E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
6 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

 


Новини
 На головну
6.07.2020 | Заселеність лісових насаджень карантинними шкідниками на контролі Держпродспоживслужби…(детальніше)>>>

З метою виявлення і моніторингу регульованих шкідливих організмів, спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проводять обстеження лісових насаджень на території області з виставленням бар’єрних феромонних пасток в лісових господарствах. Так, із середини червня в 10 лісгоспах області виставлено 80 феромонних пасток на виявлення 9 видів карантинних організмів, які віднесені до списку А-1 (карантинні організми, відсутні в Україні), а саме: Великий модриновий короїд, Вусач мінливий, Смолівка кедрова, Вузькозлатка ясенева смарагдова, Вузькозлатка березова бронзова, Лісовий похідний шовкопряд, Азіатська бавовняна совка, Китайський вусач, Азіатський вусач.


6.07.2020 | Після перевірок Держпродспоживслужби споживачам повернули кошти за ненадані туристичні послуги …(детальніше)>>>

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області збільшилась кількість звернень громадян з питань надання туристичних послуг. У зв’язку із введенням карантину в Україні, відповідно до Постанови КМУ від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню та території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», було призупинено прийняття туристів у відпочинкові комплекси області. Нещодавно до Головного управління звернулася споживачка з проханням допомогти повернути кошти за ненадану послугу в розмірі 12282,00 грн. Спеціалісти управління захисту споживачів провели позаплановий захід державного нагляду (контролю), в ході якого суб’єкту господарювання було надано припис та зобов’язано повернути кошти. Припис було виконано в повному обсязі.


6.07.2020 | Президент привітав з шостою річницею звільнення Краматорська та Слов’янська: Вдячні всім, хто допоміг повернути міста, зробивши їх вільними та мирними …(детальніше)>>>

Президент України Володимир Зеленський привітав міста Краматорськ і Слов’янськ з шостою річницею звільнення від незаконних збройних формувань. «Сьогодні в нас подвійне свято. Адже, крім Дня ВМС, ми відзначаємо шосту річницю звільнення Слов’янська та Краматорська. Шість років тому всією країною ми допомагали нашому війську та з тривогою в серці і молитвою в душі чекали радісних новин зі сходу. Ми вклоняємося кожному, хто повернув Слов’янськ і Краматорськ до України», – зазначив Глава держави під час участі в урочистостях до Дня Військово-Морських сил України в Одесі. Знагоди звільнення міст було організовано відеовключення з Краматорська, де перебував Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. «Ми сьогодні відчуваємо єдність України, і цей телеміст демонструє єдність країни – від Одеси до Краматорська, щодень – від Ужгорода до Донецька й Луганська. Україна – єдина, соборна, неподільна, незалежна і в найближчий час буде мирною», – зазначив голова уряду.


4.07.2020 | Волинським рятувальникам подякували за допомогу …(детальніше)>>>

 Серед тих, хто допомагав жителям району долати наслідки повені, були і рятувальники з Волині. Вони проводили роботи з відкачування води у будинках, підвальних приміщеннях, криницях, доставляли людям хліб і воду. Сьогодні волинянам дякували за їх професіоналізм та проводжали додому. У церемонії проводів взяли участь начальник Управління ДСНС України в Івано-Франківській області Володимир Чернецький, голова районної державної адміністрації Сергій Канюка, голова районної ради Павло Андрусяк, перший заступник голови РДА Олександр Візінський. За відданість справі порятунку людей і територій в умовах надзвичайної ситуації та за виявлену особисту мужність під час протидії стихії та ліквідації наслідків у населених пунктах керівники району від імені всіх галичан висловили щиру подяку колективу зведеного загону Волинського гарнізону Управління ДСНС України у Волинській області (керівник-полковник служби цивільного захисту Олександр Никитюк) та на згадку про Галич вручили фотоальбоми.


4.07.2020 | Привітання голови обласної державної адміністрації з нагоди Дня Національної поліції України …(детальніше)>>>

news-image Шановні поліцейські та працівники Національної поліції! Від жителів Прикарпаття та від себе особисто щиро вітаю Вас із професійним святом! Ваша професія є однією із найвідповідальніших, найризикованіших та найважливіших, адже Ви цілодобово стоїте на варті служіння суспільству, у будь-яку погоду забезпечуєте права і свободи людини, протидієте злочинності, зберігаєте безпеку і порядок, надаєте допомогу тому, хто її потребує.  Свою мужність, патріотизм, служіння українському народу, любов до рідної землі Ви неодноразово проявляли на Сході України у зоні проведення АТО/ООС. Ризикуючи власним життя, залишивши вдома родини та друзів, Ви одними з перших вирушили у зону проведення бойових дій, щоб там, пліч-о-пліч з військовослужбовцями стояти на варті громадського спокою та територіальної цілісності нашої Батьківщини. Немало Ваших колег віддали на вівтар свободи власне життя. Пам’ять про них назавжди буде у серцях прикарпатців.


4.07.2020 | Віталій Федорів: На боротьбу з COVID-19 ми змогли акумулювати понад 145 мільйонів гривень, з яких 13 мільйонів - це кошти обласного бюджету, а більше 60 мільйонів - гроші «великого бізнесу» …(детальніше)>>>

news-imageВпродовж останніх днів фіксується зростання кількості випадків COVID-19, яке, на думку голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва, напряму пов’язане із пом’якшенням карантинних заходів та недотриманням мешканцями основних протиепідемічних правил і вимог. Про це він сьогодні повідомив під час пресконференції із актуальних питань за підсумками місяця. «Сьогодні лабораторно підтверджено 55 випадків коронавірусної інфекції. За останні 10 днів це найбільша кількість за добу, - підкреслив керівник Прикарпаття. - Ми повинні усі усвідомити: для того щоб інфекція не поширювалась, треба дотримуватись карантинних обмежень. Пом’якшення карантинних заходів, не означає їх відміну».


3.07.2020 | На сьогодні в лікарнях області перебувають 282 пацієнти із COVID-19 …(детальніше)>>>

news-imageВсього в лікувальних закладах Івано-Франківській області, які входять до першої лінії та передбачені для лікування хворих з гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом, розгорнуто 1326 ліжок для таких пацієнтів. Станом на 3 липня зайняті 282, що становить 21,2%. А саме: КНП «Центральна міська клінічна лікарня»: розгорнуто 250, зайнято 68; КНП «Надвірнянська ЦРЛ»: розгорнуто 136, зайнято 19; Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня: розгорнуто 100, зайнято 57; КНП «Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр: розгорнуто 90, зайнято 21; КНП «Міська клінічна лікарня №1»: розгорнуто 120, зайнято 17; КНП «Галицька лікарня» ГРР: розгорнуто 75, зайнято 9; КНП «Косівська ЦРЛ»: розгорнуто 92, зайнято 52; КНП «Долинська ЦРЛ»: розгорнуто 80, зайнято 8; КНП «Калуська ЦРЛ»: розгорнуто 55, зайнято 6; КНП «Городенківська ЦРЛ»: розгорнуто 80, зайнято 11; КНП «Рожнятівська ЦРЛ»: розгорнуто 52, зайнято 6; КНП «Коломийська ЦРЛ»: розгорнуто 120, зайнято 6; Івано-Франківський обласний перинатальний центр: розгорнуто 76, зайнято 2.


3.07.2020 | Заробітна плата штатних працівників та стан її виплати у травні 2020 року …(детальніше)>>>

 Головне управління статистики інформує. Середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій області та їхніх відокремлених підрозділів із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у травні 2020р. становив 9016 грн, що у 1,9 раза перевищує законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати (з 1 січня 2020р. – 4723 грн). Найвищий рівень заробітної плати в області у травні 2020р. спостерігався на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, у сфері державного управління й оборони; обов`язкового соціального страхування, на виробництві гумових і пластмасових виробів; іншої неметалевої мінеральної продукції, у сфері надання інших видів послуг, на виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, у сільському господарстві, в добувній промисловості і розробленні кар’єрів, де заробітки працівників перевищили середній показник по області на 45,8% – у 1,8 раза.


3.07.2020 | Понад 1,7 млн грн: Президенту доповіли про штрафи за порушення габаритно-вагових норм …(детальніше)>>>

 За минулу добу в Україні правоохоронці разом з представниками Державної служби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) перевірили 18 пунктів габаритно-вагового контролю. Було здійснено 6,6 тис. перевірок вантажівок. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій на селекторній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського. Глава держави поцікавився, чи були накладені штрафні санкції на транспорт, що порушив відповідні норми. «Формула «тут будують – там руйнують» не спрацює. Як ми можемо відновити та побудувати українські дороги, якщо тут-таки вантажівки руйнують нові й добивають старі шляхи? Треба комунікувати з компаніями й ретельно контролювати пересування вантажівок», – наголосив Президент.


3.07.2020 | Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях міст і районів області станом на 1 червня 2020 року ...(детальніше)>>>

 Головне управління статистики інформує. Станом на 1 червня 2020р. заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій області становила 25,6 млн.грн, що складає 1,5% фонду оплати праці, нарахованого за травень 2020р. У порівнянні з 1 травня 2020р. борг із виплати заробітної плати зменшився на 611,7 тис.грн, або на 2,3%. Упродовж травня зменшилися суми заборгованості у містах Калуші (на 241,1 тис.грн), Коломиї (на 164,7 тис.грн), Бурштині (на 29 тис.грн), Долинському (на 500,7 тис.грн), Тисменицькому (на 171,6 тис.грн) та Тлумацькому (на 18,3 тис.грн) районах; однак, збільшилися суми боргу у м.Івано-Франківську (на 349 тис.грн), Косівському (на 97,1 тис.грн) та Рогатинському (на 15,7 тис.грн) районах. Виник борг у Калуському районі (в сумі 51,9 тис.грн). 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення: довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами: у м.Івано-Франківську 53-90-01, в м.Калуш 6-00-26, та черговим районних і міських підрозділів поліції.
.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області