E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
26 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

 


Новини
 На головну
16 Травень 2016 | У селі Задністрянське танцював «Дивоцвіт» …(детальніше)>>>

13 травня – напередодні відзначення дня Європи в Україні, в селі Задністрянське відбувся творчий звіт танцювального колективу «Дивоцвіт» Задністрянського Будинку культури під керівництвом Олександра Заставного.

В програму концерту ввійшли найкращі номери, що були створені протягом шести років творчої праці. Участь в концертній програмі взяли понад шістдесят учасників колективу, віком від п’яти до сімнадцяти років.

На святі танцю були присутні поважні гості – начальник відділу культури райдержадміністрації Марія Іваськів і керівник зразкового танцювального колективу «Ярославна» Галицького ЦДЮТ Галина Колодій.

«Дивоцвіт» і його керівника вітали також сільський голова с. Задністрянське Марія Леочко, директор Задністрянської ЗОШ Надія Белей та директор Задністрянського Будинку культури Руслана Демченко.

Задністрянці завжди активно відвідують всі концертні програми в Будинку культури. Ось і в цей вечір вони довго не відпускали теплими оплесками керівника та його « дивосвітів», адже на сцені стояли задністрянські діти, гордість села. Також жителі села пишаються тим, що Олександр Заставний, керівник танцювального колективу « Дивоцвіт », народився в селі Задністрянське і місцева молодь має з кого брати приклад.


Архів новин

 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
28 травня в Івано-Франківській області відбудеться онлайн-семінар для пасічників
.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області