E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
7 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

 


Новини
 На головну
8 листопад 2019 | День відкритих дверей навчального закладу…(детальніше)>>>

6 листопада 2019 року працівниками Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно з адміністрацією Бурштинського енергетичного коледжу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу організовано день відкритих дверей навчального закладу для учнів шкіл м.Бурштина та Галицького району, а саме:  Крилоської ЗОШ І-ІІІ ст., Дем’янівської ЗОШ І-ІІ ст., Старомартинівської ЗОШ І-ІІ ст.

«Молодій людині, обираючи свій майбутній професійний шлях, важко зорієнтуватися у безмежному світі сучасних професій, формуванні уявлень та оцінюванні своїх уподобань, здібностей та можливостей. Тому служба зайнятості проводить різноманітні профорієнтаційні заходи, щоб допомогти учням зорієнтуватися у професійному шляху», - зазначила директор районної філії Наталія Мацьків.

На початку презентації до присутніх із привітальним словом звернувся директор коледжу Олександр Джура та розповів про переваги навчання у закладі, про ті професії та спеціальності, яким тут навчають, а це: «Електроенергетика, електротехніка електромеханіка», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Теплоенергетика», «Економіка», «Фінанси, банківська справа та страхування».

Велику увагу також приділено історії створення закладу, його навчальній базі, особливостям навчання за кожним освітнім напрямком, можливостям працевлаштування та продовження здобуття освіти по закінченні коледжу.

На завершення заходу учням провели екскурсію навчальними  аудиторіями, де нещодавно здійснено реконструкцію приміщень.Школярі жваво обговорювали отриману інформацію, що свідчило про зацікавленість закладом.

 

 

 


Архів новин

 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення: довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами: у м.Івано-Франківську 53-90-01, в м.Калуш 6-00-26, та черговим районних і міських підрозділів поліції.
.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області