E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
19 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
31.01.2020 | Вивільнюваних працівників РДА ознайомили зі змінами до антикорупційного законодавства щодо е-декларування …(детальніше)>>>

31 січня 2020 року в керівника апарату районної державної адміністрації Івана Зельмановича відбулася нарада з вивільнюваними працівниками РДА. Головний спеціаліст – уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Лілія Ковтун проінформувала присутніх про порядок подання декларацій особами, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави відповідно до ст. 45-46 Закону України «Про запобігання корупції». Також учасники наради ознайомились зі змінами до антикорупційного законодавства щодо е-декларування, які набули чинності 18.10.2019р., та отримали роз’яснення про особливості застосування окремих положень ЗУ «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю та відповідальність за їх порушення.  На завершення наради всі бажаючі мали можливість отримати відповіді на свої запитання.


31.01.2020 | Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО/ООС …(детальніше)>>>

30 січня 2020 року в Галицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар для військовослужбовців та учасників АТО/ООС за участю представника Галицького районного військового комісаріату. Мета семінару інформування про перспективи працевлаштування та стан місцевого ринку праці, надання всебічної інформації учасникам, що стосується їх можливостей у різних сферах життєдіяльності та соціальних гарантій. Заступник військового комісара з територіальної оборони, майор Олександр Ксьондзик розповів шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу.


31.01.2020 | Галицькі пластуни взяли участь у ході, присвяченій пам’яті героїв Крут …(детальніше)>>>

29 січня 2020 року у м.Івано-Франківську відбулася смолоскипна хода молоді до Дня пам’яті героїв Крут. При сприянні відділу молоді та спорту районної державної адміністрації участь у ній взяли і члени Галицького осередку НСОУ «Пласт». Аби вшанувати пам'ять українців, які 102 роки тому загинули в бою під Крутами, юнаки та дівчата зі смолоскипами пройшли центральними вулицями міста. Розпочалася хода від пам'ятника пластунам, а завершилася в Меморіальному сквері, де відбулося поминальне віче.


30.01.2020 | Роботодавців району попередили про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення з ними трудових відносин …(детальніше)>>>

З метою вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами 30 січня 2020 року голова райдержадміністрації Сергій Канюка провів зустріч з відповідними суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність на території району. У заході також взяли участь представники Галицької державної податкової інспекції Калуського управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області та структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальних за дану ділянку роботи. У ході зустрічі наголошувалося про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення з ними трудових відносин. Водночас з роботодавцями обговорено питання щодо їх відповідальності за порушення, пов’язані з використанням найманих працівників без офіційного оформлення у 2020 році. За цих обставин роботодавцям надано детальну інформацію як офіційно оформити найманого працівника.


30.01.2020 | Спеціалістами районних служб здійснено профілактичний виїзд в с.Тумир …(детальніше)>>>

29 січня 2020 року працівниками Галицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та управління соціального захисту населення районної державної адміністрації здійснено профілактичний виїзд в с.Тумир. Мета виїзду – виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та надання їм соціальних послуг, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, попередження насильства над дітьми, перевірка умов проживання малозабезпечених сімей. У ході виїзду за участю сільського голови с.Тумир Василя Саранчука відвідано сім’ї вищезазначених категорій. За результатами рейду виявлено та взято на облік Галицького РЦСССДМ сім’ю, яка опинилася у складних життєвих обставинах.


30.01.2020 | Підглядати за птахами галицького парку тепер можна з будь-якого куточка світу …(детальніше)>>>

news-imageУ Галицькому національному природному парку обладнали чотирма вебкамерами нову орнітологічну наукову постійну ділянку. Фільмування здійснюється з Бурштинського водосховища (водно-болотне (Рамсарське) угіддя міжнародного значення), із заповідного штучного півострова, що належить компанії ДТЕК (Бурштинська ТЕС) і входить до складу Галицького національного природного парку. Таку можливість любителі птахів та науковці мають завдяки реалізованій ідеї заступника директора з наукової роботи Галицького НПП Володимира Бучка і галичанина Ігоря Бата, який є представником компанії Silence TV Europe.


30.01.2020 | З 19 квітня 2020 року розширюється коло платників, які зобов’язані використовувати касові апарати …(детальніше)>>>

news-imageЗаконами України від 20 вересня 2019 року №128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та №129-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг» запроваджено нові правила застосування програмних РРО та обов’язкового застосування РРО платниками податків. Зокрема, з 1 січня 2020 року платники податків під час здійснення розрахункових операцій можуть протестувати безкоштовне програмне рішення для використання програмних реєстраторів розрахункових операцій. З 19 квітня 2020 року суб’єкти господарювання зможуть повноцінно використовувати програмні РРО.


30.01.2020 | Робоча зустріч з ФОП Галиною Рабарською …(детальніше)>>>

При роботі з роботодавцями фахівці Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості першочергову увагу приділяють вивченню потреб роботодавців та наданню допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом, використовуючи індивідуальний підхід. 29 січня 2020 року Володимир Сірко, заступник директора-начальник відділу взаємодії з роботодавцями районної філії, провів робочу зустріч із приватним підприємцем Галиною Рабарською. Метою зустрічі було налагодження ефективної співпраці служби зайнятості з роботодавцем. Під час спілкування обговорено низку питань відносно шляхів забезпечення підприємця професійними кадрами, а також про зміни у законодавстві про зайнятість та про нові підходи в роботі служби зайнятості. Наголошено на неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.


30.01.2020 | Мінрегіон запровадив онлайн платформу для конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів Держбюджету, отриманих від ЄС …(детальніше)>>>

news-imageМіністерство розвитку громад та територій України запустило нову онлайн платформу для подання проектів у рамках «Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України». Для участі у конкурсі заявник проекту подає через онлайн платформу та у строки, визначені в оголошенні про проведення конкурсного відбору проектів, заявку про участь, інформаційну картку та опис проекту, оформлені відповідно до вимог, визначених Мінрегіоном. Про початок прийому проектів буде оголошено на офіційному сайті Мінрегіону. Онлайн платформа передбачає, що кожен заявник матиме власний електронний кабінет, проекти та документація подаватимуться в електронному вигляді, а реєстрація проектів відбуватиметься виключно на онлайн платформі за допомогою кваліфікованого електронного підпису.


29.01.2020 | Інформування роботодавців про визначені законом обов’язки щодо забезпечення легальної зайнятості …(детальніше)>>>

29 січня 2020 року фахівці Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості провели семінар на тему «Легалізація зайнятості – крок на зустріч Вашим працівникам». Основана мета проведення заходу – інформування роботодавців про визначені законом обов’язки щодо забезпечення легальної зайнятості та наслідки їх невиконання. Під час зустрічі висвітлювались актуальні теми щодо дотримання вимог законодавства про працю, особливості укладання трудових договорів між працівником і роботодавцем. Також учасникам заходу було презентовано спектр послуг служби зайнятості. У семінарі взяла участь представник Управління соціального захисту населення Галицької РДА, яка зазначила, що проведення таких заходів, незалежно від їх масштабу або кількості учасників, має велике значення на шляху до легалізації тіньового ринку зайнятості населення. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Публічний звіт голови Галицької ї районної державної адміністрації Сергія Канюки за підсумками роботи у 2019 році

21 лютого 2020 року відбудеться публічний звіт голови Галицької районної державної адміністрації Сергія Канюки за підсумками роботи у 2019 році.

Голова райдержадміністрації звітуватиме в залі засідань Галицької районної ради.

Регламент заходу:

10.00 – презентація публічного звіту голови Галицької районної державної адміністрації Сергія Канюки.

Запрошуються голови міської, сільських рад, керівники підприємств установ та організацій, представники громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації.

.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 1 до 5 квітня 2020р. відбудеться ІІ Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини;

 - з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 8 до 16 червня 2020р. міжнародна культурно-освітня поїздка «Співпраця у сферах культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Північної Македонії, Сербії й Угорщини

- з 9 по 18 серпня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області