E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
15 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
12.10.2019 | Небезпека електронних сигарет! ...(детальніше)>>>

З кожним роком все більшої популярності набирає використання електронних сигарет, особливо серед дітей та підлітків.  Високий рівень поширеності куріння е-сигарет серед підлітків є наслідком того, що відсутні на законодавчому рівні вікові обмеження щодо продажу цих нових пристроїв.  Крім цього, в Україні немає державного контролю за вмістом та маркуванням електронних сигарет, що в свою чергу є серйозною загрозою для здоров’я молодого покоління.  До складу електронних сигарет, крім нікотину, який викликає залежність та негативно впливає на нервову систему, можуть входити хімічні речовини та сполуки, які мають негативний вплив на здоров’я не лише курців, але й людей, які вдихають ці випаровування.


11.10.2019 | 77-ій річниці УПА учні Галицького академічного ліцею присвятили забіг «Дорогою героїв» …(детальніше)>>>

З метою вшанування героїв національно-визвольної боротьби українського народу за свою незалежність, виховання патріотичного духу в підростаючого покоління 10 жовтня 2019 року учні Галицького академічного ліцею здійснили забіг центральними вулицями міста. Захід був присвячений 77-їй річниці створення Української Повстанської Армії. Маршрут ліцеїстів пролягав через пам’ятні для кожного галичанина місця – будинки, де розміщені меморіальні дошкиучасникам визвольного руху Ніні Вівчаренко (Зена), Володимиру Чав’яку (Чорнота), Олексію Юрчишину (Хміль).


11.10.2019 | У м.Галичі відзначили День захисника України …(детальніше)>>>

11 жовтня 2019 року на майдані Різдва у м.Галичі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України, 77-ї річниці Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва. Карбуючи кожен крок та виконуючи патріотичні пісні, перед галичанами маршовим строєм пройшли майбутні воїни – учні 10 навчальних закладів району. Учасники заходу хвилиною мовчання віддали шану тим, хто загинув за Батьківщину, та поклали квіти до пам’ятних знаків героям. У спільній молитві разом з деканом Галицьким УГКЦ о.Ігорем Броновським галичани помолилися за Україну та мир у державі. У вітальному слові голова районної ради Павло Андрусяк згадав славетну історію звитяжної боротьби наших предків за незалежність, подякував тим, хто сьогодні в окопах боронить нашу незалежність, та звернувся до молоді: «Гордіться, що Ви є нащадками галицьких лицарів та їх традицій. Бо поки живі ці традиції, Україна буде незалежною. Галичани є запорукою цьому».


11.10.2019 | До уваги українських виробників-експортерів продукції! В’єтнам оприлюднив посібник з санітарно-гігієнічного контролю за імпортом продуктів харчування тваринного походження…(детальніше)>>>

До уваги українських виробників-експортерів продукції! Міністерство сільського господарства і сільського розвитку В’єтнаму оприлюднило посібник щодо санітарно-гігієнічного контролю за імпортом продуктів харчування тваринного походження. Посібник призначений для застосування в роботі іноземних осіб та організацій, що спеціалізуються на ввезенні продуктів харчування тваринного походження. Детальніше ознайомитися з посібником можна на офіційному сайті Держпродспоживслужби у рубриці «Міжнародне співробітництво» - «Вимоги країн світу».


11.10.2019 | Триває фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт-2019» …(детальніше)>>>

Триває фізкультурно-патріотичний фестиваль серед школярів «Козацький гарт-2019». Команди з різних куточків України змагаються згідно затвердженої програми. Долаючи випробування, учасники демонструють свої найкращі спортивні якості, прагнення бути першими, спортивну майстерність, самовіддачу та командний дух. У конкурсі знавців історії України, спортивних досягнень та олімпійського руху, команди показали наступні результати: І місце- команда Миколаївської області; ІІ місце - команда Запорізької області; ІІІ місце - команда Чернігівської області. ...


11.10.2019 | Українські родини мають витрачати менше коштів на сплату комунальних тарифів – Президент …(детальніше)>>>

Одним із завдань української влади є зменшення частки доходів, яку українські родини витрачають на сплату тарифів на комунальні послуги, заявив Президент України Володимир Зеленський. «Міжнародний валютний фонд вимагає, щоб були ринкові ціни (на газ для населення. – Ред.). Для нашої країни – це збільшення тарифів. Але ви бачите, що, починаючи з літа, ми їх зменшуємо. Це і є наше завдання. Я говорив з Міжнародним валютним фондом і з нашим урядом, і ми домовлялися: якщо ми відкриємо ринок і якщо у нас будуть ринкові ціни, відсоток на сплату комунальних тарифів від доходу сім’ї повинен зменшитися. І це ми гарантуємо людям», – сказав Глава держави під час прес-марафону. Володимир Зеленський зазначив, що прожитковий мінімум у 2020 році має збільшитися. «Людина ніколи не платитиме 50-80% від свого доходу чи доходу сім’ї за «комуналку». Ми працюємо над деякими речами, щоб тарифи зменшилися», – наголосив Президент.


11.10.2019 | Володимир Зеленський пояснив, за яких умов можуть відбутися місцеві вибори на Донбасі …(детальніше)>>>

Місцеві вибори на Донбасі можливі лише за українським законодавством, за участі Центральної виборчої комісії та українських політичних партій, а також після виведення російських військ, роззброєння незаконних збройних формувань і відновлення контролю над українсько-російським кордоном, заявив Президент Володимир Зеленський. «Якщо ми говоримо про вибори на Донбасі, ми маємо розуміти, що вони повинні бути за українським законодавством. А це значить, що всі партії повинні мати можливість там обиратися. А хто ж туди поїде, якщо там будуть війська? А хто там гарантуватиме безпеку?» – сказав Глава держави під час прес-марафону, відповідаючи на запитання представників ЗМІ про те, якими документами Україна може зобов’язати Російську Федерацію вивести свої військові підрозділи з тимчасово окупованих територій Донбасу, а також хто і яким чином гарантуватиме роззброєння НЗФ і чи буде документально закріплений принцип, що якщо немає виведення іноземних військ та роззброєння НЗФ, то вибори не відбудуться.


11.10.2019 | Володимир Зеленський підтримує приватизацію об’єктів Державного управління справами …(детальніше)>>>

Президент України Володимир Зеленський підтримує приватизацію об’єктів Державного управління справами (ДУС). Однак у процесі приватизації необхідно враховувати специфіку роботи кожного об’єкта, вважає він. «Я запрошую вас у будь-який день прийти й побачити презентацію передачі будь-якого майна, яке є у ДУС, на приватизацію», – сказав Глава держави, відповідаючи на запитання журналістів під час прес-марафону у Києві. Так, Президент зазначив, що деякі об’єкти наразі неможливо приватизувати, оскільки щодо них розслідуються кримінальні справи й тривають судові процеси. Володимир Зеленський повідомив, що приватизацією об’єктів ДУС займається незалежна група, і вже підготовлено реєстр усіх об’єктів з інформацією про їхній фінансовий стан і кількість працівників. «Ми будемо одними з перших, хто передасть список цих підприємств (для приватизації. – Ред.)», – наголосив Глава держави.


11.10.2019 | Роз’яснення щодо експорту м’яса птиці та продуктів з нього з України до Королівства Саудівська Аравія …(детальніше)>>>

Держпродспоживслужба розробила методичні вказівки та роз’яснення щодо експорту м’яса птиці та продуктів з нього з України до Королівства Саудівська Аравія. До уваги українських виробників м’яса птиці та продуктів з нього, які мають намір експортувати свою продукцію до Королівства Саудівська Аравія! Ця інформація буде корисною для тих, хто вже експортує та тих, хто збирається експортувати м’ясо птиці та продуктів з нього до КСА. Детальніше ознайомитися з методичними рекомендаціями можна на офіційному сайті Держпродспоживслужби у рубриці «Міжнародне співробітництво» - «Вимоги країн світу».


10.10.2019 | Україна готова до будь-яких переговорів для повернення своїх громадян – Володимир Зеленський …(детальніше)>>>

Українська сторона вже підготувала списки утримуваних громадян і готова до взаємного звільнення у будь-який час, проте російська сторона хоче обговорити це питання під час саміту у Нормандському форматі, повідомив Президент Володимир Зеленський. «Ніхто ніколи не забуде жодної людини, яка перебуває в ув’язненні, за ґратами», – наголосив Глава держави під час прес-марафону. За його словами, є декілька списків людей для звільнення: перелік українців, серед яких і кримчани, яких утримує Росія; список людей, які перебувають в ув’язненні на окупованій території Донбасу; та перелік українців, утримання яких не підтверджують в ОРДЛО. «Щодо перших двох (списків. – Ред.) ми готові (до звільнення. – Ред.) хоч завтра. Скажу чесно, російська сторона декларує нам, що без Нормандського формату ми не дійдемо до цього питання. Чому я й поспішаю з Нормандським форматом, бо одне з великих досягнень для нашої країни – вирішення цього питання та повернення людей», – наголосив Володимир Зеленський. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Інформація щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року

.

Інформація щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року

.

Оголошення про проведення міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить пам’ятки". Інформація за посиланнями : if.wlm.org.ua або wlm.org.ua/lists

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

.

Відзнака імені Сергія Кемського

Конкурси, фестивалі, виставки
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області