E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
8 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

 


Новини
 На головну
1 Червень 2017 | У м.Галичі стартував обласний фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт» …(детальніше)>>>

1 червня 2017 року на стадіоні «Колос» у м.Галичі стартував обласний фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт». Фестиваль проводиться щороку і має на меті формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

У цьогорічних змаганнях участь беруть 12 команд з Галицького, Коломийського, Тисменицького, Рогатинського, Снятинського, Богородчанського районів, Верхнянської, Старобогородчанської ОТГ, міст Калуш, Болехів, Івано-Франківськ та Бурштин.

На урочисте відкриття фестивалю до юних спортсменів завітали голова райдержадміністрації Микола Попович, голова районної ради Павло Андрусяк,начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Михайло Стефанків, начальники відділу освіти райдержадміністрації Іван Матейко та відділу культури Марія Іваськів.

Звертаючись до молоді, Микола Попович побажав їй мирного сонячного неба, великих здобутків і перемог.

У свою чергу, Павло Андрусяк наголосив, що успіх – це вінець сміливих. І закликав юних спортсменів бути сміливими як в житті, так і в спорті: «Будьте сміливі в своїх ідеях, задумах і діях – і успіх до вас обов’язково прийде».

Михайло Стефанків подякував районній владі за організацію заходу і привітав усіх присутніх зі святом спорту і освіти.

Неймовірні емоції отримали присутні від пісенного подарунку Аліни Підгайної та хореографічної композиції у виконанні зразкового аматорського танцювального колективу естрадно-спортивного танцю «Модерн» (керівник Галина Леочко).

 А далі розпочалися змагання за наступною програмою: «Човниковий біг» стрибок у довжину з місця, стрибки через скакалку, перетягування канату; естафета; конкурс знавців історії України її спортивних досягнень та олімпійського руху; презентація навчального закладу, району, міста.

 


Архів новин

 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення: довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами: у м.Івано-Франківську 53-90-01, в м.Калуш 6-00-26, та черговим районних і міських підрозділів поліції.
.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області