E-mail:  gal_rda@i.ua ; 00731407@mail.gov.ua  ; 

23 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

Відеоролик "Чиста" енергія для Вашої родини"


Інформаційні брошури про переваги відновлюваних джерел енергії для домогосподарств:

1. Електроенергія з енергії сонця для Вашої родини

2. Тепло з біопалива для Вашої родини та громади

3. Тепло з енергії сонця для домогосподарств

4. Тепло та гаряча вода з енергії довкілля для Вашої родини

5. Електроенергія з енергії вітру для Вашої родини


Новини
 На головну
18.09.2020 | Давайте разом проявимо милосердя …(детальніше)>>>

 1 жовтня в нашій державі відзначається Міжнародний День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу українського суспільства до найстарших жителів. Сьогодні в районі налічується три тисячі одиноких перестарілих, малозабезпечених громадян та осіб з інвалідністю, які обслуговуються територіальним центром, крім того діє відділення стаціонарного догляду на 50 ліжко-місць для одиноких, одинокопроживаючих громадян та осіб з інвалідністю в смт. Більшівці, пункт видачі гарячих обідів та продуктових наборів, пункт обігріву в зимовий період.


18.09.2020 | В Галицькому РЦСССДМ проведена розширена нарада …(детальніше)>>>

 17 вересня 2020р. в Галицькому РЦСССДМ проведена розширена нарада за участю начальника Галицького районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області Оксана Собецької, головного спеціаліста відділу «Галицьке бюро правової допомоги» Богдана Лотоцького, директора Галицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмили Слюзар, провідного фахівця із соціальної роботи Галицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксани Петраш, спеціаліста - юрисконсульта сектору служби у справах дітей Галицької РДА Юлії Марініної, старшого інспектора сектору ювенальної превенції Галицького ВП ГУНП Оксани Чіх під час якої обговорили про переваги участі обвинувачених у складанні досудової доповіді, про переваги пробації для держави, суспільства та особи, яка вчинила правопорушення та про умови застосування програми відновного правосуддя для неповнолітніх.


18.09.2020 | До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг! …(детальніше)>>>

news-image З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу. Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу. Зазначені відомості отримуються органами соціального захисту населення на підставі отриманої від пільговиків та отримувачів житлових субсидій інформації про набір отримуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств – надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку тощо).


17.09.2020 | 29 заявників отримають одноразову грошову допомогу з районного бюджету …(детальніше)>>>

 17 вересня 2020 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Чабака відбулося засідання районної комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району. Lана допомога виплачується за рахунок коштів районного бюджету. У ході засідання розглянуто 29 заяв. У всіх випадках прийнято позитивне рішення про надання допомоги.


17.09.2020 | На Івано-Франківщині за час пандемії одужало 5069 пацієнтів …(детальніше)>>>

news-image Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації інформує, що станом на 17 вересня в області зареєстровано 11856 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 179 за минулу добу. Всього за час пандемії одужало 5069 пацієнтів, померло 273. У закладах першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19 розгорнуто 1851 ліжкo. На стаціонарному лікуванні перебувають 447 пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 та 351 з підозрою на коронавірусну хворобу. Відсоток зайнятості ліжок складає 43,1.


17.09.2020 | АЛГОРИТМ ДІЙ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ВАРТОСТІ ОДНОРАЗОВОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ «ПАКУНОК МАЛЮКА» …(детальніше)>>>

 Міністерство соціальної політики України на своїй сторінці у Facebook нагадує про алгоритм дій для отримання грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги "Пакунок малюка" та алгоритм дій для закладів торгівлі. Нагадуємо: 29 липня Урядом прийнято рішення розпочати з 1 вересня 2020 р. по 31 грудня 2021 р. пілотного проекту "Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» за участю акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк"(постанова Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 №744 ).


17.09.2020 | Марія Савка привітала галицьких рятувальників із професійним святом …(детальніше)>>>

 Сьогодні у м.Галичі відбулися урочистості з нагоди Дня рятувальника, в яких взяли участь керівники обласної, районної, міської влади, а також Управління ДСНС в Івано-Франківській області. Представників особових складів пожежно-рятувальних підрозділів Галича, Бурштина та Рогатина привітала з професійним святом перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка. «Неможливо переоцінити важливість тієї справи, яку кожен день Ви виконуєте, ризикуючи власним життям. Ви - завжди на передовій і першими приходити на допомогу тим, хто чекає захисту від розбурханих стихій вогню, води , шквального вітру та інших природних чи техногенних бід. Цей рік для Прикарпаття був непростим, особливо для Галича, який опинився в епіцентрі повені. Саме Ви простягнули руку допомоги постраждалим, евакуйовували людей, розвозили продукти, а потім відкачували воду та допомагали розчищати подвір’я. За це Вам, шановні рятувальники, велика подяка, - наголосила у вітальному слові Марія Савка.


17.09.2020 | В Україні змінили вимоги до максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах …(детальніше)>>>

 Відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я України від 22.05.2020р. №1238 «Про внесення змін до Державних гігієнічних правил і норм «Регламент максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах», було зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21.07.2020р. за №684/34967.  Набрання чинності відбудеться 04.02.2021р. Документ встановлює нові вимоги до вмісту нітратів, свинцю, ртуті, мікотоксинів, металів тощо у продуктах харчування (для розуміння - залежно від дози забруднювачів, що містяться в продукції, вони по різному можуть впливати на здоров’я людини, часом навіть викликати хронічні хвороби, отруєння тощо).


17.09.2020 | На Прикарпатті завершили проведення пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин від сказу …(детальніше)>>>

 В період з 04.09. до 11.09.2020 року на території Івано-Франківської області провели осінню кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу. Приманки з вакциною розповсюджували шляхом розкидання авіатранспортом над територіями лісових та польових угідь, поза межами населених пунктів. Всього розкидано 307,1 тис. приманок на території 12,284 тис. км². Розповсюдження приманок, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, здійснювалось за участю чотирьох літаків АН-2 зі злітно-посадкової смуги аеродромів у м. Виноградів Закарпатської області та м.Коломия Івано-Франківської області. Кампанія проводилась під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.


17.09.2020 | Україна прагне миру на сході й робить для цього все від неї залежне – Президент на відкритті навчань Rapid Trident – 2020 …(детальніше)>>>

 Президент Володимир Зеленський наголошує, що досягнення миру на Донбасі, повернення всіх українських громадян та всіх територій є й буде його пріоритетом. Україна, як ніхто інший, прагне миру. Про це Глава держави заявив під час виступу на відкритті навчань Rapid Trident – 2020 у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки в межах робочої поїздки на Львівщину. «У світі сьогодні, мабуть, немає людини, яка б не знала, що держава Україна, як ніхто інший, прагне миру та завершення війни на сході України. І ми робимо для цього все від нас залежне. Довгоочікуваний мир, повернення всіх наших людей та повернення всіх наших територій було, є й завжди буде моїм пріоритетом», – сказав Президент. «Так само моїм пріоритетом є сучасна, оснащена та боєздатна українська армія. Адже саме вона – наша армія – зможе бути гарантом подальшої безпеки, мирного сну громадян та вільного розвитку незалежної України», – додав він. 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!

Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення . Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту.Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами : у місті Івано-Франківську 53-90-01, в місті Калуш - 6-00-26, в місті Коломия - 1505, та черговим районних і міських підрозділів поліції.

.

Пам`ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

.
Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області