E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
9 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
9.12.2019 | GoCamp запрошує до участі в проєкті літніх пришкільних мовних таборів …(детальніше)>>>

news-imageОрганізація Global Office за підтримки Міністерства освіти і науки України, Regional English Language Office, U.S. Embassy, Kyiv British Council Ukraine, Goethe-Institut Ukraine Французького інституту в Україні / Institut français d’Ukraine запрошує школи до участі в реєстрації на GoCamp 2020 - всеукраїнському проєкті літніх пришкільних мовних таборів з залученням іноземних волонтерів! Реєстрація шкіл відкрита до 15 грудня, участь у проєкті є безкоштовною. Школі, щоб стати частиною проєкту, потрібно подати заявку за посиланням: https://gocamps.com.ua/ua/apply-as-a-school/ . Важливо! Лише до 15 грудня у шкіл є можливість заповнити форму і прикріпити до заявки мотиваційне відео. Вже 1 лютого 2020 року ми оголосимо 500 шкіл-переможниць з усієї України! Що надає GoCamp: GoCamp – це вже більше 1600 шкіл-учасниць, 1012 іноземних волонтерів з 72 країн світу та 160000 дітей з усієї України. Вчителі англійської, французької та німецької мов з усіх куточків України зберуться на тренінгу GoCamp у Києві, який пройде у квітні. Це чудова можливість для нетворкінгу, обміну досвідом та навчання інноваційним методикам викладання. Для учнів участь у проекті – це можливість практикувати іноземні мови та пізнавати світ разом з волонтерами з більш ніж 70 країн світу.


9.12.2019 | 9 грудня - Міжнародний день пам’яті жертв злочинів геноциду, вшанування їхньої людської гідності і попередження цих злочинів …(детальніше)>>>

У Конвенції про попередження злочину геноциду і покарання за нього (стаття 2) геноцид визначається як «наступні дії, вчинені з наміром знищити, повністю або частково, яку-небудь національну, етнічну, расову чи релігійну групу ...»: вбивство членів такої групи; заподіяння серйозних тілесних ушкоджень чи розумового розладу членам такої групи; навмисне створення для якої-небудь групи таких життєвих умов, які розраховані на її повне або часткове фізичне знищення; заходи, розраховані на запобігання дітородіння в середовищі такої групи;  насильницька передача дітей з однієї людської групи в іншу. У Конвенції підтверджується, що геноцид, незалежно від того, відбувається він у мирний або воєнний час, є злочином, який порушує норми міжнародного права і проти якого учасники Конвенції зобов’язуються «вживати заходів попередження і карати за його вчинення» (стаття 1). Головна відповідальність за попередження і припинення геноциду покладається на державу, в якому цей злочин вчиняється.


9.12.2019 | 9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією …(детальніше)>>>

Міжнародний день боротьби з корупцією відзначається щорічно з ініціативи ООН 9 грудня, відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН A/RES/58/4. Цього дня в 2003 році в мексиканському місті Меріда на політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції, прийнята Генеральною асамблеєю 1 листопада 2003 року. Документ зобов’язує держави, які підписали його, оголосити карним злочином хабарі, розкрадання бюджетних коштів і відмивання корупційних доходів. Відповідно до одного з положень конвенції, необхідно повертати кошти до тієї країни, звідки вони надійшли в результаті корупції. Конвенція - перший документ такого роду. Він особливо важливий для країн, де корумпованість всіх структур завдає шкоди національному добробуту.


9.12.2019 | Про перерахунок пенсій з 01.12.2019 року …(детальніше)>>>

З 1 грудня 2019 року органами Пенсійного фонду України проведений перерахунок пенсій згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік». Розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1564,00 грн. до 1638,00 грн. Перерахунку підлягатимуть, зокрема: мінімальні та максимальні розміри пенсій: доплата за понаднормативний стаж, передбачена статтею 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»; надбавка до пенсії за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною»; підвищення відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань»;  щомісячна державна адресна допомога інвалідам війни та учасникам бойових дій; мінімальна пенсійна виплата особам з інвалідністю, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою та інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;  державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни.


9.12.2019 | Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у побуті! …(детальніше)>>>

news-imageЗ початку 2019 року в Україні сталося вже 94 тисячі 283 пожежі, з яких більше 28 тисяч виникли у житловому секторі. Ці пожежі забрали життя вже 1 тисячі 625 людей. Ще 1 тисяча 349 громадян отримали травми різного ступеня тяжкості. Найпоширенішою причиною виникнення займань у помешканнях людей є паління у ліжку, несправність та перенавантаження електромережі, недбале ставлення до стану пічного опалення. Тож, рятувальники звертаються до українців із проханням дбати про пожежну безпеку у власному житлі та надають практичні поради як запобігти трагедії: ...


9.12.2019 | Проведено нараду з керівниками структурних підрозділів гуманітарної галузі …(детальніше)>>>

9 грудня 2019 року заступник голови районної державної адміністрації Олександр Чабак провів нараду з керівниками структурних підрозділів гуманітарної галузі райдержадміністрації щодо покращення показників соціально-економічного розвитку району. Олександр Іванович проаналізував оцінку діяльності соціальних сфер в районі, озвучивши результати діяльності по кожному напрямку. Зупиняючись на показниках, які сприятимуть підняттю рейтингового рівня, він дав доручення керівниками відповідних підрозділів райдержадміністрації щодо опрацювання недоліків та покращення ситуації в районі.


9.12.2019 | Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами міст та районів області у січні–жовтні 2019 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. За січень–жовтень 2019р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 56,3 млрд.грн, що становить 2,7% її загального обсягу по Україні. Вагомі обсяги промислової продукції реалізовано підприємствами міст Калуша (26,6% загальнообласного обсягу), Бурштина (20,9%) та Івано-Франківська (16,6%), а також Тисменицького (12,4%), Долинського (6,6%), Надвірнянського (5,5%) та Рожнятівського (3,9%) районів. Частка реалізованої продукції підприємств м.Коломиї склала 2%, Рогатинського району – 1,4%, Снятинського – 1,3%, Галицького – 0,6%, м. Яремче – 0,5%, м.Болехова – 0,4%, Богородчанського, Городенківського та Косівського районів – по 0,3%, Калуського – 0,2%, Коломийського та Тлумацького районів – по 0,1%, Верховинського району – менше 0,1%.


9.12.2019 | Проведено нараду щодо покращення показників соціально-економічного розвитку району …(детальніше)>>>

9 грудня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Канюка провів нараду із керівниками структурних підрозділів РДА щодо покращення показників соціально-економічного розвитку району. Також наголошено на необхідності покращення роботи із виконання контрольних документів та виконавської і трудової дисципліни. Начальнику Галицької державної податкової інспекції Калуського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області доручено надати інформацію щодо шляхів погашення податкового боргу.


9.12.2019 | Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами області у січні–жовтні 2019 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Підприємствами області у січні–жовтні 2019р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 56,3 млрд.грн (у січні–жовтні 2018р. – на 59 млрд.грн). У загальному обсязі реалізації продукція підприємств переробної промисловості становила 56,9%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 32,3%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – 10,1%, водопостачання, каналізації, поводження з відходами – 0,7%. Майже 41% обсягу продукції переробної промисловості реалізовано підприємствами з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції. Вагомим також був внесок підприємств з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (23,4%), виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (14%), машинобудування (8,7%), виробництвахарчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (8,4%).


7.12.2019 | У День Збройних сил Президент побував на передовій на сході України …(детальніше)>>>

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Донецької області відвідав місця дислокації військового підрозділу, який виконує завдання в зоні проведення Операції об’єднаних сил. Глава держави поспілкувався з військовослужбовцями – учасниками ООС. «Ми вдячні вам за вашу велику працю, за те, що захищаєте нашу рідну землю», – наголосив Володимир Зеленський. Також Президент вручив військовослужбовцям цінні подарунки – годинники. «Я дуже радію за тих хлопців і дівчат, які йдуть зі мною пліч-о-пліч. Я їх поважаю, вони дуже надійні», – сказала нагороджена військовослужбовець Наталія. Військовослужбовець Сергій зазначив, що сьогоднішній приїзд Президента був для нього несподіванкою. «Я захищаю свою батьківщину, я тут народився. Це моя земля. Ціную своїх колег за те, що прикривають спину. Найкращі друзі пізнаються тут», – зазначив він. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

Інформація щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року

.

Інформація щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року

.

Оголошення про проведення міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить пам’ятки". Інформація за посиланнями : if.wlm.org.ua або wlm.org.ua/lists

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 4 до 10 січня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й Угорщини;

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 9 по 18 серпня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області