E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
12 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
11.11.2019 | Заробітна плата штатних працівників та стан її виплати у вересні 2019 року…(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій області та їхніх відокремлених підрозділів із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у вересні 2019р. становив 9017 грн, що майже у 2,2 раза перевищує законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати (4173 грн). Найвищий рівень заробітної плати в області у вересні 2019р. спостерігався на виробництві гумових і пластмасових виробів; іншої неметалевої мінеральної продукції, в сфері державного управління й оборони; обов`язкового соціального страхування, на виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, в добувній промисловості і розробленні кар’єрів, де заробітки працівників перевищили середній показник по області у 1,5–2 рази. Найнижчі нарахування заробітної плати зафіксовано у поштовій та кур’єрській діяльності, сфері надання інших видів послуг (не перевищували 56,5% середнього показника по області).


11.11.2019 | Оновлено місце відпочинку «На старій Галицькій дорозі» …(детальніше)>>>

Унікальна флора та фауна, широкі можливості для екологічного туризму, історичні локації й новітні цікавинки, чисте довкілля – це потенціал Івано-Франківщини, на якому варто акцентувати увагу. Однак, щоб в такому перспективному руслі його побачили не лише місцеві мешканці, а й уся Україна та навіть іноземні гості, необхідні зусилля. Передусім – людей, яким природа довірила своє майбутнє. На цьому наголосив начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк під час наради із лісівниками Прикарпаття, в якій взяли участь заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик, голова Галицької районної ради Павло Андрусяк, перший заступник голови РДА Сергій Канюка, міські голови Галича Орест Трачик та Бурштина Роксолана Джура, а також керівники лісогосподарських підприємств. Зустріч, присвячена темі професійної відповідальності та сумлінного виконання природоохоронної місії, не випадково відбулась у Галицькому національному природному парку.


8.11.2019 | Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами міст та районів області у січні–вересні 2019 року…(детальніше)>>>

 Головне управління статистики інформує. За січень–вересень 2019р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 51 млрд.грн, що становить 2,7% її загального обсягу по Україні. Вагомі обсяги промислової продукції реалізовано підприємствами міст Калуша (26,4% загальнообласного обсягу), Бурштина (20,9%) та Івано-Франківська (16,6%), а також Тисменицького (12,2%), Долинського (7%), Надвірнянського (5,8%) та Рожнятівського (3,9%) районів. Частка реалізованої продукції підприємств м.Коломиї склала 1,9%, Рогатинського району – 1,3%, Снятинського – 1,2%, Галицького – 0,6%, м. Яремче – 0,5%, м.Болехова – 0,4%, Богородчанського, Городенківського та Косівського районів – по 0,3%, Калуського – 0,2%, Коломийського та Тлумацького районів – по 0,1%, Верховинського району – менше 0,1%.


8.11.2019 | День відкритих дверей навчального закладу…(детальніше)>>>

 6 листопада 2019 року працівниками Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно з адміністрацією Бурштинського енергетичного коледжу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу організовано день відкритих дверей навчального закладу для учнів шкіл м.Бурштина та Галицького району, а саме: Крилоської ЗОШ І-ІІІ ст., Дем’янівської ЗОШ І-ІІ ст., Старомартинівської ЗОШ І-ІІ ст.


8.11.2019 | Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами області у січні–вересні 2019 року…(детальніше)>>>

 Головне управління статистики інформує. Підприємствами області у січні–вересні 2019р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 51 млрд.грн (у січні–вересні 2018р. – на 52,3 млрд.грн). У загальному обсязі реалізації продукція підприємств переробної промисловості становила 56%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 32,5%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – 10,8%, водопостачання, каналізації, поводження з відходами – 0,7%. Майже 41% обсягу продукції переробної промисловості реалізовано підприємствами з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції. Вагомим також був внесок підприємств з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (23%), виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (14,3%), машинобудування (8,7%), виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (8,4%).


7.11.2019 | Працівників культури району привітали з професійним святом…(детальніше)>>>

    З нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва 7 листопада 2019 року в Будинку культури с.Залуква відбулися урочистості. Всіх, хто присвятив себе галузі культури, з професійним святом привітали заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак та заступник голови районної ради Любов Гордійчук. «Саме Ви даруєте радість людям, формуєте в людей почуття прекрасного. Завдяки Вашому ентузіазму та любові до обраної професії проводиться дуже багато культурних і мистецьких заходів у районі»,- відзначив у вітальному слові Олександр Чабак та побажав працівникам культури щедрих мистецьких здобутків.


7.11.2019 | Відбулося щорічне оцінювання фізичної підготовки населення…(детальніше)>>>

    6 листопада 2019 року на стадіоні «Колос» відбулося щорічне оцінювання фізичної підготовки населення віком від 21 до 70 років, в якому взяли участь  працівники дитячо–юнацьких спортивних шкіл району, які пройшли медичне обстеження та допущені лікарем до вищевказаних тестувань. До нього долучилися також працівники відділу молоді та спорту районної державної адміністрації. Щорічне оцінювання передбачає виконання особами різної статі та віку комплексу тестів і нормативів для визначення рівня їх фізичної підготовленості.


6.11.2019 | Оздоровлення та відпочинок дітей у Галицькому районі влітку 2019 року…(детальніше)>>>

    Головне  управління  статистики  інформує.  Влітку   2019  року  у  13 дитячих закладах оздоровлення та відпочинку (як і минулого року), які діяли на території району, провели своє дозвілля 2546 дітей та підлітків, проти 2587 осіб у 2018 році. Як і в попередні роки, приділялась увага організованому відпочинку дітей   пільгових   категорій.  Зокрема,  у  літніх  закладах  оздоровлено  420 дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, 147 дітей, батьки яких визнані учасниками бойових дій, 162 дітей з числа потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, 18 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 13 осіб з інвалідністю.


6.11.2019 | Відвідано прийомну сім'ю у м.Галичі...(детальніше)>>>
    У Галицькому районі успішно функціонує 7 прийомних сімей, в яких виховується 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Відповідно до Положення про прийомну сімְ’ю, контроль  за  виконанням  договору,  а  також  за умовами проживання,  виховання прийомних дітей здійснює  служба у справах  дітей  районної державної адміністрації. Саме тому 05 листопада 2019 року працівниками служби  у справах дітей спільно з працівниками відділу «Галицьке бюро правової допомоги» відвідано прийомну сім’ю Хабарових, жит.м.Галича, в якій виховується 4 дітей, позбавлених батьківського піклування. Відвідано дітей за місцем навчання та проживання, встановлено, що прийомні батьки створили всі умови для гармонійного розвитку дітей, розвивають їх знання та творчі здібності.

6.11.2019 | Поводження з твердими побутовими відходами…(детальніше)>>>

    Зі зростанням кількості міст та промислових підприємств постійно збільшується кількість відходів. Промислові і побутові відходи створюють безліч проблем, таких як транспортування, зберігання, утилізація та ліквідація. З метою недопущення  ускладнення санітарно-епідеміологічної ситуації, пов’язаної з впливом відходів на здоров’я людини і на навколишнє природне середовище  та відповідно до статті 24 Закону України «Про відходи», просимо всіх голів міської та сільських рад проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання вимог  під час утворення, збирання, зберігання, перевезення  та утилізації відходів на території населених пунктів. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Регіональний представник Уповноваженого в Івано-Франківській області проведе особистий прийом громадян

25 листопада 2019 року, з 10.00 до 13.00 години, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Івано-Франківській області Людмила Непийвода проведе особистий прийом громадян у Галицькому районі. Прийом громадян буде проводитись за адресою: Івано-Франківська область, м.Галич, пл.Волі.1, 2 поверх.

.

Інформація щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року

.

Інформація щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року

.

Оголошення про проведення міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить пам’ятки". Інформація за посиланнями : if.wlm.org.ua або wlm.org.ua/lists

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 4 до 10 січня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й Угорщини;

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 9 по 18 серпня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

.

Відзнака імені Сергія Кемського

Конкурси, фестивалі, виставки
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області