E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
6 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
11 листопад 2019 | Оновлено місце відпочинку «На старій Галицькій дорозі» …(детальніше)>>>

Унікальна флора та фауна, широкі можливості для екологічного туризму, історичні локації й новітні цікавинки, чисте довкілля – це потенціал Івано-Франківщини, на якому варто акцентувати увагу. Однак, щоб в такому перспективному руслі його побачили не лише місцеві мешканці, а й уся Україна та навіть іноземні гості, необхідні зусилля. Передусім – людей, яким природа довірила своє майбутнє.

На цьому наголосив начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк під час наради із лісівниками Прикарпаття, в якій взяли участь заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик, голова Галицької районної ради Павло Андрусяк, перший заступник голови РДА Сергій Канюка, міські голови Галича Орест Трачик та Бурштина Роксолана Джура, а також керівники лісогосподарських підприємств.

Зустріч, присвячена темі професійної відповідальності та сумлінного виконання природоохоронної місії, не випадково відбулась у Галицькому національному природному парку.

Саме тут діє відомий в Україні Центр реабілітації диких тварин, а працівники наукового відділу спільно з фахівцями інших наукових установ проводять актуальні природничі дослідження та беруть участь в екологічних експертизах.

Розповідаючи про роботу парку, директор Олег Гайдук зауважив, що основним завданням Центру реабілітації та реінтродукції диких тварин є утримання диких звірів до їх біологічних, видових та індивідуальних потреб. «Щоб забезпечити належний рівень захисту здоров'я диких тварин та санітарний стан, у центрі діє кормоцех, кухня для приготування їжі, а також ветеринарна кімната, де проводять терапевтичне і хірургічне лікування диких тварин».

Відтак присутні відвідали оновлене місце відпочинку «На старій Галицькій дорозі», яке вже давно користується популярністю серед прикарпатців.

«Керівник і працівники НПП є прикладом того, як не маючи ресурсів, але маючи неабияке завзяття, можна розвиватись, реалізовувати цікаві проекти, шукати нові можливості, а відтак –робити колосальний внесок у збереження навколишнього середовища. Сподіваюся, досвід галичан стане натхненням для усіх лісівників області», – підсумував нараду Віктор Сахнюк.


Архів новин

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

Інформація щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року

.

Інформація щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року

.

Оголошення про проведення міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить пам’ятки". Інформація за посиланнями : if.wlm.org.ua або wlm.org.ua/lists

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 4 до 10 січня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й Угорщини;

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 9 по 18 серпня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області