E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
8 Квітень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


До уваги населення!

 

 

 

 

 


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.Новини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
8.04.2020 | Де знайти інформацію про коронавірус...(детальніше)>>>

    У зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19 в Україні запроваджено карантин. Однак цей захід допоможе українцям лише за умови, що вони будуть його дотримуватися. Зараз – саме час презентувати себе як відповідальна та свідома нація, кожен із представників якої дбає про своє здоров’я і здоров’я людей поруч. Відповіді на основні запитання про коронавірус COVID-19 розміщені за цими посиланнями:

7.04.2020 | Оперативна інформація щодо захворюваності на коронавірус…(детальніше)>>>

    Оперативна інформація щодо захворюваності на коронавірус жителів Галицького району (без врахування Більшівцівської ОТГ) станом на 10:00 год. 07.04.2020 р.:

- виявлено 1 хворого з COVID-19 жителя с.Залуква. За 1 контактною особою встановлено медичне спостереження.

- зареєстровано 1 хворого з підозрою на коронавірусну інфекцію. Лабораторні дослідження тривають. За 3 контактними особами встановлено медичне спостереження. Стан здоров’я пацієнта задовільний.

- протягом  06.04.2020 р. зареєстровано  21 хворого на ГРВІ, з них - 5 дітей до 17 років.

- на самоізоляції перебуває157 осіб -  жителів Галицького району,  які повернулись з-за кордону. Сімейними  лікарями ведеться  медичне спостереження. Стан здоров’я даних осіб задовільний.

7.04.2020 | В області зареєстровано 160 випадків захворюваності на COVID-19…(детальніше)>>>

    За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 7 квітня в Україні 1462 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 45 летальних, 28 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 143 нові випадки. Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 7 квітня 2020 року до Центру надійшло 521 повідомлення про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 6385 повідомлень про підозру на COVID-19.

7.04.2020 | У районі завершується опалювальний сезон...(детальніше)>>>

  Від завтра, 8 квітня, у Галицькому районі буде завершено опалювальний сезон 2019-2020 років. Відповідне розпорядження підписав голова райдержадміністрації Сергій Канюка. У ньому, зокрема, йдеться:

1. Закінчити з 8 квітня 2020 року опалювальний сезон 2019/20 року для котелень підприємств теплокомуненерго, які централізовано опалюють об’єкти соціально-культурного призначення району, та котелень бюджетних установ.

2.  КНП «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області закінчити опалювальний сезон 15 квітня 2020 року.

3. Рекомендувати виконавчим комітетам міської та сільських рад закінчити опалювальний сезон з 8  квітня  2020 року.

6.04.2020 | Відеоуроки від ДПС...(детальніше)>>>

   Калуське управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області повідомляє, що для допомоги платникам податків Державна податкова служба проводить серію відеоуроків, в яких роз’яснює як правильно користуватися електронними сервісами. Відеоуроки розміщено на ютуб-каналі ДПС за посиланнями:

6.04.2020 | Оперативна інформація щодо захворюваності на коронавірус в районі…(детальніше)>>>

    За інформацією КНП «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» ГРР, станом на 10:00 год. 06.04.2020 р.:

- виявлено 1 хворого з COVID – 19;

- зареєстровано 1 хворогоз підозрою на коронавірусну інфекцію. Лабораторні дослідження тривають. За 3 контактними особами встановлено медичне спостереження.

Протягом тижня з 28.03. по 03.04.2020 р. зареєстровано 94 випадки захворювань на ГРВІ, з них - 34 у дітей до 17 років.

6.04.2020 | 6 квітня стартують онлайн-уроки для учнів 5-11 класів на карантині: час та програма занять, де та як приєднатися до навчання…(детальніше)

    В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартував проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки. Транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

6.04.2020 | На Івано-Франківщині виявлено 116 хворих на COVID-19…(детальніше)

    За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 6 квітня в Україні 1319 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 38 летальних, 28 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 68 нових випадків. Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 6 квітня 2020 року до Центру надійшло 373 повідомлення про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 5864 повідомлення про підозру на COVID-19.

 

6.04.2020 | На Прикарпатті пенсійні виплати профінансують вчасно…(детальніше)

    Головне управління Пенсійного фонду України в області повідомляє, що станом на 30 березня фінансування пенсій за березень 2020 року завершено в повному обсязі. Під час заходів з протидії поширення коронавірусної інфекції одержувачі пенсій не відчуватимуть проблем із отриманням своїх виплат. На сьогоднішній день проведена робота з нарахування пенсій на квітень поточного року та формування виплатних документів.

3.04.2020 | Надійшла перша благодійна допомога на рахунок Галицької лікарні...(детальніше)

    Районний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації висловлює щиру вдячність всім, хто долучився до боротьби із поширенням корона вірусу в районі та надав благодійну допомогу, а  також перерахував кошти на рахунок КНП «Галицька лікарня» для закупівлі засобів індивідуального захисту та необхідного обладнання для медичних працівників.

Публікуємо звіт про надходження коштів станом на 03.04.2020р.:

ТОВ «Alesta UA» - 30000,00 грн.

ДПІ в Галицькому районі – 4700,00 грн.


 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення . Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами : у місті Івано-Франківську 53-90-01, в місті Калуш 6-00-26, та черговим районних і міських підрозділів поліції. .
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області