E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
19 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
30.01.2020 | Мінрегіон запровадив онлайн платформу для конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів Держбюджету, отриманих від ЄС …(детальніше)>>>

news-imageМіністерство розвитку громад та територій України запустило нову онлайн платформу для подання проектів у рамках «Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України». Для участі у конкурсі заявник проекту подає через онлайн платформу та у строки, визначені в оголошенні про проведення конкурсного відбору проектів, заявку про участь, інформаційну картку та опис проекту, оформлені відповідно до вимог, визначених Мінрегіоном. Про початок прийому проектів буде оголошено на офіційному сайті Мінрегіону. Онлайн платформа передбачає, що кожен заявник матиме власний електронний кабінет, проекти та документація подаватимуться в електронному вигляді, а реєстрація проектів відбуватиметься виключно на онлайн платформі за допомогою кваліфікованого електронного підпису.


29.01.2020 | Інформування роботодавців про визначені законом обов’язки щодо забезпечення легальної зайнятості …(детальніше)>>>

29 січня 2020 року фахівці Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості провели семінар на тему «Легалізація зайнятості – крок на зустріч Вашим працівникам». Основана мета проведення заходу – інформування роботодавців про визначені законом обов’язки щодо забезпечення легальної зайнятості та наслідки їх невиконання. Під час зустрічі висвітлювались актуальні теми щодо дотримання вимог законодавства про працю, особливості укладання трудових договорів між працівником і роботодавцем. Також учасникам заходу було презентовано спектр послуг служби зайнятості. У семінарі взяла участь представник Управління соціального захисту населення Галицької РДА, яка зазначила, що проведення таких заходів, незалежно від їх масштабу або кількості учасників, має велике значення на шляху до легалізації тіньового ринку зайнятості населення.


29.01.2020 | Неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин …(детальніше)>>>

Згідно доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука від 22.01.2020р. №2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо додержання законодавства про працю та зайнятість населення у районі проводиться роз’яснювальна робота із суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування. Робота із виявлення нелегальних працівників складатиметься із 3-х етапів: інформаційної кампанії; підготовчої роботи до проведення інспекційної кампанії;  інспекційної кампанії. Результати проведеної роботи стануть основою для планування та реалізації аналогічних заходів в інших ризикованих сферах господарювання. Інформаційна кампанія триватиме до 01.02.2020 року.


29.01.2020 | Президент ушанував пам’ять Героїв Крут …(детальніше)>>>

Президент України Володимир Зеленський взявучасть у церемонії вшанування пам’яті Героїв Крут. Глава держави поклав квіти до пам’ятного хреста на Аскольдовій могилі у Києві. Пам’ятьполеглих героїв ушанували хвилиною мовчання. Пролунав Державний Гімн України. Воїни почесної варти відсалютували з особистої зброї. Президент також поклав квіти до могил учасників антитерористичної операції, які загинули на сході України. Глава держави відвідавцеркву Святого Миколая на Аскольдовій могилі. На своїй сторінці у Facebook Володимир Зеленський зазначив, що бій під Крутами – це ще одна героїчна сторінка в історії боротьби українців за власну державність. «Це, перш за все, про неймовірну відвагу та хоробрість зовсім юних, не до кінця підготовлених курсантів, студентів і гімназистів, які стали на захист Української держави та змогли зупинити супротивника, який значно переважав їх за чисельністю та зброєю», – написав Президент. «Ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як сьогоднішні захисники України на сході, слугують гідним прикладом нашим майбутнім поколінням», – додав Глава держави.


29.01.2020 | У Галицькій центральній бібліотеці відбувся історичний екскурс «Згадаймо юність, що горіла в Крутах» …(детальніше)>>>

29 січня минуло 102 роки з часу героїчного бою під Крутами. Цей бій, а також значення, яке він мав у боротьбі за незалежність України, посіли одне із чільних місць у новітній історії Української держави. Зібрати докупи різноманітні інформаційні джерела, спогади очевидців і судження істориків, які стосувалися вище згаданих подій січня 1918р., спробувала бібліотекар читального залу Галицької ЦБ Галина Петраш. Вона провела для учнів 9-Б кл. Галицького ліцею ім.Я.Осмомисла (кл.керівник Любомира Климончук) історичний екскурс під назвою «Згадаймо юність, що горіла в Крутах». Документальним підтвердженням заходу стала викладка літератури на задану тему. А у читальному залі Галицької ЦБ розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Хто помирає в боротьбі – в серцях живе вовіки», присвячену героям Крут.


29.01.2020 | Калуське управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області повідомляє про новації в застосуванні РРО …(детальніше)>>>

Калуське управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області звертає увагу власників реєстраторів розрахункових операцій. Так, Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» № 128-IX від 20.09.2019 передбачені зміни в порядок застосування РРО, зокрема: з 19 квітня 2020 року замість традиційних РРО можливо використовувати програмні РРО (спеціальні безкоштовні програми призначені для реєстрації розрахункових операцій, які можна буде встановити на будь-який гаджет). Для такого програмного РРО після 1 січня 2020 року буде забезпечено безкоштовне повнофункціональне рішення від ДПС в тестовому режимі (для виявлення зауважень).


29.01.2020 | Штормове (метео) попередження управління з питань цивільного захисту ОДА

шторм.jpgВдень 30 січня та протягом доби 31 січня  по області та місту очікується ускладнення погодних умов: мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, пориви вітру 15-20 м/с. Ускладнення погодних умов відповідає 1 рівню небезпечності жовтий. Такі погодні умови можуть призвести до порушення електропостачальних робіт, служб комунального господарства, будівельній галузі та порушення руху автотранспорту на окремих ділянках дорігта вулиць. Протягом доби 31 січня в Карпатах значний сніг, хуртовина, місцями припинення руху автотранспорту. Ускладнення погодних умов відповідає 2 рівню небезпечності помаранчевий.


29.01.2020 | Відбулося засідання колегії райдержадміністрації …(детальніше)>>>

28 січня 2020 року під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Канюки відбулося засідання колегії РДА. На колегії було заслухано звіт про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2019 рік. Начальник управління економічного розвитку, туризму та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Володимир Горбаль у своїй доповіді проаналізував основні показники промислової діяльності та підприємництва, фінансові показники, діяльність галузей охорони здоров’я, освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму за минулий рік. За результатами розгляду даного питання управлінням та відділам райдержадміністрації, територіальним структурним підрозділам міністерств та інших центральних органів державної виконавчої влади, а також міському та сільським головам рекомендовано подати пропозиції до проекту програми соціально-економічного розвитку на 2020 рік для подальшого розгляду Програми на черговій сесії районної ради.


29.01.2020 | На засіданні ДНПК при ОДА обговорили питання щодо недопущення збудника грипу птиці на територію Прикарпаття …(детальніше)>>>

28 січня 2020 року відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Івано-Франківській обласній державній адміністрації. Йшлося про недопущення занесення збудника грипу птиці на територію області, проведення позапланових заходів державного ветеринарно-санітарного контролю (нагляду) щодо суб'єктів господарювання, діяльність яких пов'язана з птахівництвом. Крім того розглянуто питання організації та проведення заходів по профілактиці інфекційних хвороб тварин та птиці на території області відповідно до Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних інфекційних та паразитарних хвороб тварин на 2020 рік; проведено аналіз роботи користувачами мисливських угідь щодо регуляції чисельності червоної лисиці та диких свиней на території області.


29.01.2020 | До 31 січня в області проводиться роз’яснювальна робота з питань легалізації зайнятості, а далі – чекайте на інспекторів з перевірками …(детальніше)>>>

news-imageПрем’єр-міністр України Олексій Гончарук доручив Держпраці України спільно з Державною податковою службою, Пенсійним фондом, Службою зайнятості та місцевими органами влади вжити заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, тимчасового розміщування та організації харчування. Робота із виявлення нелегальних працівників передбачає три етапи:  інформаційно-роз’яснювальні заходи;  підготовча робота до проведення інспекційної кампанії;  інспекційна діяльність. Департаментом соціальної політики облдержадміністрації та його територіальними підрозділами проводяться наради, семінари, "круглі столи" з роботодавцями зазначених видів діяльності щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Публічний звіт голови Галицької ї районної державної адміністрації Сергія Канюки за підсумками роботи у 2019 році

21 лютого 2020 року відбудеться публічний звіт голови Галицької районної державної адміністрації Сергія Канюки за підсумками роботи у 2019 році.

Голова райдержадміністрації звітуватиме в залі засідань Галицької районної ради.

Регламент заходу:

10.00 – презентація публічного звіту голови Галицької районної державної адміністрації Сергія Канюки.

Запрошуються голови міської, сільських рад, керівники підприємств установ та організацій, представники громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації.

.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 1 до 5 квітня 2020р. відбудеться ІІ Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини;

 - з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 8 до 16 червня 2020р. міжнародна культурно-освітня поїздка «Співпраця у сферах культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Північної Македонії, Сербії й Угорщини

- з 9 по 18 серпня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області