E-mail:  gal_rda@i.ua ; 00731407@mail.gov.ua  ; 

30 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

Відеоролик "Чиста" енергія для Вашої родини"


Інформаційні брошури про переваги відновлюваних джерел енергії для домогосподарств:

1. Електроенергія з енергії сонця для Вашої родини

2. Тепло з біопалива для Вашої родини та громади

3. Тепло з енергії сонця для домогосподарств

4. Тепло та гаряча вода з енергії довкілля для Вашої родини

5. Електроенергія з енергії вітру для Вашої родини


Новини
 На головну
13 Серпень 2020 | В’ячеслав Негода: Основний акцент проведення реформи децентралізації – максимальні повноваження і ресурси в громадах …(детальніше)>>>

13 серпня в Івано-Франківську відбулася відкрита дискусія «Вектори децентралізації: про основні завдання та подальші кроки», організована Міністерством розвитку громад та територій за партнерської підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

Учасниками заходу стали заступник міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода, голова облдержадміністрації Віталій Федорів, експерти Офісу підтримки реформ при Мінрегіоні, а в режимі онлайн – народні депутати України від Івано-Франківщини, депутати обласної ради, представники райдержадміністрацій, голови ОТГ області, міст обласного значення, Асоціації органів місцевого самоврядування, експерти.

Усім зацікавленим сторонам до розгляду були представлені питання про законодавчу основу повноважень органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій, ресурсне забезпечення таких повноважень, проектні норми законодавства, з якими у майбутньому працюватимуть ОМС.

Розпочинаючи дискусію, В’ячеслав Негода зауважив, що децентралізація як передача повноважень органів виконавчої влади та деконцентрація повноважень не могла впроваджуватися без територіальної основи спроможних громад. Таку основу закріплено постановою Уряду від 12 червня цього року, якою визначено адміністративні центри та затверджено території громад. Відтак є підстави говорити про наступний, фінальний, етап реформи.

Урядовець запропонував учасникам заходу обговорити ключові позиції нового проекту Закону «Про місцеве самоврядування», який, за його словами, більше наближений до положень Європейської хартії місцевого самоврядування, а також зміни до закону «Про місцеві державні адміністрації».

«Ми хочемо чітко визначити, щоб не було дублювання повноважень та підпорядкованості між органами місцевого самоврядування різних рівнів, бо це незалежні в системі самоврядування представницькі органи. Так само наразі чітко не розмежовані повноваження РДА та ОДА, обласних та районних рад», – зазначив заступник міністра.

Вінозвучив й своєрідну філософію реформи – розбудувати потужне самоврядування на рівні громад, адже без цього розвиток країни і демократії неможливий. «Основний акцент проведення реформи децентралізації – максимальна концентрація повноважень і ресурсів на рівні громад. Ми нашляху до сучасної моделі урядування на місцях, а за таким вектором рухається переважна більшість країн Європи» – резюмував В’ячеслав Негода.


Архів новин

 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!

Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення . Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту.Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами : у місті Івано-Франківську 53-90-01, в місті Калуш - 6-00-26, в місті Коломия - 1505, та черговим районних і міських підрозділів поліції.

.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.

Пам`ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

.
Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України
.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області