКА

 щодо підготовки пакету документів, необхідних для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства по обранню нового складу громадської ради при відділі молоді та спорту районної державної адміністрації 

Шановні друзі!

Перш ніж подавати заяву для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства по обранню нового складу Громадської ради при відділі молоді та спорту районної державної адміністрації просимо уважно прочитати наступні рекомендації:

Заява подається на бланку інституту громадянського суспільства (далі – ІГС) та підписується уповноваженою особою керівного органу ІГС.

До інститутів громадянського суспільства, які можуть брати участь у зборах, обирати та бути обраними до складу громадської ради при відділі молоді та спорту районної державної адміністрації (далі – громадська рада) віднесені: громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства України.

Звертаємо Вашу увагу, що абзац 2-й заяви, а саме: «Також просимо включити (прізвище, ініціали уповноваженого представника) до списку для голосування щодо участі у складі громадської ради при відділі молоді та спорту районної державної адміністрації» – не є обов’язковим і зазначається в заяві тільки якщо Ваш ІГС готовий брати участь у роботі громадської ради (має достатній досвід громадської роботи, власні напрацювання, які готовий запропонувати). Тому уважно зважте та співвіднесіть свої бажання, можливості і сили.

Зверніть також увагу, що перелік документів, що додаються до заяви, визначено Типовим положенням про громадську раду, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від               3 листопада 2010 року №996, а отже, він є обов’язковим.

Крім обов’язкових документів (див. п.4 зразка заяви) просимо Вам надати коротку інформацію про ІГС та делегованого представника у електронному вигляді (на диску CD): на 1 арк. формату А4, розмір шрифту - Times New Roman, 14 пт. (разом із можливим розміщенням на ньому фото кандидата - за його згоди). Дана інформація буде розміщена на офіційному сайті райдержадміністрації у розділі «Кандидати до складу громадської ради при райдержадміністрації».

У випадку наявності додаткових запитань просимо телефонувати за тел.21-3189

Бажаємо успіху та сподіваємось на плідну співпрацю!

Ініціативна група з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства з обрання нового складу  громадської ради при відділі молоді та спорту районної державної адміністрації

 

   Додаток

 

Зразок заяви

 

БЛАНК інституту громадянського суспільства

№ ___ від ___________ 20__ р.

Ініціативній групі з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства по обранню громадської ради при відділі молоді та спорту районної державної адміністрації

Повідомляємо, що участь в установчих зборах інститутів громадянського суспільства, які відбудуться _________________ 20_____ року візьме уповноважений представник ____(повна назва організації, прізвище, ім’я, по-батькові та посада в організації) .

Зважаючи, на те, що _______________ має намір висувати свого представника як кандидата на членство в громадській раді при _________________, просимо включити (П.І.Б. уповноваженого представника) до списку кандидатів на членство.

повна назва ІГС)___ не заперечує проти оприлюднення поданої інформації у зв’язку з участю в установчих зборах по формуванню громадської ради.

 

До заяви додаються:

Рішення керівника ІГС (або іншого органу, відповідно до установчих документів) про делегування представника для участі в установчих зборах.

Копії документів про легалізацію ІГС.

Інформація про результати діяльності ІГС протягом 2015-2016 років (не більше 2 стор. тексту на арк. А4).

Біографічна довідка делегованого представника ІГС (не більше 1 стор. тексту на ар. А4).

Електронна версія документів, зазначених у п.3-5 заяви.

(повна назва ІГС)___ не заперечує щодо розміщення матеріалів про діяльність організації.

Підпис Прізвище, ім’я, по-батькові керівника ІГС

М.П. (за наявності)

 

Приклад виписки з протоколу засідання правління (ради, зборів тощо) ІГС

Виписка з протоколу

засідання правління ______ обласної громадської організації «Молода хвиля»

__ ____________ 2017 року №___

м. Полтава

Присутні:
Ковальчук О.В. - голова правління;

Кондратюк І.О. - заступник голови правління;

Члени правління: Ковальчук О.В. Кондратюк І.О. Федоров Р.Р.; Кустова С.А.; Ткач І.С.

Порядок денний:

Про участь представника організації в установчих зборах по обранню
громадської ради при ___________________.

Про висунення кандидатури представника ІГС для включення до бюлетеню по голосуванню за склад громадської ради при ___________________.

Вирішили:

1. Делегувати для участі в установчих зборах по обранню складу громадської ради при ___________________. Ковальчук О.В. - голову правління організації.

2. Підготувати документи для реєстрації щодо участі у зборах.

Відповідальні: Ковальчук О.В., Кондратюк І.О., Федоров Р.Р.; Термін: до 10 лютого 2017року.

Висунути кандидатуру Ковальчук О.В., голову правління, для включення до бюлетеню по голосуванню за склад громадської ради при _________.

Головуючий Ковальчук О.В.

Секретар Ткач І.С.

 

Приклад біографічної довідки уповноваженого представника ІГС на участь в установчих зборах з обрання складу громадської ради

Біографічна довідка уповноваженого представника ІГС

на участь в установчих зборах з обрання складу громадської ради

ІВАНЦОВА Ольга Вікторівна

Пpацює

 

Голова правління Кіровоградської обласної громадської організації «Нове життя»

Громадянство

 

громадянка України

Число, місяць і рік народження

 

03–06–1966

Місце народження

 

Україна, м. Кіровоград

Освіта

 

Повна вища‚ Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О.С. Пушкіна, 1989 рік, історія, вчитель історії

Науковий ступінь, вчене звання

 

не має

Володіння мовами

 

українська російська, англійська

Нагоpоди, почесні звання

 

не має

Досвід роботи у виборних органах

 

депутат Кіровоградської міської ради, з 11. 2010 р.

Т р у д о в а д і я л ь н і с т ь

10.1983 до 09.1984

 

піонервожата середньої школи № 3, м. Кіровоград

09.1984 до 07.1989

 

студентка Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О.С.Пушкіна

07.1989 до 09.1992

 

вчитель історії ЗОШ № 6 м. Кіровоград

09.1992 до 02.1999

 

тимчасово не працювала

02.1999 до т.ч.

 

голова правління Кіровоградської обласної громадської організації «Нове життя».

Д о д а т к о в а і н ф о р м а ц і я

Членство в ІГС

з 1995 по 1999 р. – член Кіровоградської міської організації «ДЕНЬ»

Особисті досягнення голова громадської ради при Кіровоградському МВК

Контактна інформація

м.Кіровоград, вул. Пашутіна, 8, оф.3, тел.: 0522 11-22-33, e-mail: budesh@ya.net


Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років

БЛАНК

інституту громадянського суспільства

ІНФОРМАЦІЯ*

про результати діяльності інституту громадянського суспільства
протягом 20___-20___ років

1. Назва ІГС

2. Скорочена назва ІГС.

3. Дані про легалізацію ІГС.

4. Адреса, контакти.

5. Мета та напрями діяльності.

6. Досвід роботи в консультативно-дорадчих органів при ОВВ.

7. Програми та проекти, реалізовані протягом звітного періоду ( назва проекту, мета, партнери, учасники, кінцевий результат), проведена робота.

Посада уповноваженої особи Підпис Ініціали, прізвище

М.П. (за наявності)

* Інформація про результати діяльності ІГС за період 2015-2016роки слід подавати обсягом не більше 2 стор. тексту формату А4.

 
 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>
.

XIV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ШКІЛЬНИХ МАЛЮНКІВ «МОЇ ПРАВА» …(детальніше)>>>


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області