E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
28 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББпл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.Новини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
28.01.2020 | Зростання безробіття чи сезонні коливання: ситуацію коментує служба зайнятості …(детальніше)>>>

Ситуація на ринку праці характеризується позитивною динамікою. Зокрема, за останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, кількість зайнятого населення у віці 15-70 років за 9 місяців 2019 року, у порівнянні відповідним періодом 2018 року, зросла на 219 тис. осіб та становила 16,6 млн осіб. Рівень зайнятості зріс з 57,2% до 58,3%. Кількість безробітного населення (за методологією МОП) віці 15-70 років за 9 місяців 2019 року, у порівнянні з відповідним періодом 2018 року, скоротилася на 88 тис. осіб та становила 1,5 млн осіб. Рівень безробіття (за методологією МОП) знизився з 8,6% до 8,1% робочої сили. Поліпшенню ситуації на ринку праці сприяла діяльність державної служби зайнятості.

28.01.2020 | Відбулося чергове засідання громадської ради при РДА …(детальніше)>>>

27 січня 2020 року відбулося чергове засідання громадської ради при районній державній адміністрації, під час якого було затверджено положення ГР та регламент роботи консультативно-дорадчого органу.  На засіданні розглянули також порядок формування постійних комісій. Зокрема, було взято за основу рекомендований головою громадської ради Михайлом Вітовським перелік комісій та затверджено їх склад і положення. За результатами голосування утворено шість постійних комісій:  з питань бюджету, фінансів, цін та ціноутворення;  з гуманітарних питань: освіти, культури, духовності, сім’ї, туризму, спорту, молодіжної політики; з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення; з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища, розвитку населених пунктів; з питань національної безпеки, оборони, законності, правопорядку, захисту інтересів громадян; з питань розвитку малого і середнього бізнесу та створення нових робочих місць, міжнародного співробітництва та залучення інвестицій.

28.01.2020 | Президент: Лише демократичний згуртований світ зможе дати відсіч будь-якій агресії та вберегти людство від нових страждань …(детальніше)>>>

Сьогодні всім демократичним державам варто об’єднати зусилля, щоб уникнути агресії, заявив Президент України Володимир Зеленський після переговорів з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою. «Європа і світ не мають права сьогодні мовчати, як це було у 39-му році. Європа і світ не мають права на байдужість і бездіяльність. Тільки згуртованість світу зможе дати відсіч будь-якій агресії і вберегти людство від нових страждань», – сказав він. Володимир Зеленський наголосив, що сьогодні, в день відзначення 75-річчя визволення нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау, Україна разом зі світом вшановує пам'ять жертв Голокосту і дає клятву ніколи не допустити повторення однієї з найтрагічніших сторінок в історії людства.

27.01.2020 | Мотиваційний тренінг для безробітних …(детальніше)>>>

Днями фахівець з профорієнтації Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Майя Лашків провела мотиваційний тренінг «Техніка ефективного спілкування» для безробітних. Мета тренінгу - допомогти учасникам опанувати певні комунікативні навички та встановлювати з різними людьми оптимальні стосунки, розширити коло знань про себе та інших, а також підвищити комунікативну компетентності. Уміння ефективно спілкуватись - один із найголовніших чинників успіху в будь-якій сфері сучасного життя, саме тому проведення таких заходів для безробітних, які знаходяться в пошуку роботи. є досить важливим чинником отримання ними високооплачуваної роботи.

27.01.2020 | Президент України підтримав звернення до центру пам’яті Голокосту про присвоєння митрополиту Андрею Шептицькому почесного звання Праведника народів світу …(детальніше)>>>

Під час робочого візиту до Республіки Польща Президент України Володимир Зеленський підтримав звернення Всеукраїнського конгресу іудейських релігійних громад до центру пам’яті Голокосту «Яд Вашем» про присвоєння митрополиту Андрею Шептицькому почесного звання Праведника народів світу. «Сьогодні ми відзначатимемо 75-ту річницю визволення нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау. Бути тут у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту для мене дуже важливо. Трагедія Голокосту назавжди залишила рани на серці українців. Ми ніколи не забудемо, що серед шести мільйонів жертв Шоа (Катастрофи європейського єврейства. – Ред.) кожен четвертий був з України. Ми ніколи не забудемо жахливі злочини, що сталися у Бабиному Яру, коли нацисти стратили понад 150 тисяч невинних», – сказав Володимир Зеленський у заяві після переговорів з Президентом Польщі Анджеєм Дудою в місті Освенцимі.

27.01.2020 | Рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV …(детальніше)>>>

news-imageМіністерство охорони здоров’я України закликає громадян та мандрівників дотримуватись звичайних заходів обережності. Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. Основними клінічними ознаками та симптомами коронавірусу є гарячка та утруднене дихання. У разі появи симптомів, що свідчать про гострі респіраторні захворювання під час подорожі або після неї, мандрівникам рекомендується звернутися до лікаря та надати відомості про історію подорожей. Стандартні рекомендації ВООЗ для широкої громадськості щодо зменшення впливу та передачі ГРВІ:

27.01.2020 | Команда с.Комарів - переможець щорічного турніру з волейболу пам’яті ветерана спорту Василя Ватащука …(детальніше)>>>

25 січня 2020 року при сприянні відділу молоді та спорту районної державної адміністрації в спортзалі Вікторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся VІІ районний турнір з волейболу пам'яті ветерана спорту Василя Ватащука. За головний приз, перехідний кубок та нагороди змагалися команди сіл Делієве, Лани, Маріямпіль, Комарів, Вікторів. У видовищній, напруженій та цікавій боротьбі перемогу здобула команда с.Комарів, яка отримала головний трофей - перехідний кубок. Друге місце посіла команда с.Вікторів, третє - команда с.Маріямпіль. Призери нагороджені пам'ятними медалями та грамотами відділу молоді та спорту районної державної адміністрації. До слова, цей турнір уже став традиційним і відбувається щорічно та внесений до переліку спортивно-масових заходів району.

27.01.2020 | Стартував проєкт, який навчатиме школярів змінювати своє місто …(детальніше)>>>

news-imageПо всій Україні розпочалась четверта хвиля наймасштабнішого всеукраїнського проєкту неформальної освіти «Відкривай Україну: Ідентифікація» 2020, який навчає підлітків втілювати свої ідеї та задуми і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну. Уже п’ятий рік Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» проводить гейміфіковану освітню пригоду, яка навчає школярів навичок ХХІ століття, таких як робота в команді, комунікації, робота з ідеями, лідерство, проєктний менеджмент тощо. Говорячи простою мовою, сьогодні це єдиний проєкт в Україні, який в масштабі всієї країни допомагає підліткам адаптуватися до дорослого життя, випробувати на собі реальні рольові моделі командної взаємодії, опинитися в умовах викликів справжнього життя і створити щось спільне вперше із великою командою однодумців.

27.01.2020 | 27 січня - Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту …(детальніше)>>>

День пам’яті жертв ГолокостуЦе страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини - НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ! В історії людства було безліч «темних» плям, але так відверто, широкомасштабно і цинічно, суспільство ще не падало ніколи. Маніпуляції громадською свідомістю, нездорові ідеї і злочинне замовчування, які супроводжували весь цей жах, не давали тоді повною мірою усвідомити справжній стан речей, і це сумно. Однак все світове співтовариство здригнулося, коли почали відкриватися факти і підтвердження подібних злодіянь, причому в справжніх «промислових» масштабах. Ми не повинні допустити, щоб подібне ще хоч коли-небудь повторилося!

24.01.2020 | Відбулося засідання районної комісії з питань надання одноразової грошової допомоги …(детальніше)>>>

24 січня 2020 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Чабака відбулося засідання районної комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету. На засіданні розглянуто 113 заяв. У всіх випадках прийнято позитивне рішення про надання допомоги.


 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 1 до 5 квітня 2020р. відбудеться ІІ Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини;

 - з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 8 до 16 червня 2020р. міжнародна культурно-освітня поїздка «Співпраця у сферах культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Північної Македонії, Сербії й Угорщини

- з 9 по 18 серпня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області