E-mail:  gal_rda@i.ua ; 00731407@mail.gov.ua  ; 

4 грудень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

Відеоролик "Чиста" енергія для Вашої родини"


Інформаційні брошури про переваги відновлюваних джерел енергії для домогосподарств:

1. Електроенергія з енергії сонця для Вашої родини

2. Тепло з біопалива для Вашої родини та громади

3. Тепло з енергії сонця для домогосподарств

4. Тепло та гаряча вода з енергії довкілля для Вашої родини

5. Електроенергія з енергії вітру для Вашої родини


Новини
 На головну
4.12.2020 | Районна комісія призначила субсидії та допомоги жителям району …(детальніше)>>>

 177 заяв розглянули на засіданні районної комісії по призначенню житлових субсидій, пільг та допомог, яке відбулося 3 грудня 2020 року. Зокрема, 173 - субсидії на оплату житлово-комунальних послуг; 2 - пільги по фактичному місцю проживання; 2 - щомісячні адресні допомоги особам, які переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції. За результатами розгляду поданих документів по всіх заявах прийнято позитивне рішення.


4.12.2020 | Від початку пандемії одужало понад 14 тисяч прикарпатців …(детальніше)>>>

news-image Протягом доби на Івано-Франківщині зафіксовано 508 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляють у Державній установі «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України». За їхньою інформацією, за весь час пандемії в області захворіло 38 588 осіб. Одужало – 14 525 осіб, летальних випадків – 674. Зокрема, захворіли 1340 дітей та 1806 працівників закладів охорони здоров’я. Також за минулу добу зафіксовано 10 летальних випадків, 217 людей одужало. Впродовж доби 1396 здійснено тестувань, а саме: методом ПЛР – 1160, методом ІФА – 236 досліджень.


4.12.2020 | Прем’єр-міністр озвучив програми підтримки людей та бізнесу в разі запровадження жорстких карантинних обмежень …(детальніше)>>>

news-image Президент України та Уряд спільно працюють над імплементацією та просуванням кроків з підтримки людей та бізнесу в разі запровадження більш жорстких карантинних заходів. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час вступного слова на засіданні Кабінету міністрів України 2 грудня. Зокрема, очільник Уряду зазначив, що для підтримки людей, які можуть втратити доходи в разі посиленого карантину, передбачається надання одноразової допомоги в розмірі 8 тис. грн. «Дія програми поширюється як на ФОПів, так і на громадян, які працюють як наймані працівники. За розрахунками Мінекономіки на таку допомогу зможуть розраховувати 1,2 млн українських громадян», — повідомив Прем’єр-міністр.


4.12.2020 | Рішенням комісії семи мешканцям району виділено матеріальну допомогу …(детальніше)>>>

 3 грудня 2020 року заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак провів засідання районної комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району. На засіданні розглянуто 7 заяв. У всіх випадках прийнято позитивне рішення про надання допомоги за рахунок коштів районного бюджету.


4.12.2020 | Аграріям Івано-Франківщини скерували понад 18 мільйонів гривень на часткову компенсацію відсотків за кредитами …(детальніше)>>>

news-image У департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомили, що сільгоспвиробники Прикарпаття отримали понад 18 мільйонів гривень з державного бюджету на часткову компенсацію відсотків за кредитами. Кошти спрямовані через уповноважені банки, які в свою чергу зарахували їх на рахунки 44 позичальників, які вчасно подали заявки та відповідні документи на відшкодування відсотків. Загальний обсяг кредитів, залучений суб’єктами господарювання області – 1 782,5 млн грн, з них пільгових (за якими компенсовано відсотки) – 448,6 млн грн в тому числі: короткострокових – 293,8 млн грн (в тому числі: проводять діяльність в галузі тваринництва – 8,2 млн грн, в інших галузях – 285,6 млн грн); середньострокових – 44,4 млн грн (в тому числі: проводять діяльність в галузі тваринництва – 1,5 млн грн, в інших галузях – 42,9 млн грн); ...


4.12.2020 | Укрпошта посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень …(детальніше)>>>

news-image Укрпошта в умовах пандемії працює у звичайному режимі із дотриманням усіх необхідних протиепідемічних заходів. Пріоритетом для компанії є безпека клієнтів під час перебування у поштовому відділенні та працівників, які виконують свої професійні обов’язки. Дотримуючись карантинних норм та використовуючи засоби індивідуального захисту при відвідуванні поштового офісу, і клієнти, і працівники можуть мінімізувати ризик зараження. Аби відвідування поштових відділень було безпечним, компанія звертається до клієнтів із проханням дотримуватися всіх заходів безпеки. Зокрема, перебувати у відділенні у захисній масці, вдягненій належним чином, дотримуватися безпечної дистанції у 1,5 метра, підходити до оператора по одному і лише після того, як попередній відвідувач завершив розрахунки за послуги.


4.12.2020 | Продукцію, що відбиралась Держпродспоживслужбою для досліджень, продадуть через аукціон …(детальніше)>>>

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області нагадує споживачам, що згідно чинного законодавства відділ ринкового нагляду управління захисту споживачів здійснює систематичний відбір зразків нехарчової продукції для проведення експертизи. Перевірені зразки, що відповідають вимогам нормативних документів за визначеними показниками, мають товарний вигляд та укомплектовані запасними частинами, будуть реалізовані через аукціон (згідно договору «Про реалізацію майна, що перейшло у власність держави», укладеного між Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та ТОВ «Паритет Плюс»).


4.12.2020 | До Дня працівників статистики …(детальніше)>>>

 Одним із стратегічних напрямів роботи органів державної статистики є задоволення сучасних потреб суспільства в об’єктивній, достовірній та неупередженій статистичній інформації, яка відповідає основним принципам, схваленим Генеральною Асамблеєю ООН, та Кодексом норм європейської статистики. З цією метою проводиться широкомасштабна робота щодо постійного удосконалення організації статистичного виробництва, яке передбачає здійснення процесів збирання, обробки, аналізу та поширення статистичної інформації, зокрема впровадження сучасних методів подання респондентами статистичної звітності, здійснення модернізації автоматизованої системи обробки статистичної інформації, вивчення поточних та потенційних потреб широкого кола користувачів статистичної інформації, покращання способів представлення статистичної інформації.


3.12.2020 | Скільки коштуватиме новорічна ялинка для українців …(детальніше)>>>

news-image Невід’ємним атрибутом кожної домівки у зимові свята є ялинка. Саме тому лісівники вже розпочали роботи щодо реалізації «новорічних красунь» для потреб місцевого населення. Після 10 грудня в Україні відкриються ялинкові базари при державних лісогосподарських підприємствах. Загалом лісівники планують цьогоріч реалізувати в Україні понад 500 тис. ялинок в асортименті. Найбільшою популярністю серед українців користуються сосна звичайна, сосна кримська, ялина європейська (смерека), ялина біла (ялиця). Середня ціна на ялинки в цьому році стартує – 75 грн. Новорічні дерева для головного свята року вирощують на спеціальних плантаціях або зрізають під час розчищення просік, смуг відведення ліній електропередач.


3.12.2020 | Ще понад 500 прикарпатців захворіли на COVID-19 …(детальніше)>>>

news-image Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації інформує, що станом на 3 грудня в області зареєстровано 38080 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 534 за минулу добу. Всього за час пандемії одужали 14303 пацієнти, померли – 663. Загалом в області у закладах для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19 розгорнуто 2892 ліжка. На стаціонарному лікуванні перебувають 1088 пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 та 182 з підозрою на коронавірусну хворобу. Відсоток зайнятості ліжок складає 43,9. 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!

Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення . Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту.Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами : у місті Івано-Франківську 53-90-01, в місті Калуш - 6-00-26, в місті Коломия - 1505, та черговим районних і міських підрозділів поліції.

.

Пам`ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

.
Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області