E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
5 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

 


Новини
 На головну
21 Червень 2016 | У Бовшеві відкрито та освячено спортивний майданчик зі штучним покриттям …(детальніше)>>>

20 червня в с.Бовшів відбулася подія, на яку чекала вся спортивна молодь села: було урочисто відкрито та освячено майданчик зі штучним покриттям для міні-футболу. Побачити цю подію зібралося понад 300 місцевих жителів.

 На відкритті були присутні голова райдержадміністрації Ярослав Бартків, заступник голови районної ради Любов Гордійчук, сільський голова с.Бовшів Ганна Очкур, голова Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим, голова Галицької районної федерації футболу Іван Бабій, керівники місцевого ФК «Касова», представники будівельних компаній та інші шановні гості.

Стрічку відкриття урочисто перерізали голова керівник району Ярослав Бартків і очільник села Ганна Очкур. Після цього до присутніх звернувся парох місцевої церкви о.Леонтій Насташинський. Він освятив майданчик та побажав юним жителям Бовшева «набиратися на цій площадці здоров’я та спортивної майстерності».

З вітальними словами до присутніх звернулися Ярослав Бартків, Любов Гордійчук, Тарас Клим, Ганна Очкур.

Також Ярослав Бартків і Тарас Клим подарували юним спортсменам футбольні м’ячі та побажали успіхів і досягнень у спорті.

На початок функціонування майданчику символічне місце у воротах зайняв наставник ФК «Касова» Михайло Гречанюк. Перший удар по м’ячу зробила сільський голова с.Бовшів Ганна Очкур.

Святкування продовжив концерт, підготовлений учасниками шкільної та сільської самодіяльності, а завершував  дійство – товариський турнір між футбольними дитячими командами.


Архів новин

 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення: довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами: у м.Івано-Франківську 53-90-01, в м.Калуш 6-00-26, та черговим районних і міських підрозділів поліції.
.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області