E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
18 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
2.10.2019 | Заробітна плата штатних працівників та стан її виплати у серпні 2019 року ...(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій області та їхніх відокремлених підрозділів із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у серпні 2019р. становив 8890 грн, що майже у 2,1 раза перевищує законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати (4173 грн). Найвищий рівень заробітної плати в області у серпні 2019р. спостерігався в сільському господарстві, на виробництві гумових і пластмасових виробів; іншої неметалевої мінеральної продукції, в сфері державного управління й оборони; обов`язкового соціального страхування, на виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, в добувній промисловості і розробленні кар’єрів, де заробітки працівників перевищили середній показник по області на 43,9% – у 2,2 раза. Найнижчі нарахування заробітної плати зафіксовано у сфері надання інших видів послуг, у поштовій та кур’єрській діяльності (не перевищували 57,1% середнього показника по області).


2.10.2019 | Олександр Чабак: Від Вас, шановні вчителі, залежить, як буде розвиватися світ у майбутньому …(детальніше)>>>

2 жовтня 2019 року в Будинку культури с.Залуква відбулося районне свято з нагоди Дня працівників освіти. Велику вчительську родину привітали з професійним святом  заступник голови районної ради Любов Гордійчук та заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак. У своєму виступі керівник гуманітарної галузі району наголосив на великій відповідальності вчителя в сучасних умовах. «Сьогодні важливо дати дітям не лише глибокі знання, але навчити правильно приймати сміливі рішення, долати труднощі , а також привити вміння критично сприймати щоденний потік інформації. Від Вас, шановні вчителі,  залежить, як буде розвиватися світ у майбутньому. Міцного Вам здоров’я, миру добра і щоб слова подяки на Вашу адресу лунали щодня»,- побажав Олександр Чабак. За багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління кращим представникам галузі вручено грамоти голів райдержадміністрації та районної ради.


2.10.2019 | Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях міст і районів області станом на 1 вересня 2019 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 вересня 2019р. заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій області становила 36,3 млн.грн, що складає 2,2% фонду оплати праці, нарахованого за серпень 2019р. У порівнянні з 1 серпня 2019р. борг із виплати заробітної плати збільшився на 1,4 млн.грн, або на 3,9%. Упродовж серпня сума боргу збільшилась у м.Івано-Франківську (на 919,5 тис.грн), Рогатинському (на 242,1 тис.грн), Богородчанському (на 116,2 тис.грн), Тисменицькому (на 107,4 тис.грн), Косівському (на 99,7 тис.грн) та Тлумацькому (на 71,8 тис.грн) районах. Водночас у містах Бурштині та Калуші спостерігалося зменшення суми заборгованості на 154,5 тис.грн та на 38,5 тис.грн, відповідно.


2.10.2019 | Штормове (метео) попередження управління з питань цивільного захисту ОДА

Протягом дня 3 жовтня по області та місту Івано-Франківську очікується значний дощ, посилення північно-західного вітру 15-20 м/с. (1 рівень небезпечності жовтий). 03–04 жовтня на ріках басейну Дністра очікуються підйоми рівнів води на 0,3–1,3 м, над рівнями 02 жовтня, станом на 08.00 годину.


2.10.2019 | Здійснено спільний виїзд …(детальніше)>>>

З метою соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перевірки умов їх проживання, утримання та виховання, попередження насильства над дітьми в сім’ях, 01 жовтня 2019 року здійснено виїзд групи у складі завідувача сектору служби у справах дітей районної державної адміністрації К.П’ятки, головного спеціаліста сектору служби у справах дітей О.Мельничук та головного спеціаліста відділу «Галицьке бюро правової допомоги» Б.Лотоцького в с.Ст.Мартинів, с.Н.Мартинів та с.Тенетники. Під час виїзду перевірено умови проживання та навчання 2-х дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей. З’ясовано, що умови проживання задовільні, права дітей не порушуються. З метою підготовки висновку про можливість бути потенційним опікуном, відвідано особу, яка бажає бути опікуном малолітньої онуки після смерті її матері. Обстежено умови проживання, проведено бесіду та прийнято позитивне рішення.


2.10.2019 | У районі вшанували людей похилого віку …(детальніше)>>>

1 жовтня 2019 року до стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян у смт.Більшівці завітали заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук, директор департаменту соціальної політики облдержадміністрації Володимир Корженьовський, заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак, міський голова м.Бурштина Роксолана Джура. Посадовці зустрілися з керівництвом та персоналом закладу, поспілкувалися з його мешканцями, оглянули приміщення та прилеглу територію. Гості залишилися задоволені від побаченого та тих позитивних змін, які сталися тут за останній рік. Урочистості з нагоди дня людей похилого віку розпочалися з молитви. Молебень відслужив о.Василій Завірач – парох церкви Різдва Христового у Більшівцях. Заступник голови ОДА Світлана Онищук привітала підопічних установи з цією датою та запевнила, що вирішення проблем літніх людей завжди буде на контролі у влади. Здоров’я, тепла та довголіття побажав присутнім Олександр Чабак. Свої слова привітань висловили і юні аматори сцени та подарували для стареньких святковий концерт.


2.10.2019 | 2 жовтня - Міжнародний день соціального педагога …(детальніше)>>>

Сучасні проблеми вимагають сучасних рішень. Проблемні діти і підлітки завжди викликали з боку освітньої системи підвищену увагу і особливі підходи. Не рідко ця увага виявлялась своєчасним явищем і дозволяла домагатися позитивних результатів. Зняти з дитини клеймо важкого підлітка, це надзвичайно важка праця, що вимагає від педагога глибокого розуміння, любові і нескінченної турботи про внутрішній світ свого підопічного. Міжнародний день соціального педагога став відзначатися зовсім недавно. На черговій XVII Міжнародної конференції соціальних педагогів, де серед учасників були представлені 44 країни і яка відбулася в Копенгагені в травні 2009-го року, було засновано це поважне професійне свято.


2.10.2019 | Розпорядженням голів ОДА та облради 37-ми учасниками АТО/ООС призначено стипендію …(детальніше)>>>

news-imageУже третій рік поспіль учасникам Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил, які навчаються у закладах вищої освіти державної та комунальної форм власності за кошти фізичних осіб, призначається стипендія голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради. Розпорядженням обласної державної адміністрації та обласної ради від 26.09.2019 року №480/548-р призначено стипендію 37-ми учасникам АТО/ООС з метою надання підтримки у здобутті вищої освіти. Стипендія буде виплачуватися щомісячно у розмірі 1000 грн до червня 2020 року. Найбільше одержувачів стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної радиздобувають вищу освіту у Навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання Національної академії внутрішніх справ.


2.10.2019 | Ніяких місцевих виборів на Донбасі під дулами кулеметів не може бути – Володимир Зеленський …(детальніше)>>>

Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна погодила так звану формулу Штайнмаєра, і наголосив, що місцеві вибори на Донбасі можуть відбутися тільки за українським законодавством і лише після відведення військ та за умови відновлення Україною контролю над державним кордоном. «Сьогодні було усунуто останні перепони на шляху до проведення саміту Нормандської четвірки. Я думаю, що найближчим часом ми знатимемо дати», – повідомив Глава держави під час брифінгу 1 жовтня. Він зазначив, що так звана формула Штайнмаєра останніми тижнями стала найбільшою страшилкою в Україні, тому потребує роз’яснення. Президент наголосив, що це механізм, згідно з яким тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей – так званий закон про особливий статус Донбасу, почне діяти на постійній основі за умови, що місцеві вибори будуть проведені згідно з Конституцією України та українським законодавством, атакож після публікації звіту ОБСЄ, що вибори відбулися за стандартами ОБСЄ та міжнародними стандартами демократичних виборів.


2.10.2019 | Президент України: На засіданні ТКГ у Мінську обговорювалося звільнення українських громадян і розведення військ у Петрівському та Золотому …(детальніше)>>>

Президент України Володимир Зеленський заявив, що під час засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську 1 жовтня обговорювалося питання щодо наступного етапу звільнення утримуваних осіб. «Всі цього чекаємо. Для нас, ви знаєте, повернення українських громадян є пріоритетом – і для мене особисто, і, я думаю, для кожного українця», – сказав Президент. Він згадав українського журналіста Станіслава Асєєва, якого понад два роки незаконно утримують на тимчасово непідконтрольних територіях Донбасу, і який вчора зустрів своє 30-річчя у неволі. «Ми докладаємо максимальних зусиль для його повернення та повернення всіх наших громадян, всіх громадян України», – підкреслив Глава держави. Також Володимир Зеленський повідомив про досягнення домовленості щодо початку розведення військ у районі населених пунктів Петрівське та Золоте. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Інформація щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року

.

Інформація щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року

.

Оголошення про проведення міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить пам’ятки". Інформація за посиланнями : if.wlm.org.ua або wlm.org.ua/lists

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

.

Відзнака імені Сергія Кемського

Конкурси, фестивалі, виставки
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області