E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
15 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
15.11.2019 | "Учитель року-2020" …(детальніше)>>>

Впродовж двох тижнів на базі Галицького ліцею ім.Я.Осмомисла, Галицького академічного ліцею та Залуквянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.І.Блажкевич проходив районний (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2020». Конкурсні випробування проводилися у 5 номінаціях: «Початкова освіта», «Історія», «Зарубіжна література», «Хімія», «Образотворче мистецтво». Даний захід об’єднав відданих своїй справі творчих педагогів з 12 закладів загальної середньої освіти району та Більшівцівської ОТГ, які прагнуть до активного саморозвитку та успішної самореалізації у своїй професійній діяльності. Під час проведення конкурсних випробувань «Майстер-клас», «Тестування», «Методичний експромт», «Практична робота», «Урок» учасники продемонстрували високий рівень професійної компетентності, фахової майстерності, творчої ерудиції, загальної культури та педагогічного такту.


15.11.2019 | Відвідано дитячий будинок сімейного типу …(детальніше)>>>

15 листопада 2019 року працівниками служби у справах дітей спільно з працівниками відділу «Галицьке бюро правової допомоги» відвідано дитячий будинок сімейного типу Соколових, жителів .м.Галича, в якому виховується 5 дітей, позбавлених батьківського піклування. Під час відвідин ДБСТ обстежено умови проживання та виховання дітей, проведено бесіду з батьками-вихователями, з’ясовано, що батьки тісно співпрацюють із службою у справах дітей, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, дотримуються умов договору, створили належні умови для всебічного розвитку дітей. Оскільки батьки-вихователі та 3-є малолітніх дітей-вихованців є внутрішньо переміщеними особами, спеціалістом відділу «Галицьке бюро правової допомоги» проінформовано сім’ю про їх гарантоване право на отримання безоплатної правової допомоги та інших прав, що забезпечуються державою.


15.11.2019 | 17 листопада - День працівників сільського господарства України…(детальніше)>>>

Традиційні святкові заходи в третю неділю листопада на свято працівників агропромислового комплексу - це не тільки виставки агропромислової техніки та презентації нових технологій. Це концерти і ярмарки, привітання офіційних осіб і нагородження видатних фахівців і працівників, фестивалі та унікальні майстер-класи. День аграрія в Україні люблять та поважають. Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Господь наділив українську державу багатими на чорнозем, родючими землями, крім того, після розпаду старого Радянського Союзу, аграрний сектор отримав нове дихання, доступ до найбільш ефективних закордонних технологій і методів обробки землі.


15.11.2019 | Галичани долучилися до екологічного флешмобу «Посади дерево» …(детальніше)>>>

Працівники центрів, що надають адміністративні послуги громадянам, започаткували Всеукраїнський екологічний флешмоб «Посади дерево». Днями ЦНАПи Черкаської області передали естафету своїм колегам з Прикарпаття. А сьогодні до акції долучилися спеціалісти Галицького Центру. Теплі погодні умови та велике бажання спільними зусиллями зробити планету кращою сприяли тому, що на теренах княжого Галича було висаджено молоді клени, липи та берізки. Працівники ЦНАПу на ділі продемонстрували, що вони щиро дбають про край, в якому живуть, та турбуються про збереження довкілля.


15.11.2019 | До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Розвиток сфери телекомунікацій в області забезпечують 59 підприємств-операторів, провайдерів (юридичних осіб), якими упродовж 2018 року надано користувачам послуг на суму 1277,3 млн.грн. Понад 70% цих послуг надано населенню, що у розрахунку на одного мешканця області склало 930 грн. Крім того, телекомунікаційні послуги надають і фізичні особи-підприємці, абонентами яких є значна кількість користувачів області. У 2018 році підприємствами сфери телекомунікацій реалізовано послуг мобільного зв’язку на суму 872,5 млн.грн, що складає понад три чверті загального обсягу доходів від наданих послуг зв’язку, Інтернет-послуг – на 186 млн.грн (14,6%), фіксованого телефонного зв’язку – на 86 млн.грн (6,7%), послуг з трансляції, ретрансляції теле- та радіопрограм, технічного обслуговування й експлуатації обладнання у межах мовлення, радіозв’язку – на 25,6 млн.грн (2%).


15.11.2019 | 16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв’язку України…(детальніше)>>>

16 листопада в Україні відзначається День працівників радіо, телебачення та зв’язку. Свято встановлено «...на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення та галузей зв’язку України...» згідно з Указом Президента «Про День працівників радіо, телебачення та зв’язку» від 11 листопада 1994 року. Історія свята розпочалася 16 листопада 1924 року, коли у Харкові в ефір вийшла перша в Україні радіопрограма. Відтоді журналісти та працівники сфери радіо відзначали цей день як професійне свято. Нині ж до них долучилися телевізійники, представники інтернет-ЗМІ. Цей день відзначають і фахівці зв’язку, що забезпечують роботу телефонних мереж та мереж Інтернет-зв’язку. Девіз працівників зв’язку та сфери інформатизації: «Ми працюємо, щоб Україна стала розвиненою інформаційною державою».


15.11.2019 | Держбюджет-2020: збільшено видатки на безпеку, соціальний захист, охорону здоров’я, освіту, інфраструктуру …(детальніше)>>>

news-image14 листопада Верховна Рада схвалила проект Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» в другому читанні та в цілому. Доходи проекту держбюджету на 2020 рік передбачено у сумі 1 093,7 млрд грн, у тому числі доходи загального фонду – 974,7 млрд грн та доходи спеціального фонду – 119 млрд гривень. Видатки проекту держбюджету на 2020 рік передбачено у сумі 1 180,1 млрд грн, у тому числі видатки загального фонду – 1 052,2 млрд грн та видатки спеціального фонду – 127,9 млрд грн. При розрахунку бюджетних показників до другого читання враховано уточнені макропоказники за І (реалістичним) сценарієм, які вплинули як на ресурсну, так і на витратну частини проекту. Граничний обсяг дефіциту Державного бюджету України збережено на рівні 2,09% ВВП, але зменшено в абсолютному вимірі на 0,9 млрд грн у зв’язку зі зміною макропоказників та визначено у сумі 94,3 млрд грн.


15.11.2019 | До Дня працівників сільського господарства …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Сільське господарство – одна із пріоритетних галузей економіки регіону, в якій виробляється понад 14% валової доданої вартості, здійснює діяльність понад 800 підприємств, працює майже 30% зайнятого населення регіону. Протягом останніх років в аграрній сфері спостерігається тенденція до нарощування обсягів виробництва, зокрема, індекс сільськогосподарської продукції у 2017р. склав 104%, у 2018р. – 101,3%. У січні–вересні 2019р. аграрної продукції вироблено на рівні відповідного періоду торік. В останні роки у обсягах продукції сільського господарства переважає продукція рослинництва, частка якої у січні–вересні 2019р. склала 54,5%. Станом на 1 жовтня 2019р. господарствами усіх категорій вироблено 539,4 тис.т культур зернових та зернобобових (у початково оприбуткованій масі), що на 8,3% менше, ніж на початок жовтня торік, 72,8 тис.т ріпаку та кользи (на 3,3% менше), 1007,1 тис.т картоплі (на 0,2% менше), 45 тис.т культур плодових та ягідних (на 3,7% менше); більше, ніж роком раніше отримано сої – у 3,8 раза (20,5 тис.т) та культур овочевих відкритого ґрунту – на 3,2% (129,1 тис.т).


14.11.2019 | Проведено атестацію працівників бібліотечних закладів району …(детальніше)>>>

13 листопада 2019 року в Галицькій центральній районній бібліотеці проведено атестацію працівників бібліотечних закладів. Мета даного заходу - об'єктивна оцінка професійної кваліфікації та ділових якостей бібліотекарів для визначення можливостей їх професійного та посадового росту. Працівники у різній формі представили звіт про свою роботу за останні три роки. Рішення атестаційної комісії буде доведено до відома працівників протягом трьох днів після його прийняття.


14.11.2019 | Органи державної статистики України на постійній основі проведуть вибіркові обстеження населення (домогосподарств) з 18 листопада 2019 року …(детальніше)>>>

Картинки по запросу домогосподарства малюнкиШановні жителі Івано-Франківської області! Органи державної статистики України на постійній основі проводять вибіркові обстеження населення (домогосподарств), результати яких є основним джерелом інформації, необхідної для вимірювання соціально-економічних характеристик домогосподарств, проведення всебічного аналізу рівня життя населення України, моніторингу бідності, розрахунків основних показників у галузі сільського господарства, комплексної оцінки стану ринку праці тощо. Матеріали обстеження використовуються при підготовці законодавчих актів, розробці програм соціального захисту, визначенні соціальних нормативів, для обчислення індексу інфляції, багатьох макроекономічних показників та показників розвитку окремих галузей економіки. Обстеження умов життя домогосподарств України проводиться відповідно до вимог міжнародних стандартів. Об’єктом зазначеного обстеження є домогосподарство. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
Регіональний представник Уповноваженого в Івано-Франківській області проведе особистий прийом громадян

25 листопада 2019 року, з 10.00 до 13.00 години, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Івано-Франківській області Людмила Непийвода проведе особистий прийом громадян у Галицькому районі. Прийом громадян буде проводитись за адресою: Івано-Франківська область, м.Галич, пл.Волі.1, 2 поверх.

.

Інформація щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року

.

Інформація щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року

.

Оголошення про проведення міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить пам’ятки". Інформація за посиланнями : if.wlm.org.ua або wlm.org.ua/lists

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 4 до 10 січня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й Угорщини;

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 9 по 18 серпня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

.

Відзнака імені Сергія Кемського

Конкурси, фестивалі, виставки
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області