E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
25 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

 


Новини
 На головну
13 листопад 2017 | Микола Попович взяв участь у відкритті майданчиків зі штучним покриттям …(детальніше)>>>

У неділю сталися дві важливі події в спортивному житті галицької молоді – у с.Кінашів, яке віднедавна входить до Більшівцівської ОТГ, відкрито новий майданчик зі штучним покриттям.

А у м.Галичі на території ЗОШ І-ІІІ ст. №1 аналогічний майданчик відкрито після ремонту та оновлення покриття. На реалізацію даних проектів кошти було виділено з державного бюджету.

В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Микола Попович, депутат обласної ради Володимир Магаль, директор Департаменту олімпійського спорту Мінмолодьспорту Роман Вірастюк, депутати районної ради, представники духовенства, громадськості.

У вітальному слові керівник району подякував всім, хто долучився до появи цих сучасних полів, зокрема, депутату обласної ради Магалю Володимиру Васильовичу, який великий внесок зробив у виконання підготовчих робіт, а також Більшівцівській ОТГ.

Крім цього, Микола Богданович наголосив на підтримці прикарпатських депутатів, які працюють в парламенті однією командою, відстоюючи інтереси наших територіальних громад.

«За час депутатства Михайла Володимировича Довбенка в галицькому краї зроблено багато добрих справ. Найперше, ми завдячуємо Михайлу Володимировичу за введення в експлуатацію довгобуду - хірургічного корпусу Галицької ЦРЛ. Також за його сприяння виділено кошти на будівництво та ремонт доріг, капітальний ремонт Маріямпільської та Блюдниківської АЗПСМ, заходи по енергозбереженню в Блюдниківській ЗОШ, Галицькій гімназії, утеплення ДНЗ №1 в м.Галичі, ремонт дороги Тустань-Маріямпіль та багато інших об’єктів. Сам Михайло Володимирович вдячний за підтримку своєму колезі - народному депутату Володимиру Васильовичу Шкварилюку, завдяки співпраці з яким вдається вирішувати багато проблемних питань округу та приймати важливі рішення, спрямовані на ефективний розвиток Галицького району».


Архів новин

 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
28 травня в Івано-Франківській області відбудеться онлайн-семінар для пасічників
.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області