E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
26 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
24.01.2020 | Відбулося засідання районної комісії з питань надання одноразової грошової допомоги …(детальніше)>>>

24 січня 2020 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Чабака відбулося засідання районної комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету. На засіданні розглянуто 113 заяв. У всіх випадках прийнято позитивне рішення про надання допомоги.


24.01.2020 | Учаснику АТО призначено грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення …(детальніше)>>>

23 січня 2020 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Чабака відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації. Дана виплата здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року №719 «Про забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей». Під час засідання розглянуто заяву особи з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи – учасника антитерористичної операції. За результатами засідання комісією прийнято рішення призначити заявнику грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення в сумі 680 335,86 грн. та надати всі необхідні документи Департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації для забезпечення виплати грошової компенсації.


24.01.2020 | Керівники району провели зустріч з лікарями «первинки» …(детальніше)>>>

23 січня 2020 року відбулась зустріч голови Галицької районної ради Павла Андрусяка та заступника голови райдержадміністрації Олександра Чабака з лікарями комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги». Під час заходу підведено підсумки роботи галузі за 2019 рік, проаналізовано стан виконання заходів «Районної цільової програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2019-2020 р.» та обговорено ряд пропозицій щодо покращення матеріально-технічного забезпечення, оснащення закладів первинної медичної допомоги району в поточному році.


24.01.2020 | Оприлюднено результати оцінки чисельності наявного населення України …(детальніше)>>>

news-image23 січня міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет разом з командою презентував оцінку чисельності наявного населення України станом на 1 грудня 2019 року. За оприлюдненими даними, чисельність наявного населення України складає 37 млн 289 тис. осіб. «Ці дані, на жаль, не враховують населення, що наразі перебуває на окупованих територіях. Це, звичайно ж, не означає, що ми забули про наших громадян, що залишаються там», - зазначили спікери. Основними перевагами оцінки чисельності наявного населення є те, що вона не потребує витрачання великих коштів і може проводитись з більшою періодичністю, ніж традиційний перепис. Потенційно вона має більш рівномірне охоплення всіх верств населення незалежно від соціального статусу.


24.01.2020 | Обговорено питання збереження пам’ятки природи в с.Маріямпіль …(детальніше)>>>

Питання збереження «Дуба Симона Петлюри» в с.Маріямпіль, що має статус заповідного об'єкта та включений до складу природно-заповідного фонду області, стало предметом обговорення під час чергової наради, яку 23 січня 2020 року провів голова райдержадміністрації Сергій Канюка. У нараді взяли участь голова районної ради Павло Андрусяк, сільський голова с.Маріямпіль Роман Шевчук, голова громадської організації «Комітет відродження Маріямполя» Михайло Боцюрко, перший заступник директора з наукової роботи Українського НДІ гірського лісівництва ім.П.С.Пастернака Володимир Коржов, головний спеціаліст відділу розвитку природно-заповідного фонду Управління екології та природних ресурсів ОДА Андрій Зобків. За результатами засідання прийнято рішення Маріямпільській сільській раді заключити договір з науково-дослідним інститутом гірського лісівництва для надання ним наукового обґрунтування та визначення комплексу заходів щодо збереження даної пам’ятки природи. На підставі отриманого висновку буде визначено подальший план дій.


24.01.2020 | Президент про участь у Всесвітньому економічному форумі: Україна має підтримку з боку інвесторів …(детальніше)>>>

Зустрічі, які відбулися в межах Всесвітнього економічного форуму в Давосі, продемонстрували, що Україна має підтримку з боку інвесторів, наголосив Президент Володимир Зеленський. «Ми маємо цю підтримку. До нас зовсім по-іншому ставляться, нам вірять. Треба відкривати Україну, відкидати такі слова, як «корупційна», «застаріла», згадки про старі бізнес-групи чи політичний вплив», – сказав Глава держави у коментарі ЗМІ в Єрусалимі. Президент зазначив, що він провів важливі зустрічі на полях Всесвітнього економічного форуму. «Я не вперше запрошую інвесторів. Ми готуємо для них програми. Це не просто слова», – підкреслив Володимир Зеленський. Глава держави також наголосив на важливості роботи Українського дому в Давосі. «Мені здається, що це слід розширювати, треба виділятися. Якщо ти хочеш, щоб саме до тебе заходили (інвестиції. – Ред.), треба постійно розмовляти з інвесторами», – зазначив Президент.


23.01.2020 | У Галицькій центральній бібліотеці пройшов історичний екскурс «Соборність України: від ідеї до життя» …(детальніше)>>>

З нагоди 101-ї річниці Акту злуки УНР та ЗУНР в Галицькій центральній бібліотеці пройшов історичний екскурс під назвою «Соборність України: від ідеї до життя». На захід було запрошено Марію Костик - завідувачку історичного відділу Національного заповідника «Давній Галич», Івана Драбчука - провідного редактора інформаційно-видавничого відділу Національного заповідника «Давній Галич», письменника-краєзнавця та політолога Павла Лодина. Вони розповіли учням 8-Б класу Галицького ліцею ім.Я.Осмомисла (класний керівник Марія Федоришин) про історичні передумови об'єднання українських земель в єдину Українську державу, про те, яку важливу роль відіграє поняття «соборність» на сучасному етапі розвитку нашого суспільства, а також яке значення мала об’єднавча акція у формуванні української національної ідеї. Захід вела бібліотекар читального залу Галина Петраш.


23.01.2020 | Живий ланцюг єднання створили в Галицькому академічному ліцеї …(детальніше)>>>

День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Традиційною акцією в цей день став живий ланцюг, який є символом духовної єдності людей східних і західних земель України. Тому Громадська молодіжна (дитячо-юнацька) організація «Галицький королівський клуб» спільно з Галицьким академічним ліцеєм створили живий ланцюг як символ єднання української нації. Значущими були й жовті та блакитні стрічки в руках кожного учасника, адже, щоб утворити жовто-блакитний стяг потрібно взятися за руки і цей жест вказує, що тільки разом у єдності сила українського народу.


23.01.2020 | Роботодавці - важливі партнери для служби зайнятості …(детальніше)>>>

Днями з метою налагодження діалогу та донесення інформації щодо шляхів співпраці служби зайнятості з роботодавцями в Галицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч з представниками підприємств Галицького району: ТзОВ «Будсервіс» та ТзОВ «Байпас-Термо». Володимир Сірко, заступник директора-начальник відділу взаємодії з роботодавцями районної філії розповів, що наразі служба зайнятості – це сучасна сервісна установа з високим рівнем довіри клієнтів, соціальних партнерів та громадськості, ознайомив присутніх із новітніми актуальними послугами, з онлайн-технологіями та електронними сервісами, зокрема, «Електронний кабінет роботодавця», поінформував про впровадження нового сервісу «Консультант роботодавця», основна мета якого полягає в розширенні підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки їх роботи.


23.01.2020 | У Залуквянській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.Блажкевич відзначили День Соборності України …(детальніше)>>>

З нагоди відзначення Дня Соборності України в Залуквянській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.Блажкевич проведено: тематичний огляд «Час історичного вибору: ключові події Української революції 1917–1921 років» (Іванчук В.П.); години спілкування «Я і Україна», «Ми у соборній Україні»; історичний квест«Нехай нерозмежованою залишиться навіки» (Стефунько О.В., Ковальчук І.М); поетичні хвилинки на уроках української літератури«З Україною в серці» (Бучко О.М.); урок у бібліотеці «Прийди до серця, Україно» (Палагняк Л.Й.). Організовано перегляд і обговорення телепередач, хронікально-документальних фільмів, присвячених подіям Української революції 1917-1921рр. «Шлях до незалежності довжиною в історію» (класні керівники) та пластилінового мультфільму у першому класі «Твоя країна — Україна» (Наконеча У.Р.). 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 1 до 5 квітня 2020р. відбудеться ІІ Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини;

 - з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 8 до 16 червня 2020р. міжнародна культурно-освітня поїздка «Співпраця у сферах культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Північної Македонії, Сербії й Угорщини

- з 9 по 18 серпня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області