E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
8 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

 


Новини
 На головну
9 жовтень 2015 | На базі Галицької гімназії відбулася обласна педагогічна практика педагогів-організаторів …(детальніше)>>>

Днями у Галицькій гімназії в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» відбулася обласна педагогічна практика педагогів-організаторів на тему: «Співпраця органів учнівського самоврядування з молодіжними громадськими організаціями».

Учасників педпрактики привітали директор гімназії Володимира Тихонь і методист відділу освіти райдержадміністрації Марія Кульчицька.

У рамках методичного блоку була представлена модель виховної системи «Нова генерація України», яку підготувала заступник директора з виховної роботи Галицької гімназії Оксана Керницька.

Цікавим було і засідання «круглого столу» «Співпраця асоціації «Нова генерація галицьких лідерів з громадською молодіжною організацією «Галицький королівський клуб» за участю начальника відділу молоді та спорту райдержадміністрації Олександра Чабака, члена районної громадської організації «Галич Майдан» Аріни Сивак, членів «Нової генерації галицьких лідерів» та ГО «Галицький королівський клуб», який підготувала педагог-організатор гімназії Марія Непийвода. 

Також всі присутні мали змогу оглянути виставку учнівських робіт «Творчої світлиці», на якій були представлені вироби із соломи, бісеру, вишивка, малюнки, фотографії та поезії учнів гімназії.

На завершення зустрічі асоціація гімназистів «Нова генерація галицьких лідерів» підготували розважальну шоу-програму «Я люблю Україну», в якій команди змагалися за звання найпалкішого та найзапеклішого патріота у різних конкурсах. Крім того, команди – суперники підготували презентаційні патріотичні відеоролики про свою команду.

Усі учасники педпрактики після почутого та побаченого отримали багато позитивних вражень. Із словами вдячності до дітей та організаторів звернулася завідувач відділу лабораторії національного виховання ОІППО Олена Риндич, яка побажала усім творчості, натхнення і успіху в нових справах.


Архів новин

 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення: довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами: у м.Івано-Франківську 53-90-01, в м.Калуш 6-00-26, та черговим районних і міських підрозділів поліції.
.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області