E-mail:  gal_rda@i.ua ; 00731407@mail.gov.ua  ; 

25 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

Відеоролик "Чиста" енергія для Вашої родини"


Інформаційні брошури про переваги відновлюваних джерел енергії для домогосподарств:

1. Електроенергія з енергії сонця для Вашої родини

2. Тепло з біопалива для Вашої родини та громади

3. Тепло з енергії сонця для домогосподарств

4. Тепло та гаряча вода з енергії довкілля для Вашої родини

5. Електроенергія з енергії вітру для Вашої родини


Новини
 На головну
18 лютий 2021 | На форумі «Україна 30. Платіжка» обговорили важливість управління відходами…(детальніше)>>>

Сьогодні на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Платіжка» пройшла перша панельна дискусія «Тепло, вода, утилізація сміття: формування тарифів».

Спікерами виступали заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслан Стрілець, членкиня НКРЕКП Ольга Бабій, голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов та виконавчий директор з управління відходами Центральної та Східної Європи і директор регіону Україна компанії «Veolia» Маттіас Фогель.

Модерував дискусію виконавчий директор АМУ ОлександрСлобожан.

Ішлосяпро важливість прийняття законопроекту №2207-1-д про управління відходами, ролі регулятора в нагляді за дотриманням балансу «ціна-якість» у наданні послуг споживачам, ролі влади на місцях у відстоюванні інтересів споживачів та необхідності прозорого механізму при формуванні тарифів на комунальні послуги.

Руслан Стрілець наголошував на необхідності прийняття регіональних планів поводження з ТПВ, над якими працюють обласні адміністрації, та затвердження відповідної державної стратегії з урахуванням будівництва полігонів ТПВ та  сміттєпереробних заводів, ролі громади у цих процесах.

МаттіасФогель поділився досвідом та розповів про важливість законопроєкту про управління відходами.

«Для нас, як для компанії «Veolia», міжнародного інвестора, дуже важливо мати уставлені законодавчі рамки. Ми повністю підтримуємо новий проєкт Закону про управління відходами, тому ще надзвичайно важливий нормативний акт. Я переконаний, що Україна може перейняти досвід з багатьох європейських країн, таких як Польща, наприклад, де вже близько 10 років тому відбулася «сміттєва революція», де вже багато речей зроблено для того, щоб покращити ситуацію з управлінням відходами», - розповів Маттіас Фогель. Він зазначив, що вирішувати ситуацію з відходами в Україні потрібно починати з нуля і вони готові до співпраці.

Ольга Бабій, як представник контролюючого органу, акцентувала увагу на ролі місцевих комунальних підприємств у формуванні тарифів та якості надання послуг населенню.

Після завершення дискусійної панелі спікери відповіли на запитання журналістів та учасників форуму.


Архів новин

 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Конкурс творчих робіт "шлях розвитку сучасної української культури.Погляд молоді"

Шановні краяни!

Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення . Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту.Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами : у місті Івано-Франківську 53-90-01, в місті Калуш - 6-00-26, в місті Коломия - 1505, та черговим районних і міських підрозділів поліції.

.

Пам`ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

.
Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2020 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області