E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
9 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

 


Новини
 На головну
29 листопад 2017 | Підбито підсумки конкурсу соціальної реклами …(детальніше)>>>

Завершився районний конкурс соціальної реклами «Наше майбутнє – без шкідливих звичок», «Правильний вибір», який організували Галицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділ молоді та спорту, відділ освіти районної державної адміністрації.

Конкурс проводився з метою профілактики негативних явищ в суспільстві, формування здорового способу життя, профілактики соціально-небезпечних захворювань у дитячому та молодіжному середовищі, посилення відповідальності батьків за виховання дітей у сім’ї.

Його учасниками стали учні навчальних закладів району.

29 листопада 2017 року в районній державній адміністрації відбулося нагородження переможців та учасників конкурсу.

У вітальному слові заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак подякував всім, хто взяв активну участь в даному заході, авторам кращих робіт вручив грамоти, подарунки та подяки.

Переможцями конкурсу стали: Лілія Яворська, учениця 9 класу Бринської ЗОШ І-ІІ ст. (плакат «Ми обираємо здоров’я»), колектив учнів Слобідського навчально-виховного комплексу (буклет «Наше майбутнє – без шкідливих звичок») та колектив учнів Мединського навчально-виховного комплексу (відеоролик «Ми - за щасливе майбутнє»).

Подяки за участь у конкурсі отримали: колективи учнів Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Тустанської ЗОШ І-ІІІ ст., Слобідського НВК, Бринської ЗОШ І-ІІ ст. та Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Рекламні матеріали переможців конкурсу надіслані на обласний конкурс соціальної реклами «Наше майбутнє – без шкідливих звичок».


Архів новин

 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення: довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами: у м.Івано-Франківську 53-90-01, в м.Калуш 6-00-26, та черговим районних і міських підрозділів поліції.
.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області