E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
22 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
23 січень 2017 | Галичани відзначили День Соборності України …(детальніше)>>>

20 січня 2017 року галичани зібралися в районному Народному домі м.Галича, щоб згадати одну із найбільш знакових сторінок в нашій історії – проголошення в 1919 році Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Розпочалися урочистості прологом «Мирна, Соборна, Єдина Україна» (режисер Марія Грицик, хореографи Галина Колодій, Лілія Ковальчук).

Присутні мали можливість переглянути на екрані кінохроніку часів українського державотворення. Хвилиною мовчання було вшановано всіх, хто віддав життя в боротьбі за незалежну та соборну Україну.

Кульмінацією заходу стало вручення юними галичанами символічного прапора єдності бійцям АТО та волонтерам: Тарасу Петрашу, Олегу Васенді, Михайлу Вітовському та Геннадію Гущуку.

Державний символ як оберіг від злих сил, що намагаються роз’єднати Україну, передадуть нашим землякам, які захищають територіальну цілісність на Сході України.

На символічності свята наголошував у своєму вітальному слові й голова районної ради Павло Андрусяк: «День Соборності – одне із самих символічних свят української нації. Вільна незалежна Україна виростила ціле покоління, яке опираючись на символічні перемоги попередніх поколінь, підтвердило волю нації: Україна - незалежна, соборна держава. Я вірю, що наше покоління гідно нестиме український прапор».

Продовжилися заходи святковим концертом за участю кращих колективів та виконавців закладів культури та освіти району.

А на завершення – під загальну коляду всіх галичан «Нова радість стала» митрофорний протоієрей Іоан Кузь, декан Галицький УАПЦ, окропив усіх Йорданською водою.


Архів новин

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Регіональний представник Уповноваженого в Івано-Франківській області проведе особистий прийом громадян

25 листопада 2019 року, з 10.00 до 13.00 години, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Івано-Франківській області Людмила Непийвода проведе особистий прийом громадян у Галицькому районі. Прийом громадян буде проводитись за адресою: Івано-Франківська область, м.Галич, пл.Волі.1, 2 поверх.

.

Інформація щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року

.

Інформація щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року

.

Оголошення про проведення міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить пам’ятки". Інформація за посиланнями : if.wlm.org.ua або wlm.org.ua/lists

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

.

Відзнака імені Сергія Кемського

Конкурси, фестивалі, виставки
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області