E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
8 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

 


Звіти про базове відстеження результативності регуляторних актів
 На головну / Відомості про адміністрацію / Структура РДА / Архівний відділ районної державної адміністрації

 

ЗВІТ

ПРО ПЕРІОДИЧНЕ ВІДСТЕЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

від 29 липня 2016 року

 

1.           Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 23.01.2009 р. №10 "Про затвердження цін на платні роботи (послуги), що виконуються архівним відділом районної державної адміністрації" із змінами внесеними розпорядженням від 04.09.2012р. №324 «Про внесення змін до розпорядження районної адміністрації від 23.01.2009 №10» (далі - Розпорядження).

 

2.           Виконавець заходів з відстеження результативності регуляторного акта

Архівний відділ районної державної адміністрації.

 

3.           Цілі прийняття акта

Основними цілями прийняття Розпорядження є:

 - впорядкування цін платних послуг: виконання тематичного запиту про встановлення (підтвердження) окремих фактів, подій, відомостей та виконання тематичного запиту з видачею архівної довідки про встановлення (підтвердження);

 - підвищення якості надання послуг та збільшення кількості їх одержувачів;

 - спрямування отриманих за надані послуги коштів на покращення матеріально-технічної бази та інші видатки архівного відділу.

 

4.     Строк виконання заходів із відстеження

Відстеження результативності даного Розпорядження голови районної державної адміністрації здійснюється один раз на кожні три роки з дати закінчення заходів з повторного відстеження. Строк дії регуляторного акта не обмежений у часі. Строк виконання заходів із відстеження результативності -липень 2016 року.

 

5.     Тип відстеження регуляторного акта

     Здійснюється періодичне відстеження результативності регуляторного акта.

 

6.     Методи одержання результатів відстеження

Періодичне відстеження результативності даного регуляторного акта здійснюється на основі показників і даних, визначених під час проведення повторного відстеження аналізу впливу регуляторного акта. Дані, одержані при здійсненні періодичного відстеження значення показників результативності, порівнюються із значеннями показників, що були одержані при здійсненні повторного відстеження. Результати відстеження одержані за допомогою статистичного методу.

 

7.     Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалося шляхом аналізу даних звітів архівного відділу апарату районної державної адміністрації щодо обсягу коштів, отриманих за надання послуг, у вигляді плати за приймання на тимчасове зберігання в архівний відділ документів особового складу ліквідованих підприємств, установ та організацій, за виконання тематичного запиту про встановлення (підтвердження) окремих фактів, подій, відомостей, за виконання тематичного запиту з видачею архівної довідки про встановлення (підтвердження) майнових прав, а також щодо кількості запитів соціально-правового характеру.

 

Прогнозні значення статистичних показників

 

Назва показника

на І півріччя 2014 р.

на І півріччя 2015 р.

на І півріччя 2016 р.

Обсяг коштів, отриманих за надання послуг, грн.

2017

2532

2332

Кількість запитів соціально-правового характеру

376

512

354

 

8.     Кількісні та якісні значення показників результативності

 Аналіз результативності даного розпорядження голови районної державної адміністрації здійснювався за кількісними та якісними показниками, основними серед яких є:

-         обсяг коштів, отриманих за надання послуг;

-         виконання запитів соціально-правового характеру;

-         кількість документів, необхідних для одержання довідок;

-         тривалість розгляду звернень;

-         кількість скарг на дії посадових осіб.

 

Показники результативності

 

№ п/п

Показники результативності

Повторне

відстеження

(І півріччя 2013р.)

Періодичне

відстеження

(І півріччя 2016р.)

1.

Обсяг коштів, отриманих за надання послуг, грн.

1141

2332

2.

Виконання запитів соціально-правового характеру:

-         надійшло

-         виконано

-         виконано з позитивним результатом

 

 

 

456

456

437

 

 

354

354

332

3.

Кількість документів, необхідних для одержання довідок

2

2

4.

Тривалість розгляду звернень, днів

30

30

5.

Кількість скарг на дії посадових осіб

-

-

 

9.     Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Реалізація розпорядження голови районної державної адміністрації "Про затвердження цін на платні роботи (послуги), що виконуються архівним відділом районної державної адміністрації" від 23.01.2009 року № 10, із подальшими змінами внесеними розпорядженням від 04.09.2012 року № 324 “Про внесення змін до розпорядження районної адміністрації від 23.01.2009 №10” сприяла досягненню визначених цілей.

Так, протягом І півріччя 2016 року архівним відділом райдержадміністрації надано послуг на суму 2332,00 грн., що на 1191,00 грн. більше, ніж за аналогічний період 2013 року. Дані кошти використовуються архівним відділом на придбання канцелярських товарів, ремонт оргтехніки та ремонт приміщення, оплата відрядних, оренди та страхування приміщення. Покращення матеріально-технічної бази, в свою чергу, сприяє підвищенню якості послуг, що надаються архівним відділом.

За І півріччя 2016 року архівним відділом виконано 354 запити соціально-првового характеру, з них 354 уже виконано, в тому числі 332 – з позитивним результатом.

Послуги надаються у встановлені законодавством терміни. Скарги на дії працівників архівного відділу відсутні.

Позитивним для отримувачів послуг є зменшення вартості платних послуг, що виконуються архівним відділом районної державної адміністрації.

 Виходячи з наведеного, можна зробити висновок, що на час проведення повторного відстеження вищевказаного Розпорядження підвищено якість надання архівних послуг та збільшено кількість одержувачів запитів соціально-правового характеру, отже досягнуто мети, для реалізації якої його було прийнято.

Таким чином, даний регуляторний акт містить високий ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку.

 

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації М.Попович


ЗВІТ

про базове відстеження результативності регуляторного акта

від 14 січня 2009 року

Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується:

 Розпорядження голови Галицької районної державної адміністрації “Про затвердження цін на платні роботи (послуги), що виконуються архівним відділом Галицької райдержадміністрації”.

Назва виконання заходів із відстеження:

 Архівний відділ Галицької районної державної адміністрації.

Цілі прийняття акта:

 Ціль державного регулювання – надати можливість бюджетним установам самим заробляти кошти, які необхідні для функціонування бюджетної установи. Для нормального функціонування бюджетної установи існує один засіб достатнього фінансування – надання платних послуг архівним відділом Галицької районної державної адміністрації.

Строк виконання заходів із відстеження:

 Відстеження результативності зазначеного Розпорядженням голови Галицької районної державної адміністрації здійснюється до дня набрання ним чинності. Строк дії не обмежений у часі.

Тип відстеження регуляторного акта:

 Відповідно до ст. 10 (відстеження результативності регуляторних актів) Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року 3308 “Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта”.

Методи одержання результатів відстеження:

 Відстеження результативності зазначеного розпорядження голови Галицької районної державної адміністрації здійснюються шляхом проведення архівним відділом Галицької районної державної адміністрації опитуванням суб’єктів підприємницької діяльності.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

 Результативність зазначеного розпорядження голови Галицької районної державної адміністрації відстежується постійно з дня опублікування, але строк дії акта буде результативним до тих пір, поки не буде нового підвищення заробітної плати та змін в розрахунках внесків на державне пенсійне та соціальне страхування. З кожним підвищенням заробітної плати необхідно прийняття нового регуляторного акта.

Визначення показників результативності акту:

 Аналіз результативності дії зазначеного розпорядження голови Галицької районної державної адміністрації здійснюється за кількісними та якісними значеннями показників результативності акта, основними серед яких є:

- розмір фінансових надходжень до державного бюджету;

- рівень поінформованості субєктів господарювання з основних положень акта.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Відстеження результативності акта може здійснюватися за допомогою економічного аналізу, який виявить, наскільки результати регуляторного акту дійсно допомагають установі у розвитку. Якщо економічний аналіз покаже на не результативність цього акта, то необхідно розробити нові тарифи на платні послуги. Новий регуляторний акт повинен включати в себе всі необхідні фактичні витрати, для того, щоб більш ефективними та результативними були економічні показники установи.

 

Начальник архівного відділу

районної державної адміністрації                                    О.В.Уманська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення: довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами: у м.Івано-Франківську 53-90-01, в м.Калуш 6-00-26, та черговим районних і міських підрозділів поліції.
.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області