E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
5 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

 


Новини
 На головну
1 листопад 2017 | Корону осені отримала гімназистка Аліна Підгайна …(детальніше)>>>

27 жовтня, у переддень осінніх канікул, у приміщенні Народного дому галицькі гімназисти влаштували традиційний «Осінній бал».

Свято розпочали учні 1 класу зворушливим вальсом.

Цьогоріч тематикою танцювального вечора були танці народів світу.

Гімназисти заздалегідь готувалися до балу, тому день за днем невтомно вивчали нові па, щоб потім продемонструвати і навчити інших учасників танцювального дійства.

Важливо, що галицький паркет зібрав вишуканих кавалерів та дам для того, щоб позмагатися у номінаціях «Найкраща сукня» (учениця 7 класу Марта Чабак), «Найкраща зачіска»(учениця 1 класу Христина Кушнір), «Найкращий макіяж» (учениця 5 класу Катерина Дудич), «Найкраща танцювальна пара» (молодша група - Андрій Бідочка та Вікторія Стець; старша група – Сергій Керницький та Марта Фурман). Довгоочікувану корону осені отримала учениця 5 класу Аліна Підгайна.

Для галицьких танцюристів були підготовлені танцювальні майстер-класи від Ярини Квасній, Аліни Підгайної, Анастасії Федорійчук, Ярини Романів. Крім того, усіх присутніх на балу чарували сольні виступи Інни Підгайної, Соломії та Софії Глушко.

Усі учасники конкурсної програми були нагороджені подарунками від спонсорів свята - відділу молоді та спорту районної державної адміністрації, міського голови м.Галича Ореста Трачика та консультанта однієї з косметичних компаній Романни Федорійчук.


Архів новин

 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення: довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами: у м.Івано-Франківську 53-90-01, в м.Калуш 6-00-26, та черговим районних і міських підрозділів поліції.
.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області