E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
22 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
21.01.2020 | Ризики нелегальної трудової міграції…(детальніше)>>>

    Днями Галицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно із представником Галицького бюро правової допомоги Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Богдана Лотоцького проведено семінар на тему «Ризики нелегальної трудової міграції». Під час заходу розглянуті питання, пов’язані з процесами міграції громадян України за кордон та їх працевлаштуванням. Звернено увагу на проблеми нелегальної трудової міграції, їх масштаби, ситуації, в які потрапляють люди, що можуть призвести до самої торгівлі людьми через нелегальний виїзд за межі України, адже чимало людей бажає працювати за  кордоном, оскільки бракує можливості отримати гідний рівень доходу в своїй державі  й сподівання заробити набагато більше  в іншій країні.


21.01.2020 | Відбулося засідання районної балансової комісії…(детальніше)>>>

    21 січня 2020 року під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Канюки та голови районної ради Павла Андрусяка відбулося засідання районної балансової комісії. Розглядалося питання щодо надання трансфертів з місцевих бюджетів сільських рад для покриття незабезпеченості на заробітні плати та енергоносії бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету. Присутнім сільським головам рекомендовано дане питання включити до порядку денного чергових сесій місцевих рад.


21.01.2020 | 65 заявникам призначено субсидії та соціальні допомоги…(детальніше)>>>

    21 січня 2020 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Чабака  в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації  відбулося засідання районної комісії з розгляду заяв громадян по призначенню житлових субсидій та наданню соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям району. Розглянуто 67 заяв. За результатами розгляду 65 заяв задоволено.


21.01.2020 | З 2021 року Євросоюз вносить зміни в правила поїздок в рамках безвізу…(детальніше)>>>

    З 2021 року починає працювати Європейська інформаційна система авторизації подорожей (ETIAS). Ця система діятиме для громадян усіх країн, що користуються правом безвізового в’їзду на територію Євросоюзу і в жодному разі не є аналогом візової системи. З 2021 року ці зміни стосуватимуться не тільки України, але й, наприклад, громадян Австралії, Бразилії, Великої Британії, Канади, США та Японії. З 2021 року перед поїздкою до держав-членів Європейського Союзу українцям, як і громадянам інших країн, які мають безвіз з ЄС, необхідно буде отримати попередній дозвіл. Заявку можна буде подати онлайн, а видача авторизації на подорож займатиме декілька хвилин. 


20.01.2020 | У районі готуються до відзначення Дня Соборності ...(детальніше)>>>

    Щороку 22 січня у річницю проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. З метою відзначення державного свята на належному рівні сьогодні заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак провів засідання оргкомітету. Начальник відділу культури РДА Галина Масляк ознайомила присутніх зі сценарним планом запланованих заходів. Урочистості відбудуться 22 січня о 15.00 годині в Народному домі м.Галича. До пам’ятних знаків борцям за незалежність України буде покладено квіти. У бібліотеках населених пунктів району будуть розгорнуті тематичні виставки, а в навчальних закладах відбудуться уроки, лекції, спрямовані на виховання у молоді патріотизму, поваги до минулого українського народу, демократичних цінностей.


17.01.2020 | Кабінет міністрів затвердив перелік опорних лікарень у всіх регіонах країни…(детальніше)

    15 січня Кабінет міністрів України прийняв розпорядження «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року». Це дозволить покращити доступність медичної допомоги, сконцентрувати інвестиційні ресурси та розбудувати мережу надання медичних послуг в Україні. Перелік опорних закладів визначений на основі відповідної Методики формування мережі робочою групою, яка була сформована МОЗ України за участю представників Національної служби здоров’я України, Міністерства розвитку громад та територій України, представників проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» та обласних державних адміністрацій.


17.01.2020 | Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини…(детальніше)>>>

   17 січня 2019 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Чабака відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної  адміністрації, на  розгляд якого було  винесено 6 питань. Також затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.


17.01.2020 | Резюме - один з найефективніших інструментів пошуку роботи…(детальніше)>>>

    З метою формування навичок написання резюме та ефективного його використання при пошуку роботи 16 січня 2020 року в Галицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме» для безробітних, які потребують допомоги у працевлаштуванні. Фахівець з профорієнтації районної філії Світлана Межеріцька ознайомила учасників семінару з видами, структурою та основними вимогами щодо написання резюме, переглянули зразки і приклади написання. Безробітні вчились аналізувати типові помилки при його написанні, а також мали змогу скласти власне резюме або записати відеорезюме, що дасть змогу краще прорекламувати себе роботодавцю.


16.01.2020 | Вихованці центру «Довір’я» здійснили мандрівку у зимову казку…(детальніше)>>>

    Багатим на позитивні враження та гарні емоції стало 15 січня 2020 року для вихованців центру «Довіря». Адже саме цього дня діти та батьки Галицького районного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями здійснили ряд цікавих подорожей по нашому краю. Вони відвідали в Івано-Франківську в «Дино-парк», оглянули перевернутий будинок у с.Поляниця та побували на ялиночці у м.Яремче.       Всі учасники  мандрівки у зимову казку щиро вдячні  за організацію заходу керівництву Галицької райдержадміністрації  та районної ради, відділу освіти РДА та керівництву "Дино парку", особливо п.В.Немішу. 


16.01.2020 | До уваги суб’єктів декларування!…(детальніше)>>>

   Із 1 січня 2020 розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Під час заповнення декларацій важливо враховувати зміни, пов’язані із застосуванням оновленого антикорупційного законодавства. Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму веб-сайті постійно доповнює та актуалізує інформацію, яка може стати корисною для заповнення та подання декларації. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм

.

22 січня 2020 року о 15.00 годині в Народному домі м.Галича відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня Соборності.

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 9 по 18 серпня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області