E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
10 Квітень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


До уваги населення!

 

 

 

 

 


Новини
 На головну
23 січень 2020 | У Галицькій центральній бібліотеці пройшов історичний екскурс «Соборність України: від ідеї до життя» …(детальніше)>>>

З нагоди 101-ї річниці Акту злуки УНР та ЗУНР в Галицькій центральній бібліотеці пройшов історичний екскурс під назвою «Соборність України: від ідеї до життя».

На захід було запрошено Марію Костик - завідувачку історичного відділу Національного заповідника «Давній Галич», Івана Драбчука - провідного редактора інформаційно-видавничого відділу Національного заповідника «Давній Галич», письменника-краєзнавця та політолога Павла Лодина.

Вони розповіли учням 8-Б класу Галицького ліцею ім.Я.Осмомисла (класний керівник Марія Федоришин) про історичні передумови об'єднання українських земель в єдину Українську державу, про те, яку важливу роль відіграє поняття «соборність» на сучасному етапі розвитку нашого суспільства, а також яке значення мала об’єднавча акція у формуванні української національної ідеї.

Захід вела бібліотекар читального залу Галина Петраш.

Також присутні мали змогу ознайомитись з книжково-ілюстративною виставкою «Від Дніпра і за Карпати, по всій Україні – і до Криму, і до Сходу хай злагода лине» присвяченою цій історичній даті.


Архів новин

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення . Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами : у місті Івано-Франківську 53-90-01, в місті Калуш 6-00-26, та черговим районних і міських підрозділів поліції. .
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області