E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

 


Новини
 На головну
22 березень 2017 | Галичани взяли участь у Пластовій Хресній Дорозі в с.Гошів …(детальніше)>>>

Івано-Франківська округа Пласту НСОУ 19 березня 2017 року в селі Гошів Долинського району провела Пластову Хресну Дорогу «За чесноту Тверезості». Учасниками заходу при спрянні відділу молоді та спорту райдержадміністрації стали і галицькі пластуни, які таким чином долучилися до Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене".

У час, коли Україна вже кілька років поспіль займає перше місце з дитячого алкоголізму, Пласт являється тим острівцем, який зобов’язаний захистити членів організації від залежностей.

В Пласті вчать дітей не боятися бути "білою вороною", а бути впевненим в своїх переконаннях і показувати іншим приклад тверезого життя.

В даному заході взяли участь 245 пластунів, які приїхали з багатьох населених пунктів Прикарпаття, в тому числі Галича, а також громада села Гошів.

Учасники заходу пройшлися ходою від жіночого монастиря Згромадження сестер Пресвятої Родини до сільського храму та завершили Хресну ходу у Гошівсьму чоловічому монастирі Отців Василіян на Ясній горі. Очолив Хресну Дорогу о. Ярослав Рохман, голова руху «За тверезість життя» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та місцевий парох о.Василь Щеглюк.

Справжня березнева погода зі снігом та пронизливим вітром додавала пластунам настирливості та впевненості гідно пройти цей шлях.

По завершенню Хресної Дороги о.Ярослав виголосив науку про важливість тверезого способу життя, молитви за узалежнених людей та важливість «Золотої Книги Тверезості».

Галицькі пластуни вдячні районній державній адміністрації та всім, хто долучився і допоміг провести даний захід.


Архів новин

 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>
.

XIV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ШКІЛЬНИХ МАЛЮНКІВ «МОЇ ПРАВА» …(детальніше)>>>


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області