E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
25 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

 


Новини
 На головну
21 Травень 2019 | У с.Курипів відбулося традиційне для пластунів Свято Весни …(детальніше)>>>

17−19 травня 2019 року в с.Курипів відбулося традиційне для пластунів Свято Весни. Захід проходив на території колишньої плебанії (священичого парафіяльного будинку), пов’язаній з ім’ям відомого діяча національного релігійного, культурно-освітнього та суспільно-політичного життя другої половини ХІХ ст. о.Рудольфа Моха.

Проведенням цьогорічного свята Івано-Франківська округа Пласту-НСОУ намагалася відзначити декілька знаменних для учасників Пласту подій: 100-ліття з часу постання Організації Українських Націоналістів (ОУН), 75-річчя з часу фактичного постання збройний структур УПА-Захід та 30-річчя відновлення Пласту в Україні.

На прикладі життя яскравих постатей таких структур національного руху Опору середини ХХ ст., як ОУН та УПА молоді доводилась думка про важливість плекання великих і сміливих мрій та необхідність належної праці для їхнього осягнення. Бо ж мрія, як і віра без дії та діла є мертвою.

Окрім представлення набутих вмінь із практичного пластування, присутні на дійстві - більш ніж 200 представників юнацтва, старшого пластунства та сеньйорату, весело та активно проводили час, удосконалюючи та опановували нові знання у теренових змагах, вікторинах, конкурсах та тематичних бесідах.

Сучасне молоде покоління має свій виклик − зміцнювати та розвивати це надбання. А запорукою належного виконання цього завдання є втілення гасло Свята Весни -2019 “Сміливо Мрій, сміливо Дій, сміливо Осягай”.


Архів новин

 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
28 травня в Івано-Франківській області відбудеться онлайн-семінар для пасічників
.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області