E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
9 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

 


Новини
 На головну
8 грудень 2016 | Галицькі пластуни взяли участь у фестивалі …(детальніше)>>>

3 грудня 2016 року пластуни-юнаки Івано-Франківської округи з’їхались до м.Надвірна, щоб взяти участь у І окружному мистецькому фестивалі «Старі фотографії », показати свої таланти і вміння, привітати пластунів станиці м.Надвірна із 25-річчям відновлення Пласту на Надвірнянщині.

Метою проведення даного заходу є формування зацікавленості різними видами мистецтва, популяризація української дитячої творчості, укріплення культурних зв’язків шляхом виявлення та підтримки обдарованої молоді та сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, узагальнення та поширення кращого досвіду роботи з молоддю серед пластового товариства.

При сприянні відділу молоді та спорту районної державної адміністрації участь у фестивалі взяли і пластуни Галицького району.

Крім них, були команди з інших районів: «Без паніки»(с.Березівка, Тисменицький р-н.), «Воля або смерть» (м.Коломия), «Прут» (с.Заріччя, Надвірнянський р-н), «Українські вар’яти» (с.Залуква Галицький р-н.), «Глорія» (м.Рогатин), «Патріоти рідної землі» (отг.Печеніжин Коломийський р-н), «Гайдамаки» та «Юні друзі» (м.Надвірна).

 Команди змагались у семи номінаціях: «Відеопредставлення», «Вітроноги», «Піснеспіви», «Читець», Соловейко», «Гумореска», «Музикант». За активну участь команди «Патріоти рідної землі», «Юні друзі» та «Прут», та Степан Ткачівський з команди «Українські вар’яти» за гру на новому музичному інструменті були нагороджені грамотами.

В рамках фестивалю відбулась зустріч з Є.Луцівим, автором книги «Лицарі Червоної Калини», який розповів про історію Пласту та роль пластунів у встановленні та розвитку української держави.

04 грудня переможці фестивалю взяли участь у святковому концерті, присвяченому 25-ій річниці відродження Пласту на Надвірнянщині.

Під час святкового концерту проводився благодійний ярмарок, на якому були представлені вироби пластунів: іграшки-мотанки, пряники, листівки, браслети, картини-вітражі, прикраси для інтер’єру, краватки-метелики, мило ручної роботи та інші вироби, всі зібрані кошти передадуть у фонд «Долоньки доброти».

Також подія яка назавжди залишиться в пам’яті - складання присяги галицькими пластунами на вірність Богу та Україні Андрієм Піком, Романом Келавцем, Степаном Ткачівським та Віталієм Поліщуком


Архів новин

 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення: довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами: у м.Івано-Франківську 53-90-01, в м.Калуш 6-00-26, та черговим районних і міських підрозділів поліції.
.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області