E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
11 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

 


Новини
 На головну
11 листопад 2019 | Оновлено місце відпочинку «На старій Галицькій дорозі» …(детальніше)>>>

Унікальна флора та фауна, широкі можливості для екологічного туризму, історичні локації й новітні цікавинки, чисте довкілля – це потенціал Івано-Франківщини, на якому варто акцентувати увагу. Однак, щоб в такому перспективному руслі його побачили не лише місцеві мешканці, а й уся Україна та навіть іноземні гості, необхідні зусилля. Передусім – людей, яким природа довірила своє майбутнє.

На цьому наголосив начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк під час наради із лісівниками Прикарпаття, в якій взяли участь заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик, голова Галицької районної ради Павло Андрусяк, перший заступник голови РДА Сергій Канюка, міські голови Галича Орест Трачик та Бурштина Роксолана Джура, а також керівники лісогосподарських підприємств.

Зустріч, присвячена темі професійної відповідальності та сумлінного виконання природоохоронної місії, не випадково відбулась у Галицькому національному природному парку.

Саме тут діє відомий в Україні Центр реабілітації диких тварин, а працівники наукового відділу спільно з фахівцями інших наукових установ проводять актуальні природничі дослідження та беруть участь в екологічних експертизах.

Розповідаючи про роботу парку, директор Олег Гайдук зауважив, що основним завданням Центру реабілітації та реінтродукції диких тварин є утримання диких звірів до їх біологічних, видових та індивідуальних потреб. «Щоб забезпечити належний рівень захисту здоров'я диких тварин та санітарний стан, у центрі діє кормоцех, кухня для приготування їжі, а також ветеринарна кімната, де проводять терапевтичне і хірургічне лікування диких тварин».

Відтак присутні відвідали оновлене місце відпочинку «На старій Галицькій дорозі», яке вже давно користується популярністю серед прикарпатців.

«Керівник і працівники НПП є прикладом того, як не маючи ресурсів, але маючи неабияке завзяття, можна розвиватись, реалізовувати цікаві проекти, шукати нові можливості, а відтак –робити колосальний внесок у збереження навколишнього середовища. Сподіваюся, досвід галичан стане натхненням для усіх лісівників області», – підсумував нараду Віктор Сахнюк.


Архів новин

 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення: довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами: у м.Івано-Франківську 53-90-01, в м.Калуш 6-00-26, та черговим районних і міських підрозділів поліції.
.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області