E-mail:  gal_rda@i.ua ; 00731407@mail.gov.ua  ; 

21 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

Відеоролик "Чиста" енергія для Вашої родини"


Інформаційні брошури про переваги відновлюваних джерел енергії для домогосподарств:

1. Електроенергія з енергії сонця для Вашої родини

2. Тепло з біопалива для Вашої родини та громади

3. Тепло з енергії сонця для домогосподарств

4. Тепло та гаряча вода з енергії довкілля для Вашої родини

5. Електроенергія з енергії вітру для Вашої родини


Новини
 На головну
21.09.2020 | За час пандемії на Івано-Франківщині одужали 5406 пацієнтів …(детальніше)>>>

news-image Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації інформує, що станом на 21 вересня в області зареєстровано 12538 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 156 за минулу добу. Всього за час пандемії одужало 5406 пацієнтів, померло 280. У закладах першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19 розгорнуто 1851 ліжко.  На стаціонарному лікуванні перебувають 478 пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 та 298 з підозрою на коронавірусну хворобу. Відсоток зайнятості ліжок складає 41,9.


21.09.2020 | Президент України підписав указ про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству …(детальніше)>>>

news-image Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська провели зустріч з представниками громадських та міжнародних організацій щодо реалізації державної політики з протидії та запобігання домашньому насильству. Під час виступу Глава держави підписав Указ «Про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства». «Проект указу, який зараз лежить переді мною, спрямований на системну розбудову мережі реагування на насильство. Він втілює базові принципи захисту прав та інтересів постраждалих осіб. Я у вашій присутності хочу підписати цей указ», – сказав Президент. Він зазначив, що цей документ – результат спільної роботи Офісу Президента України, уряду, громадських організацій та міжнародних експертів.


21.09.2020 | Область звертатиметься до Уряду задля виділення додаткових коштів на відновлення пошкоджених стихією об’єктів …(детальніше)>>>

news-image Станом на сьогодні із виділених для області 480 мільйонів гривень на подолання наслідків стихії вже використано 157 мільйонів. За ці кошти виплачено матеріальну допомогу людям, які постраждали від червневої негоди, та профінансовано частково капітальний ремонт зруйнованих об’єктів. «Наразі розпорядниками коштів відпрацьовано проєктно-кошторисну документацію на відновлення пошкоджених об’єктів. Проведено 207 експертиз проектів, 188 переговорних процедур закупівлі товарів і послуг в одного учасника, укладено 335 (73%) угод із підрядними організаціями на виконання робіт, - повідомив начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький. - Відновлювальні роботи розпочато на 313 об’єктах, що становить 68,2 %, а на 135 – завершені (29,4%)».


21.09.2020 | Віталій Федорів: Проблеми кожної людини завжди повинні бути на постійному контролі представників влади …(детальніше)>>>

news-image На цьому сьогодні під час щотижневої онлайн-наради акцентував увагу голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів. Він, зокрема, зазначив, що для виявлення проблем, які наявні в кожному населеному пункті, ефективного їх вирішення, необхідно змінити підходи до стратегії роботи кожного державного службовця. «Щоб ефективно та своєчасно вирішувати проблемні питання кожного жителя області, незалежно від місця його проживання, необхідно налагодити конструктивний діалог між органами державної влади та прикарпатцями, - наголосив Віталій Федорів. – Від тепер кожен державний службовець відповідатиме за певні населені пункти області, вивчатиме проблематику населеного пункту та нагальні питання, які турбують його жителів».  У разі необхідності спрямування фінансового ресурсу для розв’язання проблемних питань, органи влади залучатимуть соціально-відповідальний бізнес та представників громадськості, зокрема, меценатів, активістів.


21.09.2020 | Послуги служби зайнятості протягом січня-серпня 2020 року отримували майже 29 тис. безробітних прикарпатців …(детальніше)>>>

Протягом восьми місяців 2020 року статус безробітного мали 28,7 тис. осіб. За цей період кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості, становила 16,6 тисячі, в т.ч. на нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску - 461 безробітного. Крім того 3,1 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 3,7 тис. безробітних проходили професійне навчання. Служба зайнятості готова допомогти роботодавцям у вирішенні кадрових потреб та укомплектувати вакансії за такими посадами: продавець-консультант;  кухар; бухгалтер; продавець продовольчих товарів; продавець непродовольчих товарів; водій автотранспортних засобів;  сестра медична;  менеджер (управитель);  адміністратор;  фармацевт.


21.09.2020 | Відбувся пам’ятний захід, присвячений 100-річчю битви під Дитятином …(детальніше)>>>

 Щоб згадати сторінки спільної боротьби Армії Української Народної Республіки і Війська Польського проти більшовицької агресії, 19 вересня на військовому цвинтарі у с.Дитятин зібралися представники польського уряду, Сенату, генерального консульства Республіки Польща у Львові, керівники обласної, районної та місцевої влади, делегації польських товариств з України, священики римо-католицької та греко-католицької церков та жителі с.Дитятин. Серед почесних гостей - генеральний консул Польщіу Львові Еліза Дзвонкєвіч, віце-маршалок Сенату РП Міхал Камінський, а також Мечислав Мокшицький – Архієпископ Митрополит Львівський Римсько-католицької Церкви. Захід був присвячений100-річчю битви під Дитятином. У своїх виступах польські колеги підкреслювали, що без вільної України не може бути вільної Польщі та закликали берегти пам'ять про тих, хто тут загинув.


21.09.2020 | Фінансування освіти збільшиться на 34 мільярди гривень – проєкт бюджету на 2021 рік …(детальніше)>>>

news-image У проєкті Державного бюджету України на 2021 рік закладено збільшення видатків на освіту на 34 млрд гривень. Загальний бюджет освіти (без місцевих) складає 173,8 млрд гривень. Про це повідомив т.в.о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет. Він висловив сподівання, що після ухвалення обласних бюджетів, загальний фонд збільшиться ще мінімум на 100 млрд гривень. У проєкті Держбюджету передбачено 102,5 млрд грн для виплат заробітної плати педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти, що на 21,2 млрд грн більше у порівнянні з 2020 роком. Протягом 2021 року зарплата зросте майже на 30%. Субвенція на Нову українську школу закладена у сумі 1,4 млрд гривень. «На наступний рік передбачили нову субвенцію для закладів освіти на боротьбу з пандемією коронавірусу. У проєкті бюджету на ці заходи закладено один мільярд гривень. МОН працює над тим, щоб збільшити суми видатків на освіту», – повідомив т.в.о. Міністра освіти і науки України.


19.09.2020 | Відбулася акція «За чисте довкілля» …(детальніше)>>>

 18 вересня 2020 року на території району в рамках акції «За чисте довкілля» проведено День благоустрою територій населених пунктів. У цей день працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а також колективи установ та організацій, члени молодіжних громадських організацій приводили в належний санітарний стан території біля адміністративних приміщень, прибудинкових територій та місць відпочинку.


19.09.2020 | Президент на представленні Стратегії розвитку Івано-Франківщини: Ми будуємо країну, яка завжди буде на декілька кроків попереду …(детальніше)>>>

news-image Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки в Івано-Франківську область взяв участь у представленні Стратегії розвитку регіону до 2027 року. На початку виступу Глава держави розповів, що його робоча поїздка розпочалася із відвідання селища Ланчин, яке постраждало від повені в червні. За його словами, для подолання наслідків стихії влада відреагувала швидко та дієво. «Але це далеко не перший паводок в історії України. Ми змушені долати наслідки, коли потрібно думати про запобігання таким речам. Ця проблема потребує комплексних, системних рішень. І вони існують. Існує успішний міжнародний досвід, але в попередні багато років це для влади було нецікаво. Як і інші дуже важливі речі, які для нас сьогодні є пріоритетними», – наголосив Президент. Володимир Зеленський зауважив, що нині доводиться будувати країну майже з нуля, «а в деяких випадках – навіть з мінуса».


19.09.2020 | «Велике будівництво»: Володимир Зеленський оглянув відремонтований стадіон спортивного комплексу ім.Гемби в Івано-Франківську …(детальніше)>>>

news-image У Івано-Франківську Президент України Володимир Зеленський проінспектував стадіон спортивного комплексу імені А.П.Гемби, капітальний ремонт якого було здійснено в межах Національної програми «Велике будівництво». Як розповіли Главі держави, на базі спортивного комплексу діє стадіон з футбольним полем, легкоатлетичні бігові доріжки з гумово-бітумним покриттям, легкоатлетичний манеж, спортивні зали для занять футболом, волейболом, баскетболом, боксом, боротьбою, важкою атлетикою, фітнесом, великим та настільним тенісом. Роботи у спорткомплексі проводилися з дотриманням усіх стандартів, він одержав сертифікат від Федерації легкої атлетики, тож на його базі в перспективі планують проводити спортивні змагання різного рівня. «Він може стати справжнім спортивним «магнітом» області», – зазначив голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів. Вартість капітального ремонту комплексу – 34 млн грн. 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.
23 вересня 2020 року з 10.00 до 12.00 год. у приміщенні Вікторівської сільської ради буде проводитись виїзний прийом громадян громадською приймальнею з питань нотаріату Управління нотаріату Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ).
Шановні краяни!

Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення . Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту.Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами : у місті Івано-Франківську 53-90-01, в місті Калуш - 6-00-26, в місті Коломия - 1505, та черговим районних і міських підрозділів поліції.

.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.

Пам`ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

.
Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України
.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області