E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
26 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

 


Новини
 На головну
19 Квітень 2018 | Відбувся І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») …(детальніше)>>>

В рамках Всеукраїнської інформаційно–профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», з метою виховання в дітей патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій та національних цінностей, формування серед молоді засад здорового способу життя засобами туризму і спорту 18 квітня 2018 року на стадіоні «Колос» у м.Галичі відбувся І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Для участі в грі з'їхалися дванадцять команд (роїв): Блюдниківська ЗОШ І-ІІІ ст. («Край»), Галицька гімназія («Нащадки Данила»), Галицька ЗОШІ-ІІІ ст. («Галицькі отамани»), Деліївська ЗОШ І-ІІІ ст. («Рій ім.Петра Сагайдачного»), Дубовецька ЗОШ І-ІІІст. («Дуб»), Задністрянська ЗОШ І-ІІІ ст. («Задністрянська Січ»), Залуквянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І. Блажкевич («Молода Січ»), Комарівська ЗОШ І-ІІІ ст. («Патріоти»), КрилоськаЗОШ І-ІІІ ст. ( «Княжі кіборги»), Маріямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. («Рій ім. Івана Богуна»), Мединський НВК («Калина»), Тустанська ЗОШ І-ІІІ ст. («Рій ім. Сотника Чорноти»).

Учасників привітали методист відділу освіти районної державної адміністрації Надія Григорович та Галицький військовий комісар Костянтин Яковлев.

Школярі гідно показали себе в конкурсах: «Ватра» (художньо-мистецьке представлення рою), гра «Відун» (інтелектуальні змагання з історії України), «Впоряд» та візитівка рою (стройова підготовка, гімн, емблема рою), змагання на туристичній смузі перешкод, «Рятівник» (надання першої долікарської допомоги), розбирання та складання автомата, стрільба із пневматичної гвинтівки, конкурс «Добре діло».

Загалом змагання видалися дуже насиченими – і за подіями, і за кипінням пристрастей. Усі команди були гарно підготовлені та налаштовані на перемогу.

За результатами змагань рій «Нащадки Данила»(Галицька гімназія) посів І місце, другим став «Рій ім. Сотника Чорноти»"(Тустанська ЗОШ І-ІІІ ст.), останнє призове місце виборов рій "Край"(Блюдниківська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Всі команди (рої) були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту районної державної адміністрації, а також кращі в особистому заліку учасники отримали грамоти за перемогу в окремих конкурсах.

У найближчій перспективі – виїзд команди-переможниці «Нащадки Данила» для участі в обласному етапі змагань. Будемо вболівати за представників нашого району та бажаємо їм перемоги!


Архів новин

 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
28 травня в Івано-Франківській області відбудеться онлайн-семінар для пасічників
.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області