E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
14 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
13.12.2019 | Відбулось засідання тридцять сьомої (позачергової) сесії районної ради …(детальніше)>>>

Голова районної державної адміністрації Сергій Канюка взяв участь у засіданні тридцять сьомої (позачергової) сесії районної ради на якому був присутній народний депутат України Фріс Ігор Павлович. З нагоди Дня збройних сил України та всесвітнього дня волонтерів керівництвом району вручено грамоти учасникам бойових дій на сході України і волонтерам. На засідання виносились питання: 1) про створення комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області; 2) про затвердження Порядку складання фінансового плану комунальних некомерційних підприємств Галицької районної ради Івано-Франківської області; 3) про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької районної ради Івано-Франківської області на перший квартал 2020 року; 4) Різне.


13.12.2019 | Проведено заходи з нагоди Всеукраїнського тижня права …(детальніше)>>>

На виконання розпорядження обласної державної адміністрації від 16.08.2019 року №413 «Про проведення в області Всеукраїнського тижня права» та з метою запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правоосвітньої культури учнівської молоді 12 грудня 2019 року працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації спільно з начальником Галицького районного сектору «Центр пробації» Оксаною Собецькою та головним спеціалістом відділу «Галицьке бюро правової допомоги» Степаном Якубовським проведено зустріч з учнями Тустанської ЗОШ 1-3ст. та філії № 1 Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла.


13.12.2019 | Профорієнтаційна зустріч з учнями …(детальніше)>>>

12 грудня 2019 року фахівцем Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Майєю Лашків проведено профорієнтаційний урок для учнів 9 класу Більшівцівського ліцею. На уроці ліцеїсти ознайомилися з формулою вибору професії «Хочу. Можу. Треба», активно вивчали барометр професій, обираючи свій майбутній фах, а також мали можливість пройти онлайн профорієнтаційне тестування на веб-базовій платформі «Моя професія: консультаційна мережа».


13.12.2019 | Президент: Ми готуємо пакет законів щодо децентралізації на всій території України …(детальніше)>>>

Триває підготовка пакету законопроектів щодо завершення децентралізації в Україні, заявив Президент Володимир Зеленський. «Зараз ми готуємо пакет законів щодо децентралізації на всій території України», – повідомив Глава держави в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1». Він зазначив, що у Мінських домовленостях передбачені зміни в Конституції України, пов’язані з децентралізацією. Глава держави переконаний, що Україна повністю виконує свої зобов’язання за Мінськими угодами, і проведення децентралізації відповідає тому, що було підписано. «Гадаю, що мені вдалося у цьому питанні переконати Німеччину та Францію, і це вже дуже добре. Що стосується Росії – буде складно. Всі бачили – в цьому питанні буде теж дуже-дуже складно», – додав Глава держави. Одним із найбільш проблемних пунктів Мінських домовленостей Володимир Зеленський назвав питання повернення Україною контролю над державним кордоном на сході.


13.12.2019 | День відкритих дверей навчального закладу …(детальніше)>>>

11 грудня 2019 року Галицька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно з адміністрацією Бурштинського торгівельно-економічного коледжу КНТЕУ організувала для учнів Бурштинських шкіл та шкіл району, а саме Дубівецької ЗОШ І-ІІІ ст. Старомартинівської ЗОШ І-ІІ ст. день відкритих дверей навчального закладу. На початку презентації до присутніх із привітальним словом звернулась заступник директора з навчально-виховної роботи Олександра Торбин, яка розповіла учасникам про ряд професій та спеціальностей, яким навчають у коледжі, а саме: кухар-кондитер, кухар-офіціант, товарознавець, комерсант, агент з організації туризму, електромеханік торговельного та холодильного устаткування, майстер ресторанного обслуговування, бармен та інші.


12.12.2019 | Уряд схвалив законопроект, який дозволить у подальшому підвищити прожитковий мінімум …(детальніше)>>>

news-imageУряд схвалив проект Закону України, який дозволить у подальшому підвищити прожитковий мінімум, за попередніми розрахунками до 4200 грн на місяць. Це дозволить підвищити доходи найменш забезпечених громадян без автоматичного збільшення ставок державного мита, платежів, штрафів та інших фінансових показників. Це - важливий крок боротьби з бідністю в Україні. «Раніше кожне підвищення прожиткового мінімуму додавало кошти не лише тим, хто їх потребував. Підвищення автоматично збільшувало державні платежі, штрафи, плату за певні види державних послуг тощо. Скасуванням цієї архаїчної радянської норми дозволить нарешті розпочати справжню боротьбу з бідністю в Україні», - коментує рішення Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.


12.12.2019 | Держпродспоживслужба пильнуватиме за генетично модифікованими сортами рослин …(детальніше)>>>

Генетично модифіковані (ГМ) рослини – рослини, генетичний матеріал яких (послідовність ДНК) був штучно замінений методом генної інженерії. Такі рослини також часто називають трансгенними, тобто мається на увазі, що фрагменти ДНК з певного організму були перенесені в геном рослини. З метою регулювання обігу генетично модифікованих організмів на території держави у 2007 році був прийнятий Закон України «Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів», відповідно до якого генетично модифіковані сорти рослин повинні відповідати вимогам біологічної та генетичної безпеки. Біологічна безпека, згідно із законом, полягає у відсутності негативного впливу генетично модифікованих сільськогосподарських рослин і тварин на людину (в тому числі і на майбутні покоління), а також на інші живі організми.


12.12.2019 | Запрацювала цифрова платформа підтримки українських малих і середніх підприємств …(детальніше)>>>

news-imageЄвропейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Євросоюз (ЄС) за погодженням з урядом України запустили цифрову платформу підтримки українських малих і середніх підприємств (МСП) Merezha в рамках ініціативи EU4Business для розширення можливостей розвитку бізнесу. «Українські МСП зможуть зареєструватися в режимі онлайн і отримати миттєвий доступ до зареєстрованих експертів, тематичних досліджень, бібліотеки бізнес-рішень і корисних даних, які необхідні для планування та розвитку їхньої діяльності», – повідомляється на сайті ЄБРР. Банк уточнив, що експерти і центри підтримки бізнесу, які планують надавати свої послуги через платформу, мають представити тематичні дослідження, що стосуються успішно реалізованих проектів, опис їхніх послуг та іншу відповідну інформацію. Наразі на платформі зареєстровані 23 експерти.


12.12.2019 | В рослинному жирі, експортованому з Об’єднаних Арабських Еміратів, виявлено гліціділові ефіри…(детальніше)>>>

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшли інформаційні повідомлення системи RASFF від 28.10.2019р. №2019.3780 та від 19.11.2019р. №2019.3780-fup4 щодо виявлення гліціділових ефірів в рослинному жирі, експортованому з Об’єднаних Арабських Еміратів (виробник United Foods Company) через Нідерланди та Німеччину (імпортер Tema Fine Foods B/V/) до окремих держав- членів ЄС, і в тому числі до України громадянкою Борисовою Анастасією (вул.Гаршина, 6, м.Харків, Харківська область). Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність компетентний орган, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів".


12.12.2019 | Індекс споживчих цін у листопаді 2019 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, інфляція на споживчому ринку у листопаді 2019р. порівняно із жовтнем в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) становила 0,1%, з початку року – 4,3%, в області – 0,3% та 4,7% відповідно. У листопаді п.р. приріст споживчих цін на 0,1–0,8% зафіксовано в Донецькій, Луганській, Чернівецькій, Миколаївській, Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Полтавській, Рівненській, Черкаській, Кіровоградській, Сумській, Чернігівській, Київській та Закарпатській областях. На Харківщині індекс споживчих цін склав 100,0%. Зниження споживчих цін на 0,3–0,1% відбулося у Запорізькій, Одеській, Херсонській, м.Києві та Дніпропетровській областях. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.
УДКСУ у Галицькому районі повідомляє!
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 4 до 10 січня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й Угорщини;

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 9 по 18 серпня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області