E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
25 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
6.02.2020 | Обговорено стан впровадження заходів з енергозбереження в бюджетних установах …(детальніше)>>>

6 лютого 2020 року голова райдержадміністрації Сергій Канюка провів робочу нараду, на якій обговорено стан впровадження заходів з енергозбереження та споживання енергоносіїв бюджетними установами району. Аналіз використання енергоносіїв в галузях освіти, культури та медицини за листопад, грудень 2019 року та січень 2020р. в порівнянні з аналогічним періодом минулого року засвідчив про значне досягнення економії в даному напрямку. Учасникам наради дано доручення продовжувати розпочату роботу з енергозбереження. Разом з тим, присутніх проінформовано, що на даний час розробляється програма щодо впровадження електронної системи моніторингу використання енергоносіїв в бюджетних установах, що дасть можливість економити значні кошти з місцевого бюджету.


6.02.2020 | Затверджено план роботи громадської ради при райдержадміністрації на 2020 рік …(детальніше)>>>

5 лютого 2020 року відбулося чергове засідання громадської ради при районній державній адміністрації. Під час зустрічі члени консультативно-дорадчого органу обговорили проект плану роботи громадської ради на 2020 рік та внесли пропозиції щодо розгляду деяких проблемних питань, які потребують нагального вирішення. Впродовж року члени громадської ради планують винести на розгляд питання, які стосуються участі громадськості у питаннях благоустрою населених пунктів Галицького району, необхідності відкриття в м.Галичі музею депортації та пам’ятника чорнобильцям, надання допомоги учасникам АТО та їхнім сім’ям, оздоровлення ветеранів та учасників бойових дій. Запропоновано також обговорити питання про надання медичної допомоги сільському населенню в умовах реформи охорони здоров’я, стан забезпечення населення субсидіями і компенсаціями, концептуальні засади розвитку та функціонування освіти в умовах реформування.


6.02.2020 | Тренінг для безробітної молоді …(детальніше)>>>

5 лютого 2020 року фахівець з профорієнтації Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Майя Лашків провела тренінг «Особливості зайнятості молоді» для молодих осіб, які знаходяться в пошуку роботи. Також в заході взяв участь начальник Галицького бюро правової допомоги Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Степан Якубовський. Мета тренінгу - підвищення впевненості шукачів роботи у власних можливостях, визначення особистих професійних цілей та формування навичок самопрезентації. За допомогою різноманітних вправ даний тренінг дає можливість з'ясувати, як учасники сприймають себе, виокремити власні позитивні й негативні професійні риси та обговорити труднощів, з якими може зіштовхнутися шукач роботи на шляху до працевлаштування і самореалізації. С.Якубовський розповів учасникам заходу про переваги легальної зайнятості та ризики «тіньового» працевлаштування. Він детально розповів про права, які вони отримують при легальному працевлаштуванні в залежності від виду трудового договору.


6.02.2020 | Керівники району зустрілися з представниками національно-патріотичних сил …(детальніше)>>>

Проголошення незалежності України дало великий поштовх для національного відродження нашої держави. На теренах Галицького району проводилася активна робота по поверненню з небуття тисяч реабілітованих імен, перезахоронення останків наших героїв, спорудження пам’ятників та встановлення меморіальних знаків славетним землякам. Так з’явилося на світ 2 томи видання «Воля і доля. Книга папам`яті Галицького району». У населених пунктах насипано символічні могили січовим стрільцям та воякам за волю України. Відкрито музей визвольних змагань Галицького району. В останні роки вшановується пам'ять вже новітніх героїв - учасників Революції Гідності та бійців АТО. Дані меморіальні об’єкти потребують постійного догляду та оновлення, а пошукову роботу необхідно продовжити. Про це наголошувалося під час зустрічі голови райдержадміністрації Сергія Канюки та голови районної ради Павла Андрусяка з представниками національно-патріотичних сил району, яка відбулася 5 лютого 2020 року. Учасники заходу висловили своє бачення та пропозиції щодо організації роботи та координації зусиль зі всіх порушених питань.


6.02.2020 | Реформа децентралізації завершиться в 2020 році проведенням восени місцевих виборів на новій територіальній основі громад …(детальніше)>>>

news-imageДецентралізація – серед пріоритетів Мінрегіону. Завершиться реформа в 2020 році проведенням восени місцевих виборів на новій територіальній основі громад. Про це сказав віцепрем’єр-міністр – міністр розвитку громад та територій Денис Шмигаль на засіданні парламентського Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Віцепрем’єр-міністр – міністр анонсував, що невдовзі в регіонах проведуть широкі публічні дискусії щодо підготовки пропозицій змін до Конституції України щодо реформування системи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації владних повноважень. «Такі дискусії мусять бути. Почнемо з областей, запросимо представників місцевого самоврядування, асоціацій органів місцевого самоврядування. Це перший етап. Другий – експертна дискусія. Третій – обговорення на рівні парламентських комітетів, Венеціанської комісії. Тільки тоді проект змін розгляне парламент», — зазначив Денис Шмигаль.


5.02.2020 | Штормове (метео) попередження управління з питань цивільного захисту ОДА

05–06 лютого в горах Івано-Франківської області збережеться значна сніголавинна небезпека (3 рівень). Протягом доби 06 лютого на дорогах області та міста Івано-Франківську очікується ожеледиця. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.


5.02.2020 | Міні-ярмарок вакансій – дієвий спосіб підбору кадрів для роботодавця …(детальніше)>>>

4 лютого 2020 року в Галицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення ПАТ «Галицький механічний завод». Заступник директора-начальник відділу взаємодії з роботодавцями Володимир Сірко ознайомив учасників з ситуацією на ринку праці, з вакансіями, які на даний час є в районній філії. А також він поінформував про діяльність ПАТ «Галицький механічний завод», умови і режим роботи, оплату праці, актуальні вакансії на підприємстві. У процесі спілкування шукачі роботи мали можливість отримати вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили, отримати інформаційні матеріали. Ірина Тейсар, фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями районної філії, узгодила індивідуальні зустрічі з зацікавленими особами з числа безробітних для вирішення питання їх можливого працевлаштування.


5.02.2020 | Президент: Буде справедливо прив’язати оплату праці урядовців до середньої заробітної плати в країні …(детальніше)>>>

Президент України Володимир Зеленський підтримав рішення уряду щодо обмеження заробітної платні та премій керівникам органів виконавчої влади. Під час наради в Офісі Президента за участю представників Кабінету Міністрів і Верховної Ради Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив Главі держави, що на виконання завдання Президента уряд ухвалив рішення впорядкувати питання виплати зарплат керівникам міністерств. «Ми домовилися про те, що зарплата міністра, заступника міністра, інших високопосадовців буде прив’язана до середньої зарплати по країні. Зарплата міністрів та їхніх заступників буде в діапазоні від трьох до п’яти середніх заробітних плат. І потрібно припиняти виплати по 200-400% премій – максимальна премія буде не більше ніж один оклад», – сказав очільник уряду. Також, за його словами, вся інформація про зарплати керівництва Кабінету Міністрів буде публічною та оприлюднюватиметься щомісяця.


5.02.2020 | Івано-Франківщину очікує погіршення погодних умов до ІІ помаранчевого рівня …(детальніше)>>>

news-imageЗа даними Українського гідрометеорологічного центру, 5-6 лютого в Карпатському регіоні очікується ускладнення погодних умов до ІІ помаранчевого рівня небезпечності: значні опади (дощ та мокрий сніг), пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини. Вночі 5 лютого у Карпатах сильний сніг, приріст снігового покриву 30-50 см; пориви вітру 25 м/с, сильна хуртовина, на дорогах снігові замети, ожеледиця. По області 5 лютого – хмарна погода, сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, хуртовина. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, пориви 17-22 м/с, температура повітря вночі та вдень -3..+2º. У високогір’ї Карпат вночі та вдень 2-7º морозу. В наступну добу погодні умови Прикарпаття буде обумовлювати північно-східна периферія циклону з центром над Кишиневом, 6 лютого улоговина циклону над Азовським морем, 7 лютого тил циклону з центром над Волгоградом, 8-9 лютого виступ антициклона з центром над Середземним морем.


5.02.2020 | За здійснення господарської діяльності без державної реєстрації передбачена адміністративна відповідальність …(детальніше)>>>

news-imageЗа порушення порядку провадження господарської діяльності, у тому числі здійснення діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 7 грудня 1984 року №8073–X передбачена відповідальність. Про це інформують в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області. Зокрема, відповідно до вищевказаної статті Кодексу про адміністративні правопорушення, за проведення господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без подання повідомлення про початок здійснення господарської діяльності, якщо обов’язковість подання такого повідомлення передбачена законом, або без отримання ліцензії на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, передбачено накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000 до 34000 грн) з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 1 до 5 квітня 2020р. відбудеться ІІ Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини;

 - з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 8 до 16 червня 2020р. міжнародна культурно-освітня поїздка «Співпраця у сферах культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Північної Македонії, Сербії й Угорщини

- з 9 по 18 серпня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області