E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
14 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
29.11.2019 | Оперативна інформація гідрометцетру

Вдень 2 грудня в західних, Вінницькій, Житомирській областях, протягом доби 3 грудня в Україні, крім південних областей, сніг та мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 3-8 см. В Карпатах значний сніг утворення снігового покриву висотою 10-20 см (І рівень небезпечності, жовтий). На дорогах країни, крім півдня, ожеледиця. Погіршення погодних умов може призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.


29.11.2019 | Про проведення Національного конкурсу „Благодійна Україна-2019" …(детальніше)>>>

Міністерство соціальної політики інформує, що у жовтні 2019 року оголошено старт нового етапу Національного конкурсу „Благодійна Україна-2019" (далі - Конкурс). У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2019 року. Переможців визначатимуть у п'ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і чотирьох спеціальних номінаціях. Оголошення результатів Конкурсу відбувається на підсумковій прес-конференції, а оголошення переможців - під час урочистої церемонії, яка щорічно відбувається в м.Києві навесні наступного року за звітним. Кінцевий термін подання заявок для участі у Конкурсі - 1 березня 2020 року. Додаткову інформацію про Конкурс можна отримати на його офіційному сайті: www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті Конкурсу. Відповідальна особа: виконавчий директор Асоціації благодійників України - Лобко Оксана, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com.


29.11.2019 | Виїзний захід в Більшівцівській сільській раді об’єднаної територіальної громади …(детальніше)>>>

27 листопада 2019 фахівець з профорієнтації Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Майя Лашків відвідала Більшівцівську сільську раду об’єднаної територіальної громади. Даний виїзд був присвячений декаді толерантності та протидії торгівлі людьми. Мета заходу донести жителям громади інформацію про проблеми, з якими люди стикаються при виїзді та працевлаштуванні за кордоном, яким чином потрібно діяти, аби не стати жертвою шахраїв та сучасних работорговців, про якісно новий рівень захисту прав та інтересів громадян, які виїхали чи мають намір виїхати за межі України з метою працевлаштування. Як захистити себе від шахрайства з боку посередників у працевлаштуванні за кордоном, як потурбуватися про власну безпеку.


29.11.2019 | Україна переходить на нові правила ввезення живих тварин, харчових продуктів тваринного походження, кормів тощо …(детальніше)>>>

24 листопада 2019 року закінчився 6-місячний перехідний період та набуває чинності наказ Мінагрополітики від 16.11.2018 №553 "Про затвердження Вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України живих тварин та їхнього репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження, кормів, сіна, соломи, а також побічних продуктів тваринного походження та продуктів їх оброблення, переробки" (далі - Наказ №553), про що попередньо вже було повідомлено всіх торгових партнерів України та профільних аграрних об’єднань. З виданням Наказу №553 визнається таким, що втратив чинність, наказ Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України від 14 червня 2004 року №71 «Про затвердження Ветеринарних вимог щодо імпорту в Україні об’єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 23 червня 2004 року за №768/9367 (зі змінами).


29.11.2019 | Як запобігти харчовим отруєнням при проведенні урочистих подій у побуті: рекомендації спеціалістів …(детальніше)>>>

Харчові отруєння - захворювання, які виникають після споживання їжі, забрудненої мікроорганізмами або їхніми токсинами, унаслідок вживання отруйних рослин і тканин тварин. Найчастіше спалахи харчових отруєнь виникають при проведенні масових заходів, у результаті недотримання правил особистої гігієни, порушень технології приготування страв та правил їх зберігання. Висока температура повітря сприяє накопиченню мікроорганізмів у навколишньому середовищі, звідки вони і потрапляють на харчові продукти з немитих рук, з пилом, водою, з брудної тари, їх можуть також занести мухи, гризуни тощо. До продуктів, які швидко інфікуються, псуються і викликають харчові отруєння, передусім, відносяться молочні, м’ясні та рибні продукти, кремові кондитерські вироби. Найчастіше харчові продукти інфікуються сальмонелами, патогенними штамами кишкової палички, стафілококами, дизентерійними паличками.


29.11.2019 | Держпродспоживслужба Івано-Франківщини започатковує новий проєкт з підвищення правової обізнаності споживачів …(детальніше)>>>

Вже 4 грудня 2019 року на базі Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведуть інформаційні заходи, що спрямовані на розвиток споживчої освіти/просвіти серед здобувачів профтехосвіти. Дані заходи розробляються з врахуванням профорієнтації навчального процесу, які поширюватимуться на майбутніх працівників туристичної галузі, ресторанного господарства, сфери торгівлі, метрологічної діяльності, рекламної індустрії. Ініціатива Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області має на меті розширювати практичні знання серед слухачів профтехосвіти та вищих навчальних закладів з реалізації державної політики у сферах захисту прав споживачів, безпечності харчових продуктів,санітарно-епідеміологічного нагляду, і спрямована на забезпечення якісних показників життя та добробуту населення.


29.11.2019 | Профілактика поліомієліту …(детальніше)>>>

Поліомієліт – це гостра вірусна інфекція, що уражує нервову систему. Характеризується появою паралічів, в основному нижніх кінцівок. У найбільш важких випадках ураження спинного мозку призводить до зупинки дихання. Симптоматично поліомієліт проявляється підвищенням температури, головним та м’язевим болем з подальшим розвитком паралічів, втомою, нудотою, можливі розлади стільця. Вірус, який викликає захворювання попадає в організм людини через брудні руки, забруднені харчові продукти і воду, і розмножується в кишківнику. Іноді інфікування відбувається повітряно-краплинним шляхом. Джерелом інфекції є хворі або вірусоносії. Виділення вірусу із організму починається вже в інкубаційному періоді, який триває в середньому 5-12 днів (можливі коливання від 2 до 35 днів). Після перших проявів захворювання вірус продовжує виділятися з фекаліями.


29.11.2019 | Зовнішня торгівля товарами міст і районів області у січні–вересні 2019 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики в області інформує. Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області у січні–вересні 2019р. склали 673,5 млн.дол. США, імпорту – 592,2 млн.дол. США. Порівняно з січнем–вереснем 2018р. обсяги експорту зменшилися на 2,1%, імпорту – на 6,2%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 81,3 млн.дол. США, коефіцієнт покриття експортом імпорту – 1,14. Партнерами області у зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти зі 105 країн світу. Серед міст та районів області найбільша частка експорту товарів належала суб’єктам м.Калуша (48% загальнообласних обсягів) та обласного центру (29,2%). Вагомими були обсяги експорту з Тисменицького (6,7%), Рогатинського та Рожнятівського (по 3,2%), Долинського (3,1%) районів та м.Коломиї (1,3%). Питома вага решти міст обласного значення та районів області склала від 1% у м.Болехові та Надвірнянському районі до 0,1% у Богородчанському районі.


28.11.2019 | Обговорено ряд важливих питань для життєдіяльності району …(детальніше)>>>

28 листопада 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Канюка провів нараду, на якій обговорено ряд важливих питань для життєдіяльності району. У засіданні взяли участь заступник голови РДА Олександр Чабак, керівник апарату РДА Іван Зельманович, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. Серед ключових питань - виконання районного бюджету, становище із виплатою заробітної плати працівникам бюджетних установ та стан проходження опалювального сезону 2019-2020 років. За результатами наради керівникам структурних підрозділів дано доручення забезпечити сталу роботу всіх об’єктів в осінньо-зимовий період.


28.11.2019 | Фінансові результати діяльності великих та середніх підприємств та стан взаєморозрахунків на 30 вересня 2019 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Великими та середніми підприємствами області, які підлягали обстеженню, у січні–вересні 2019 року отримано позитивний фінансовий результат діяльності до оподаткування в загальній сумі 3231,9 млн.грн прибутку. Позитивне сальдо фінансового результату до оподаткування сформовано, в основному, за рахунок рентабельної діяльності підприємств промисловості (2875,9 млн.грн прибутку), зокрема підприємств переробної промисловості (2855,6 млн.грн), а саме: підприємств з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (1845,4 млн.грн), з виробництва гумових та пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (891 млн.грн). Прибутково спрацювали також підприємства сфери оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (85 млн.грн прибутку), будівництва (4 млн.грн). 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.
УДКСУ у Галицькому районі повідомляє!
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 4 до 10 січня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й Угорщини;

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 9 по 18 серпня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області