E-mail:  gal_rda@i.ua ; 00731407@mail.gov.ua  ; 

21 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

Відеоролик "Чиста" енергія для Вашої родини"


Інформаційні брошури про переваги відновлюваних джерел енергії для домогосподарств:

1. Електроенергія з енергії сонця для Вашої родини

2. Тепло з біопалива для Вашої родини та громади

3. Тепло з енергії сонця для домогосподарств

4. Тепло та гаряча вода з енергії довкілля для Вашої родини

5. Електроенергія з енергії вітру для Вашої родини


Новини
 На головну
21.10.2020 | Голова райдержадміністрації здійснив виїзд на об'єкти, де проводяться відновлювальні роботи...(детальніше)>>

    Питання відновлення обєктів, пошкоджених червневою стихією, є пріоритетним в роботі як обласної, так і районної влади. Під час щотижневої онлайн-наради у голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва з керівниками структурних підрозділів ОДА і головами райдержадміністрацій було дано доручення активізувати роботу в даному напрямку. З метою контролю за проведенням відновлювальних робіт сьогодні голова райдержадміністрації Сергій Канюка здійснив виїзд на об’єкти, де здійснюються ремонтні роботи. Зокрема, керівник району побував в с.Крилос, де відбувається відновлення зруйнованої дороги по вул.Пастернака, та проведено кріплення берега р.Луква. Всі роботи фінансуються з резервного фонду Державного бюджету.


21.10.2020 | Кількість пацієнтів із COVID-19 у лікарнях області зростає…(детальніше)>>>

    Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації інформує, що станом на сьогодні, 21жовтня, в області зареєстровано 17214 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 227 за минулу добу. Всього за час пандемії на Прикарпатті одужали 8807 пацієнтів, померли – 395.

У закладах першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19 розгорнуто 1851 ліжко. На стаціонарному лікуванні перебувають 636 пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 та 425 з підозрою на коронавірусну хворобу. Відсоток зайнятості ліжок  складає 57,3.


21.10.2020 | Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік…(детальніше)>>>

    Програма Президента «Велике будівництво» є одним із пріоритетних напрямків діяльності Міністерства розвитку громад та територій України. В планах на 2021 рік Мінрегіон визначив основні напрямки, які будуть реалізуватися в рамках Програми, – це розвиток мережі надання якісних публічних послуг, прискорення економічного зростання регіонів і територій та Туристичні магніти України.

«Велике будівництво», на відміну від попередніх програм, не закінчиться після місцевих виборів. А стане ще масштабнішим. Крім нових доріг, шкіл, садочків і лікарень, ми почнемо реставрацію українських замків, театрів, музеїв, об’єктів культурної та архітектурної спадщини», – заявив Президент України Володимир Зеленський під час проголошення послання до Верховної Ради про внутрішнє та зовнішнє становище України.


21.10.2020 | Районні установи готуються до завершення бюджетного року…(детальніше)>>>

    Голова райдержадміністрації Сергій Канюка провів нараду з розпорядниками коштів, які фінансуються з місцевого бюджету. На засіданні йшла мова про підготовку до закінчення бюджетного 2020 року. З керівниками районних установ проаналізовано фінансове забезпечення захищених статей видатків та наявність коштів на матеріально-технічну базу. Крім цього, обговорено перспективи функціонування даних установ в умовах новоствореного району та ОТГ.


20.10.2020 | До 1 листопада приймають документи для відшкодування коштів у виноградарстві, садівництві, хмелярстві…(детальніше)>>>

    Схвалено постанову, якою внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства (постанова КМУ № 587), в частині перенесення термінів подання документів на отримання сільгоспвиробниками державної підтримки в галузі садівництва з жовтня на листопад.  До 1 листопада поточного року суб’єкти господарювання подають до департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської ОДА (каб. №713-А, тел. 0342 55-19-05; 0342 55-22-09) документи. 


20.10.2020 | На території Міжнародного виставкового центру відбудуться міжнародні спеціалізовані виставки …(детальніше)>>>
    З 10 по 12 листопада 2020 року на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м.Київ, Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна") відбудуться міжнародні спеціалізовані виставки Виставки об'єднані спільною метою - застосування кращого світового досвіду у сфері житлово-комунального господарства на підприємствах водопровідно- каналізаційного господарства, в будівельній сфері задля обміну досвідом та здобуття нових плідніх контактів, впровадження сучасних стандартів та всебічного реформування галузі:

20.10.2020 | Проінспектовано об’єкти, де здійснюються відновлювальні роботи…(детальніше)>>>

    За дорученням голови райдержадміністрації Сергія Канюки сьогодні начальник відділу цивільного, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами РДА Тарас Сенів здійснив виїзд на об’єкти, де здійснюються відновлювальні роботи по ліквідації наслідків повені. Зокрема, проінспектовано хід проведення ремонту в підвальних приміщеннях Галицького ліцею «Академічний» та Галицької лікарні. Також з підрядниками обговорено питання щодо якісного виконання робіт з відновлення приміщень закладу дошкільної освіти №2 «Малятко» у м.Галичі, де проведено ремонт штукатурки внутрішніх стін, заміну підлоги, а в даний момент здійснюється ремонт фасаду та благоустрій території.


20.10.2020 | В області проводиться призов «Осінь 2020»…(детальніше)>>>

    Сьогодні, 20 жовтня, на засіданні обласної призовної комісії, яку очолює заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик, обговорили хід осіннього призову 2020 року. За інформацією військового комісара обласного військового комісаріату перші команди призовників відправлені до війська. Наразі загальний план призову виконаний на 31 %. До Збройних сил України вже відправлено 50% призовників.


20.10.2020 | На сьогодні 4700 учнів та 564 педагогічних працівників перебувають на самоізоляції, - Андрій Сташків…(детальніше)>>>

    На Прикарпатті спостерігається зростання кількості хворих на коронавірус. Так за останню добу недугу підтверджено у 221 жителя Івано-Франківщини. Наразі у закладах охорони здоров’я, в яких розгорнуто 1851 ліжкомісце, перебувають 1012 пацієнтів, - а це 54,7%. Киснем забезпечено 751 ліжко (41%). Про це сьогодні зазначалося під час онлайн-брифінгу за участю заступників керівників департаментів охорони здоров’я і освіти, науки та молодіжної політики ОДА. За словами заступника директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимира Дзьомбака, у разі значного погіршення ситуації в області будуть готувати заклади для розгортання додаткових місць задля прийому та лікування хворих на коронавірус.


20.10.2020 | Протиепідемічні заходи під час організації та проведення виборів…(детальніше)>>>

    Постановою № 846, прийнятою на позачерговому засіданні Кабінету міністрів України 14.09.2020 року, було встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19. Документ, зокрема, передбачає: проводитиметься опитування щодо наявності симптомів респіраторних захворювань та температурний скринінг усім особам, які заходять до приміщень для голосування та приміщень виборчих комісій. 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!

Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення . Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту.Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами : у місті Івано-Франківську 53-90-01, в місті Калуш - 6-00-26, в місті Коломия - 1505, та черговим районних і міських підрозділів поліції.

.

Пам`ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

.
Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області