E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
29 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
29.01.2020 | До 31 січня в області проводиться роз’яснювальна робота з питань легалізації зайнятості, а далі – чекайте на інспекторів з перевірками …(детальніше)>>>

news-imageПрем’єр-міністр України Олексій Гончарук доручив Держпраці України спільно з Державною податковою службою, Пенсійним фондом, Службою зайнятості та місцевими органами влади вжити заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, тимчасового розміщування та організації харчування. Робота із виявлення нелегальних працівників передбачає три етапи:  інформаційно-роз’яснювальні заходи;  підготовча робота до проведення інспекційної кампанії;  інспекційна діяльність. Департаментом соціальної політики облдержадміністрації та його територіальними підрозділами проводяться наради, семінари, "круглі столи" з роботодавцями зазначених видів діяльності щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.


29.01.2020 | Україна 29 січня вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами 102 роки тому …(детальніше)>>>

Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років. В кінці грудня 1917 уряд радянської Росії розпочав відкриту агресію проти Української Народної Республіки. Більшовиків надзвичайно дратувало проголошення Україною самостійності. Спочатку Москва створила окремий «український червоний уряд» зі столицею у Харкові, який фактично оголосив війну незалежній частині держави, а потім двинула і війська – балтійських матросів, червоноармійців-головорізів з Москви, Пітера, Пскова, Смоленська тощо. Подавалося це як «громадянська війна». Українські війська зайняли оборону біля станції Крути. Вранці 29 січня 1918 розпочався наступ на українські позиції 4-тисячного більшовицького загону петроградських і московських червоногвардійців. Українське військо, якому судилося вступити в криваву сутичку з цією ордою, налічувало близько 300 бійців Студентського куреню, 250 – Першої української військової школи та майже 40 гайдамаків – оце й усе.


29.01.2020 | Проведено спільну нараду …(детальніше)>>>

На виконання листа Мінсоцполітики щодо забезпечення найкращих інтересів дітей, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та з метою посилення контролю та відповідальності за життя та здоров’я кожної дитини, в тому числі дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, 28 січня 2020 року проведено спільну нараду за участю працівників служби у справах дітей районної державної адміністрації, Галицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу «Галицьке бюро правової допомоги» та управління соціального захисту населення районної державної адміністрації. В ході наради обговорено питання щодо здійснення контролю за умовами утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в прийомних сім’ях, дитячому будинку сімейного типу, в сім’ях опікунів/піклувальників, цільового використання коштів, а також здійснення соціального супроводу таких сімей.


28.01.2020 | Про перерахунок пенсій з 01.01.2020 …(детальніше)>>>

1361218118_pensionЗ 1 січня 2020 року збільшився мінімальний розмір пенсій для осіб, які досягли 65 років і мають тривалий страховий стаж. Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» передбачено зростання поточного року мінімальної заробітної плати до рівня 4723 грн. У зв’язку із цим із 01 січня перераховано мінімальний розмір пенсійних виплат для непрацюючих пенсіонерів, які досягли віку 65 років і мають стаж не менше 30 років жінки і 35 років чоловіки. Як наслідок, мінімальний розмір пенсії за віком, встановлений для зазначеної категорії осіб у розмірі 40% нової величини мінімальної заробітної плати, із січня збільшився до 1889,20 грн. Перерахунок здійснено автоматизованим способом за матеріалами пенсійних справ.


28.01.2020 | Мінцифри запускає національну онлайнплатформу з цифрової грамотності …(детальніше)>>>

news-imageВідповідно до Програми діяльності Кабінету міністрів України, затвердженої постановою Кабінету міністрів України від 29 вересня 2019 року №849, Міністерство цифрової трансформації, зокрема, має забезпечити виконання цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути». Показниками ефективності виконання зазначеної цілі визначено: понад 6 мільйонів українців охоплені програмою розвитку цифрових навичок; 70 % громадян, які пройшли програму, володіють навичками на базовому рівні. Для досягнення вказаної цілі Мінцифри запускає національну онлайн-платформу з цифрової грамотності, буде доступною в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.


28.01.2020 | Штормове (метео) попередження управління з питань цивільного захисту ОДА

В найближчу годину із збереженням до кінця дня 28 січня та протягом доби 29 січня по області та місту Івано-Франківську очікується посилення західного вітру 15-20 м/с. Протягом доби 29 січня по області та місту очікується значний мокрий сніг та сніг. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності жовтий.


28.01.2020 | Футзальний старт …(детальніше)>>>

27 січня 2020 року на базі Більшівцівського ліцею стартував ІІ етап турніру «Кубок НФК «Ураган». За звання найсильнішої команди змагатимуться учні з восьми закладів загальної середньої освіти району. А саме: Галицький ліцей ім.Ярослава Осмомисла, Залуквянська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Іванни Блажкевич, Задністрянська ЗОШ І–ІІІ ступенів, Дубівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Більшівцівський ліцей, Бовшівська ЗОШ І-ІІ ступенів, Тустанська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Комарівський ліцей ім.Антіна Могильницького. З вітальним словом до учасників змагань звернулися Андрій Червінський, менеджер турніру «Кубок НФК «Ураган», Оксана Шевчук, методист районного методичного центру відділу освіти Галицької РДА та Вікторія Крук, заступник директора Галицької дитячо-юнацької спортивної школи. Нагадаємо, що переможець отримає 40000 тисяч гривень призових для покращення спортивної інфраструктури.


28.01.2020 | Галицький «Модерн» виборов два призових місця на танцювальному фестивалі в м.Чернівці …(детальніше)>>>

25 січня 2020 року у місті Чернівці відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «WINTER ART FEST 2020». Організаторами фестивалю виступили Всеукраїнська федерація танців та Українська федерація творчих колективів. Вже вчетверте в цьому фестивалі взяв участь зразковий аматорських танцювальний колектив естрадно-спортивного танцю «Модерн» РНД м.Галич (керівник Галина Леочко, хореограф Тетяна Рарик). До складу журі увійшли відомі хореографи України, а саме: Катерина Белявська, Богдан Урхов, Андрій Рибарчук, Катя Шепеленко, Дмитро Лєка, які високо оцінили виступ галичан та їхню майстерність. Колектив достойно презентував хореографічне мистецтво нашого рідного краю. Серед 65-и колективів з усіх куточків України у своїй номінації (шоу Денс Мега груп) «Модерн» виборов два призових місця та грошовий сертифікат на суму 10 тис. грн. для участі у фестивалі в Болгарії.


28.01.2020 | Дозвіл на керування авто іншій людині можна надати онлайн …(детальніше)>>>

news-imageВ електронному кабінеті водія з’явилася нова безкоштовна послуга «Керування належним користувачем». Ця послуга дозволяє надавати право користуватись авто людині, яка не є його власником. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації. Тепер нести відповідальність за свою поведінку на дорозі буде безпосередньо водій авто, а не його власник. Саме він буде отримувати сповіщення про нові штрафи, сплачувати їх тощо. Онлайн-сервіс доступний на сайті e-driver.hsc.gov.ua та на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги». Ним можуть скористатися фізичні та юридичні особи. Надати дозвіл може лише власник авто – один дозвіл на одне авто. Видалити призначеного належного користувача може власник автомобіля або система автоматично, якщо дозвіл надавався на визначений період. Стати належним користувачем може тільки людина з водійськими правами.


28.01.2020 | Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості …(детальніше)>>>

27 січня 2020 року фахівець із профорієнтації Галицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Майя Лашків провела інформаційний семінар із загальних питань для зареєстрованих безробітних та осіб, які шукають роботу. На семінар було запрошено представника головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Ірину Іванів. Вона звернула увагу присутніх на те, що легальна трудова діяльність є найефективнішим захистом інтересів працівників у сфері зайнятості. М.Лашків розповіла присутнім про основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання, а також акцентувала увагу на профорієнтаційних послугах служби зайнятості та можливості пройти професійне навчання на замовлення роботодавця за професіями, які затребувані на ринку праці. По завершені семінару учасники мали можливість поставити питання та обговорити важливі для них теми. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 1 до 5 квітня 2020р. відбудеться ІІ Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини;

 - з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 8 до 16 червня 2020р. міжнародна культурно-освітня поїздка «Співпраця у сферах культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Північної Македонії, Сербії й Угорщини

- з 9 по 18 серпня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області