E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
19 Липень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


Всеукраїнська інформаційна кампанія «Герої наших сердець»


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББпл.Волі, 1, м.Галич, Івано-Франківська обл, Україна, 77100. Тел./факс: (03431) 2-12-43.

Галич – колишня столиця Галицько-Волинського князівства, однієї з наймогутніших твердинь на південно-західних давньоруських землях та одне з найбільших міст Європи у часи середньовіччя. Перша згадка про Галич відноситься до 898 року, найбільшого розквіту Галицька земля досягла за правління Ярослава Осмомисла.

Галич – місто короля Данила Галицького, яке дало назву одному з найславетніших регіонів України - Галичина, саме тут був один з наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах український дух, тут укладалися державні документи, писалося Галицьке євангеліє, народжувалися літописи, споруджувалися білокам'яні храми, подібних яким не було в усьому світі, працювали славнозвісні галицькі зодчі та майстри-ювеліри, роботи яких і досі викликають захоплення.

Сьогоднішній Галич – невеличкий районний центр писанкового Прикарпаття з яскравими віхами славного історичного минулого та динамічного сьогодення. Галич і досі розвивається та розквітає новими барвами, у ньому живуть і працюють талановиті й щедрі на добро люди, які розбудовують нашу рідну незалежну Україну.

Запрошуємо гостей завітати на древню галицьку землю та відвідати найбільш мальовничі її куточки.

Голова районної державної адміністрації Микола ПоповичНовини                                                                                                                                                                                   (АРХІВ НОВИН ...>>>)
19.07.2019 | Штормове (метео) попередження управління з питань цивільного захисту ОДА

В найближчу годину і з збереженням до кінця дня 19 липня та протягом доби 20 липня по області та місту Івано-Франківську очікується гроза, град. НМЯ 1 (1рівень небезпечності, жовтий ).

 

19.07.2019 | До 15 серпня громади можуть звернутись за субвенцією на забезпечення житлом дітей-сиріт …(детальніше)>>>

news-imageУряд опублікував Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджений постановою КМУ від 26.06.2019 року №616. Як повідомляє Асоціація міст України, у 2019 році субвенція з державного бюджету за цим напрямком спрямовується на: нове будівництво приміщень для розміщення малих групових будинків, житла для дитячих будинків сімейного типу, капітальний ремонт/реконструкцію житла для дитячих будинків сімейного типу, яке перебуває в комунальній власності; придбання житла у прийнятих в експлуатацію житлових будинках для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла, житла для дітей; виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла для зазначеної категорії осіб; рецензування звітів про оцінку житла, яке придбавається на вторинному ринку; розроблення проектної документації на нове будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію житла для дитячих будинків сімейного типу, нове будівництво приміщень для розміщення малих групових будинків.

19.07.2019 | Відбулося засідання районної комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету …(детальніше)>>>

19 липня 2019 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Чабака відбулося засідання районної комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету. На засіданні розглянуто 23 заяви. У всіх випадках прийнято позитивне рішення про надання допомоги.

19.07.2019 | Відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості …(детальніше)>>>

18 липня 2019 року в Галицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. “Одним із завдань служби зайнятості є інформування населення про переваги легальної зайнятості, яка дозволить мати впевненість у завтрашньому дні, отримуючи надійні соціальні гарантії та забезпечуючи собі майбутнє”, - відмітила присутня на семінарі директор Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Н.Мацьків. В семінарі взяла участь начальник начальник Галицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного Фонду України в Івано-Франківській області О.Бартків, яка розповіла учасникам про негативні наслідки отримання заробітної плати “в конвертах”, залежність страхового стажу від сплати внесків, відповідальність роботодавців за допуск працівників до роботи без належного оформлення, ознайомила з порядком добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

19.07.2019 | Звернення рятувальників до мешканців області! …(детальніше)>>>

news-imageЗ року в рік, в літній пожежонебезпечний період найчастіше виникають пожежі в лісових масивах, на торфовищах, сільгоспугіддях. Багаторічний аналіз підтверджує, що основними причинами виникнення лісових пожеж є людський фактор, грозові розряди, самозаймання торф`яної крихти і неконтрольоване спалювання сухої трави та залишків рослинності в умовах спекотної погоди. Як показує практика, легковажно залишені відпочиваючими непогашені вогнища, кинуті недопалки, призводять до того, що в першу чергу знищуються чималі площі зелених насаджень. В результаті пожеж знижуються захисні, водоохоронні й інші корисні властивості лісу, знищується флора і фауна, через що державі наносяться значні матеріальні збитки. Крім того, лісові пожежі становлять велику небезпеку для життя та здоров’я людини. Управління ДСНС в Івано-Франківській області застерігає усіх мешканців та гостей краю в період сухої спекотної погоди утриматися від прогулянок до лісу, особливо на транспортних засобах, не допускати неконтрольованого спалювання сухої трави та залишків рослинності на присадибних ділянках, особливо тих, котрі межують з лісовими масивами, дотримуватись правил пожежної безпеки у поводженні з вогнем під час перебування на відкритій території в полі, в лісі, поблизу торфовищ, щоб не допустити пожежі.

19.07.2019 | Основні структурні показники діяльності підприємств Галицького району у 2018 році (попередні дані) …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. У 2018 році у Галицькому районі діяло 180 економічно активних підприємств – суб’єктів підприємницької діяльності (юридичних осіб), що у розрахунку на 10 тис. осіб наявного населення склало 42 одиниці (у середньому по області – 60). Частка середніх підприємств становила 3,9% загальної кількості підприємств, малих – 96,1%, з них мікропідприємств – 87,2%. На підприємствах району (без урахування структурних підрозділів підприємств, які зареєстровані на інших територіях) було зайнято 1046 найманих працівників, що у розрахунку на одне підприємство складало 6 осіб. На середніх підприємствах працювало 43,5% їх загальної кількості, на малих – 56,5%, у тому числі на мікропідприємствах – 31,7%.

19.07.2019 | В Херсонській та Полтавській областях зафіксовано випадки африканської чуми свиней …(детальніше)>>>

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області у свиногосподарстві ФОП «Качура О.П.», с.Корсунка Новокаховської міської ради Херсонської області було зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней. При дослідженні відібраних проб біоматеріалу Дніпропетровською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби 09.07.2019 року встановлено діагноз – африканська чума свиней (АЧС), звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу №001658 п.м./19 від 09.07.2019. Крім того, відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області було зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней (АЧС) у свиногосподарстві СВК «Батьківщина», с.Котельва Котелевського район Полтавська області, проведено дослідження патологічного матеріалу Полтавською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби, звіт про результати дослідження №002614 п.м./19 від 12.07.2019 року.

19.07.2019 | 20 липня - День шахів в Україні …(детальніше)>>>

Згідно наукових спостережень, шахи корисні для здоров’я. Наприклад, вони часто пропонуються психологами як ефективний спосіб поліпшення функціональності пам’яті. Дозволяють розвинути мислення і вирішувати більш складні завдання, легше виробляти нові ідеї. Не дивно, що шахи навіть рекомендуються в боротьбі з хворобою Альцгеймера. Існують деякі твердження, що вони допомагають розвинути інтелект, хоча це більш складне завдання. Було відзначено позитивний вплив шахів особливо на молодих людей. Це призвело до того, що гра в шахи як один з методів розвитку була представлена в шкільних програмах різних країн. Введення цього методу однозначно показало, що шахи покращують оцінки дітей і їх використання в шкільних програмах виявляє ряд інших позитивних ефектів. Шахи мають дуже давню і видатну історію. Вважається, що цю гру придумали в Індії під час імперії Гупти. Потім у 9 столітті її популярність поширилася також і на Захід.

18.07.2019 | Обережно кір! …(детальніше)>>>

Результат пошуку зображень за запитом "кір"В Україні триває спалах кору. З літа 2017 року, на кір захворіли понад 100 тисяч людей, 39 з яких померли. Ліків від кору немає. Єдиним надійним захистом є вакцинація. Переконайтеся, що вашій дитині в 1 рік та в 6 років зроблено щеплення від кору. Пам’ятайте! Якщо Ваша робота пов’язана з дітьми (педагоги, медичні працівники), щоденною роботою з людьми (продавці, банківські працівники, касири, водії громадського транспорту) – Ви у групі ризику! Захворівши Ви становитимете небезпеку для своїх близьких, особливо діток, яким не виповнилося року і яких не час щепити! Не залежно від віку, професії, місця роботи приходьте до свого сімейного лікаря! Вакцина доступна для всіх, якісна та безкоштовна. Захистіть себе та свою родину! Якщо Ви відповідальний працедавець, подбайте щоб Ваші працівники були щеплені від кору. Ваше підприємство буде безпечним для клієнтів, а Ви заощадите гроші на оплаті листків непрацездатності. Подолаємо кір разом!

18.07.2019 | Про перерахунок пенсій з 01.07.2019 року …(детальніше)>>>

З 1 липня 2019 року органами Пенсійного фонду України автоматично проведений перерахунок пенсій згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік». Розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1497,00 грн. до 1564,00 грн. Перерахунку підлягатимуть, зокрема: мінімальні та максимальні розміри пенсій; доплата за понаднормативний стаж, передбачена статтею 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (крім пенсіонерів, які працюють (провадять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування));  надбавка до пенсії за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною»;  підвищення відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань»;  щомісячна державна адресна допомога інвалідам війни та учасникам бойових дій;  мінімальна пенсійна виплата особам з інвалідністю, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою та інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;  державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни.


 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

18-19 липня у Трускавці відбудеться Міжнародний туристичний форум «Дністер: 1362 км прибутків» …(детальніше)>>>

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Івано-Франківський обласний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом та службу у військовому резерві

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 10 по 18 серпня 2019 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров`я» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії;

- 15-19 вересня 2019р. відбудеться міжнародний семінар «Європейські цінності та компетентності у роботі закладів освіти, культури, охорони здоров’я, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування: формування, впровадження і моніторинг» з відвідуванням Польщі, Литви та Латвії;

- з 25 вересня по 3 жовтня 2019 року заплановано міжнародну просвітницьку поїздку «Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця» до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану;

.

Громадська організація «Відкритий світ молоді» з 30 червня до 09 липня 2019 року запланувала міжнародну культурно-освітню поїздку до Італії, Франції, Монако, Австрії, Угорщини, Словаччини

.

Відзнака імені Сергія Кемського

Конкурси, фестивалі, виставки


Стартує IV Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019"


Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» 2019 року  …(детальніше)>>>Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області