E-mail:  gal_rda@i.ua ; 00731407@mail.gov.ua  ; 

20 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

Відеоролик "Чиста" енергія для Вашої родини"


Інформаційні брошури про переваги відновлюваних джерел енергії для домогосподарств:

1. Електроенергія з енергії сонця для Вашої родини

2. Тепло з біопалива для Вашої родини та громади

3. Тепло з енергії сонця для домогосподарств

4. Тепло та гаряча вода з енергії довкілля для Вашої родини

5. Електроенергія з енергії вітру для Вашої родини


пл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.Новини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
19.10.2020 | Віталій Федорів: Питання забезпечення киснем закладів охорони здоров’я є пріоритетним під час боротьби з COVID-19…(детальніше)>>>

    Сьогодні під час щотижневої онлайн-наради, яку провів голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації і голови райдержадміністрацій обговорили ситуацію в області щодо поширення та протидії вірусу COVID-19. Зазначалося, що станом на сьогодні на Прикарпатті виявлено 16580 випадків захворюваності на коронавірус. За останню добу хворобу підтверджено у 186 прикарпатців.

19.10.2020 | Електронні послуги у сфері містобудування вже доступні на порталі Дія…(детальніше)>>>

    З 5 жовтня цього року послуги щодо отримання права на виконання будівельних робіт та введення у експлуатацію збудованих будівництвом об’єктів, що належать до класу наслідків СС1, доступні фізичним та юридичним особам у режимі онлайн. Міністерство цифрової трансформації презентувало масштабне оновлення Дії – нові електронні послуги у застосунку та на порталі. Це важливий крок у розвитку реформи галузі містобудування, котрий став другим етапом у запровадженні Єдиної Державної електронної системи у сфері будівництва. У оновленій версії Дія 2.0. з’явилися перші електронні будівельні послуги.     

16.10.2020 | В обласній державній адміністрації відбулося позачергове засідання Регіональної комісії ТЕБ і НС…(детальніше)>>>

    Йшлося про рівні епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CO-V-2. «Червоний» рівень епідемічної небезпеки встановлюється в Івано-Франківську. «Основне наше завдання - це щоденний аналіз ситуації щодо захворюваності населення на коронавірус, впровадження та виконання карантинних заходів. На жаль, в області значно погіршується епідемічна ситуація й збільшується кількість підтверджених випадків захворюваності населення на коронавірус. Ми координуємо зусилля органів виконавчої влади та місцевого самоврядування задля забезпечення лікувальних закладів кисневими подушками, балонами та апаратами штучної вентиляції легень», - наголосив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

16.10.2020 | На Прикарпатті зареєстровано ще 208 хворих із COVID-19…(детальніше)>>>

    Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації інформує, що станом на 16 жовтня в області зареєстровано 16163 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 208 за минулу добу. Всього за час пандемії одужали 8251 пацієнт, померли – 375. У закладах першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19 розгорнуто 1851 ліжко.

15.10.2020 | Ми повертаємо землю людям – Президент підписав указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності…(детальніше)>>>

    Під час участі в Національному земельному форумі в межах робочої поїздки на Чернігівщину Президент України Володимир Зеленський підписав Указ  № 449/2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин». Документ передбачає передачу земель сільськогосподарського призначення з державної до комунальної власності. Як наголосив Президент, цей крок завершить реформу з децентралізації.

15.10.2020 | У Галичі відбулися виїзні курси цивільного захисту…(детальніше)>>>

    Сьогодні в залі засідань районної ради розпочалися виїзні заняття для слухачів із керівним складом та фахівцями, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання Галицького району. Учасники заходу мали можливість почути інформацію щодо  організації заходів цивільного захисту та основні повноваження у цій сфері, про порядок дій у режимі надзвичайного стану, воєнного стану та в умовах загрози і здійснення терористичного акту, а також про забезпечення пожежної безпеки.

15.10.2020 | Уряд прийняв рішення продовжити дію адаптивного карантину до кінця 2020 року…(детальніше)>>>

    Сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України було прийняте рішення щодо подовження карантинних обмежень до 31 грудня 2020 року. Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. «На засіданні Кабміну було розглянуто низку питань, зокрема щодо внесення змін до постанови, яка регламентує умови карантину на території України. Перше: дію карантину подовжено до 31 грудня 2020 року. Крім того, були внесені зміни до відповідних індикаторів та критеріїв щодо умов карантину. А саме: вдвічі було збільшено цільові показники охоплення тестуванням. Раніше це було 24 на 100 тисяч населення за 7 днів. Зараз цей показник збільшено у два рази - до 48 на 100 тисяч населення. Це пов’язано з тим, що ми постійно збільшуємо кількість тестувань», - зазначив очільник МОЗ.

15.10.2020 | Сергій Канюка проінспектував хід будівництва амбулаторії в с.Дубівці…(детальніше)>>>

    15 жовтня 2020 року голова райдержадміністрації Сергій Канюка з робочою поїздкою побував у с.Дубівці, де ознайомився з перебігом будівництва сільської амбулаторії. Усі роботи по спорудженню об’єкту перебувають на завершальній стадії. Наразі будівельники здійснюють внутрішні оздоблювальні роботи. На черзі - монтаж інженерних комунікацій та роботи з благоустрою території. Керівник району обговорив з підрядником робочі моменти та узгодив терміни здачі об’єкту в експлуатацію.

15.10.2020 | Питання забезпеченості заробітної платою працівників освіти на особистому контролі в голови РДА…(детальніше)>>>
   Про забезпеченість бюджетними асигнуваннями до кінця поточного року закладів освіти району йшла мова на нараді, яку провів голова райдержадміністрації Сергій Канюка. Спільно з начальником відділу освіти Іваном Матейком, головним бухгалтером відділу Надією Єрис та головним спеціалістом бюджетного відділу фінансового управління РДА Галиною Крисою проведено аналіз забезпечення відповідними ресурсами витрат на заробітну плату. За результатами наради відділу освіти райдержадміністрації дано доручення переглянути залишки асигнувань незахищених статей бюджету та спрямувати їх на заробітну плату з метою недопущення заборгованості. 
13.10.2020 | Глава держави підписав закон про зміни до Бюджетного кодексу в частині місцевого самоврядування…(детальніше)>>>

    Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» № 907-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 17 вересня 2020 року. Документ уніфікує визначення терміна «бюджети місцевого самоврядування». Також закон передбачає розмежування доходів і видатків між бюджетами районів і територіальних громад; встановлення складу доходів і видатків бюджетів територіальних громад в обсягах, закріплених за бюджетами міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад; встановлення рівних умов для сільських, селищних, міських територіальних громад у бюджетному забезпеченні.


 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!

Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення . Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту.Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами : у місті Івано-Франківську 53-90-01, в місті Калуш - 6-00-26, в місті Коломия - 1505, та черговим районних і міських підрозділів поліції.

.

Пам`ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

.
Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області