E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
18 Липень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


Всеукраїнська інформаційна кампанія «Герої наших сердець»


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
18.07.2019 | Про перерахунок пенсій з 01.07.2019 року …(детальніше)>>>

З 1 липня 2019 року органами Пенсійного фонду України автоматично проведений перерахунок пенсій згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік». Розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1497,00 грн. до 1564,00 грн. Перерахунку підлягатимуть, зокрема: мінімальні та максимальні розміри пенсій; доплата за понаднормативний стаж, передбачена статтею 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (крім пенсіонерів, які працюють (провадять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування));  надбавка до пенсії за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною»;  підвищення відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань»;  щомісячна державна адресна допомога інвалідам війни та учасникам бойових дій;  мінімальна пенсійна виплата особам з інвалідністю, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою та інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;  державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни.


18.07.2019 | Для електромобілів в Україні введуть нові дорожні знаки і зелені номери ... (детальніше)>>>

news-imageВерховна Рада ухвалила проект Закону №10405, щодо інфраструктури зарядних станцій для електромобілів. Зокрема, планується запровадити для електромобілів:  спеціальні номерні знаки із зеленими літерами і цифрами;  нові дорожні знаки «Для електромобілів», «Крім електромобілів» та «Станція зарядки електромобілів»;  а також покращити доступ електрокарів до зарядних станцій. Спеціальні дорожні знаки використовуються у багатьох країнах: Австрії, Німеччині, Угорщині, Норвегії, Великобританії, Китаї, Індії, Латвії, провінції Онтаріо у Канаді. Станом на 1 червня 2019 року в Україні зареєстровано більше 25-ти тисяч електромобілів та гібридів, що на 56% більше, ніж рік тому. Закон набуде чинності з початку 2020 року. Додамо, нові державно-будівельні норми зобов’язують облаштовувати електричними зарядками не менше 5% машиномісць у гаражах та автостоянках.


18.07.2019 | Затверджено Порядок надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки з 1 січня 2020 року …(детальніше)>>>

news-imageВ Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області повідомляють, що Кабінет Міністрів України постановою від 22 травня 2019 року № 565 затвердив Порядок надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб - членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Постанова набирає чинності з 1 січня 2020 року. Порядком визначено механізм надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через запровадження доплати на користь застрахованих осіб – членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зокрема, право на отримання доплати матимуть члени/голова сімейного фермерського господарства без статусу юридичної особи та яке зареєстроване платником єдиного податку четвертої групи.


18.07.2019 | Година духовності під назвою «Галицьке Євангеліє – дороговказ до вічного життя» …(детальніше)>>>

У 2018 році Україні повернули факсимільну копію унікальної пам'ятки давньоруської писемності Галицького Євангелія. Ця цінна церковна книга була написана на пергаменті 1144 року у княжому Галичі і зберігалася у знаменитому Успенському соборі, зведеному у часи галицького князя Ярослава Осмомисла. Відомо, що 228 сторінок Євангелія були написані ще за життя його батька Володимира Володаревича у другій половині 1144 року, а решта 32 сторінки – значно пізніше – у XIV cт.  Воно містить писання чотирьох євангелістів, тобто належить до групи тетраєвангелій у відповідній послідовності розповідей про життя Ісуса Христа від Матвія, Марка, Луки та Іоана. Крім того, до цієї пам'ятки входять Синанкар, Місяцеслов, Євангелія, короткі розповіді про життя євангелістів, а також показник гласів літературних на весь рік.


18.07.2019 | Відбувся брифінг щодо екологічної ситуації в Галицькому районі…(детальніше)>>>

17 липня 2019 року у місті Галичі відбувся брифінг щодо екологічної ситуації в районі за участю голови районної державної адміністрації Миколи Поповича та голови районної ради Павла Андрусяка, громадськості, сільських голів з науковими співробітниками ДУ «Інститут медицини праці ім.Ю.І.Кундієва НАМН України». Під час брифінгу було оголошено графік та послідовність роботи науковців на території району по проведенню лабораторних хіміко-аналітичних досліджень з визначення вмісту хімічних елементів у зразках пилу та грунту, атмосферному повітрі і воді.


18.07.2019 | Відбулося чергове засідання районної комісії з розгляду заяв громадян по призначенню житлових субсидій та наданню соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям району …(детальніше)>>>

17 липня 2019 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Чабака в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з розгляду заяв громадян по призначенню житлових субсидій та наданню соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям району. У ході засідання було розглянуто 61 заяву: 46 – призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг; 10 – щодо державних соціальних допомог малозабезпеченим сім'ям; 3 – надання адресних допомог тимчасово переміщеним особам; 2 – призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. За результатами розгляду 57 заяв задоволено, 4 – відмовлено.


18.07.2019 | Відбулась нарада з приводу ведення проектних робіт з нового будівництва мереж централізованого водопостачання та споруд на них для населених пунктів Галицького району та м.Бурштин …(детальніше)>>>

17 липня 2019 року в голови райдержадміністрації Миколи Поповича відбулась нарада з приводу ведення проектних робіт з нового будівництва мереж централізованого водопостачання та споруд на них для населених пунктів Галицького району та м.Бурштин Івано-Франківської області протяжністю близько 68,0 тис. п.м., (водовідведення - 53,2 тис. п.м.). Орієнтовна вартість робіт становить 250,0 млн.грн. та забезпечення 33 тис. населення питною водою. Представниками АМЕР м. Бурштин за сприяння реалізації Програми соціального партнерства ДТЕК та влади району було визначено переможця з проектних робіт. Під час наради дано доручення спеціалізованим службам та головам сільських рад, по території яких проходитиме водопровід, надати інформацію про знаходження комунікацій на даній території.


17.07.2019 | Триває реалізація регіональної цільової програми «Дітям Прикарпаття – якісне харчування» …(детальніше)>>>

З метою забезпечення повноцінного та якісного харчування дітей в школах та дошкільних закладах, Держпродспоживслужба Івано-Франківщини продовжує роботу над виконанням регіональної цільової програми “Дітям Прикарпаття – якісне харчування”. Реалізація програми здійснюється шляхом проведення моніторингу, інспектування всіх операторів ринку які організовують харчування, постачальників харчових продуктів, сировини, готової продукції у закладах освіти при проведенні планових та позапланових заходів державного контролю, проведення лабораторних досліджень безпечності та якості харчових продуктів, які використовуються для харчування дітей. Станом на 01.07.2019 р. відібрано харчові продукти в 122 закладах.


17.07.2019 | Легалізація заробітної плати - основа стабільного майбутнього …(детальніше)>>>

Легалізація заробітної плати залишається одним із найактуальніших питань сьогодення. Найважливішими складовими соціально-трудових відносин є порядок працевлаштування, оплата праці, режим, умови праці тощо. Багато працівників свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати офіційну (мінімальну) та неофіційну (значно вищу від мінімальної) зарплату. Іноді вони просто не знають, що їхня офіційна зарплата значно відрізняється від тієї, яку вони фактично одержують. У зв’язку з цим важливою темою є боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», забезпечення гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності – при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо своєчасності виплати заробітної плати.


17.07.2019 | Не стань жертвою торгівлі людьми …(детальніше)>>>

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. Прагнучи кращої долі, люди їдуть за кордон шукати добру роботу. Спритні ділки щороку використовують сотні таких шукачів. Способи втягнення людей у процес торгівлі людьми це використання обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини, із застосуванням чи погрозою застосування насильства, із використанням службового становища, матеріальної чи іншої залежності від другої особи. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

18-19 липня у Трускавці відбудеться Міжнародний туристичний форум «Дністер: 1362 км прибутків» …(детальніше)>>>

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Івано-Франківський обласний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом та службу у військовому резерві

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 10 по 18 серпня 2019 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров`я» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії;

- 15-19 вересня 2019р. відбудеться міжнародний семінар «Європейські цінності та компетентності у роботі закладів освіти, культури, охорони здоров’я, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування: формування, впровадження і моніторинг» з відвідуванням Польщі, Литви та Латвії;

- з 25 вересня по 3 жовтня 2019 року заплановано міжнародну просвітницьку поїздку «Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця» до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану;

.

Громадська організація «Відкритий світ молоді» з 30 червня до 09 липня 2019 року запланувала міжнародну культурно-освітню поїздку до Італії, Франції, Монако, Австрії, Угорщини, Словаччини

.

Відзнака імені Сергія Кемського

Конкурси, фестивалі, виставки


Стартує IV Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019"


Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» 2019 року  …(детальніше)>>>Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області