E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
13 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

 


Новини
 На головну
23 січень 2017 | Галичани відзначили День Соборності України …(детальніше)>>>

20 січня 2017 року галичани зібралися в районному Народному домі м.Галича, щоб згадати одну із найбільш знакових сторінок в нашій історії – проголошення в 1919 році Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Розпочалися урочистості прологом «Мирна, Соборна, Єдина Україна» (режисер Марія Грицик, хореографи Галина Колодій, Лілія Ковальчук).

Присутні мали можливість переглянути на екрані кінохроніку часів українського державотворення. Хвилиною мовчання було вшановано всіх, хто віддав життя в боротьбі за незалежну та соборну Україну.

Кульмінацією заходу стало вручення юними галичанами символічного прапора єдності бійцям АТО та волонтерам: Тарасу Петрашу, Олегу Васенді, Михайлу Вітовському та Геннадію Гущуку.

Державний символ як оберіг від злих сил, що намагаються роз’єднати Україну, передадуть нашим землякам, які захищають територіальну цілісність на Сході України.

На символічності свята наголошував у своєму вітальному слові й голова районної ради Павло Андрусяк: «День Соборності – одне із самих символічних свят української нації. Вільна незалежна Україна виростила ціле покоління, яке опираючись на символічні перемоги попередніх поколінь, підтвердило волю нації: Україна - незалежна, соборна держава. Я вірю, що наше покоління гідно нестиме український прапор».

Продовжилися заходи святковим концертом за участю кращих колективів та виконавців закладів культури та освіти району.

А на завершення – під загальну коляду всіх галичан «Нова радість стала» митрофорний протоієрей Іоан Кузь, декан Галицький УАПЦ, окропив усіх Йорданською водою.


Архів новин

 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення: довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами: у м.Івано-Франківську 53-90-01, в м.Калуш 6-00-26, та черговим районних і міських підрозділів поліції.
.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області