E-mail:  gal_rda@i.ua ; 00731407@mail.gov.ua  ; 

30 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

Відеоролик "Чиста" енергія для Вашої родини"


Інформаційні брошури про переваги відновлюваних джерел енергії для домогосподарств:

1. Електроенергія з енергії сонця для Вашої родини

2. Тепло з біопалива для Вашої родини та громади

3. Тепло з енергії сонця для домогосподарств

4. Тепло та гаряча вода з енергії довкілля для Вашої родини

5. Електроенергія з енергії вітру для Вашої родини


Новини
 На головну
25.08.2020 | У Галичі відзначили День Державного Прапора України…(детальніше)>>>

 У Галичі відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України, у яких взяли участь керівники районної та міської влади, представники духовенства, громадськості та жителі міста. На майдан Різдва жовто-блакитні знамена винесли ті, хто у боях відстоював суверенітет нашої держави: старший солдат Іван Філь, капітан Олег Рачковський, старший лейтенант Ігор Гаєвський, підполковник Руслан Кротов, Іван Вітовський та Василь Румак, а також працівники Галицького відділення поліції, які стоять на варті порядку  в нашій країні, та захищали її на Сході України: старший лейтенант поліції Віктор Микитюк, капітан поліції  Олег Томашевський, капітан поліції  Віталій Мельничук, старший лейтенант поліції Мирослав Рега, капітан поліції Петро Матіїв, капітан поліції Віктор Юрів.


21.08.2020 | Працюємо над оснащенням шкіл та безпекою навчального процесу, – Віталій Федорів про підготовку до нового навчального року…(детальніше)>>>

    Сьогодні, 21 серпня, відбулася традиційна для останніх днів серпня конференція освітян області під назвою «Організація освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році: виклики і можливості». Однак карантинні заходи зумовили проведення її у режимі онлайн. Із облдержадміністрації з керівниками органів управління освітою РДА, виконавчих комітетів міст обласного значення, ОТГ, представниками закладів професійно-технічної, фахової передвищої освіти та закладів освіти обласного підпорядкування спілкувалися голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів та керівництво профільного департаменту ОДА, Інституту післядипломної педагогічної освіти.


21.08.2020 | Галицький район віднесено до "жовтої" зони…(детальніше)>>>

    На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 20 серпня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. «14 регіонів перевищили рівень захворюваності нових випадків на 100 тисяч населення за останні два тижні. Тому ми маємо 14 червоних зон, 75 - помаранчевих, 106 - жовтих», - про це повідомив Віктор Ляшко, заступник міністра охорони здоров’я-головний санітарний лікар України. Зокрема, на Івано-Франківщині до «червоної зони» будуть віднесені місто Коломия, Городенківський, Косівський та Тисменицький райони. 


20.08.2020 | У лікарнях області, які надають допомогу пацієнтам із COVID-19, зайняті понад 70 відсотків ліжок…(детальніше)>>>

    За даними департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, станом на 20 серпня в області зареєстровано 7290 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 168 за минулу добу.

Всього за час пандемії одужало 2952 прикарпатці, померли – 181. У закладах області першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19 розгорнуто 1571 ліжок. На стаціонарному лікуванні перебувають 1115 пацієнти з підтвердженим випадком COVID-19 та з підозрою. Відсоток зайнятості ліжок складає 70,9 %.


20.08.2020 | Нова можливість реалізації виборчих прав громадян…(детальніше)>>>
    Внутрішньо переміщені особи, виборці без зареєстрованого місця проживання та внутрішні мігранти отримали можливість голосувати на місцевих виборах восени 2020 року. Відповідні Постанови про порядок зміни виборчої адреси (Постанова №88 від 18.05.2020 р.) та про порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання (Постанова №103 від 11.06.2020р.) були прийняті Центральною виборчою комісією на виконання положень Виборчого кодексу та набули чинності з 1 липня цього року.

18.08.2020 | За минулу добу коронавірусну інфекцію виявили у 169-ти прикарпатців…(детальніше)>>>

    У департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації повідомили, що на сьогодні в області зареєстровано 6959 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 169 – за минулу добу.

Всього за час пандемії на Прикарпатті одужало 2858 пацієнтів, померло 174.


18.08.2020 | Аграрії Прикарпаття намолотили понад 400 тис. тонн збіжжя…(детальніше)>>>

    Хлібороби Прикарпаття активно жнивують. За даними департаменту агропромислового розвитку ОДА, станом на сьогодні в області зібрали ранніх зернових культур із площі 83,2 тис.га, намолотили 403,5 тис. тонн зерна при середній урожайності 48,5 ц/га. Крім того, завершується збирання озимого та ярого ріпаків, обмолочено 22,3 тис.га, або 95 відс. до прогнозу, намолочено 64,3 тис. тонн при середній урожайності 28,8 ц/га. Якісні показники зерна та вологість відповідають державним стандартам.


18.08.2020 | Звернення голови Івано-Франківської ОДА Віталія Федоріва з приводу поширення COVID-19 на Прикарпатті (відео)…(детальніше)>>>

18.08.2020 | Віталій Федорів обговорив зі священнослужителями варіанти спільного запобігання поширенню Covid-19…(детальніше)>>>

    Голова обласної державної адміністрації звернувся до священнослужителів із закликом проводити широкомасштабну роз’яснювальну роботу серед вірян у зв’язку з поширенням коронавірусу Covid-19. Про це йшлося на зустрічі голови облдержадміністрації із представниками традиційних християнських конфесій. Віталій Федорів наголосив, що в області складна епідеміологічна ситуація, пов’язана з пандемією коронавірусу Covid-19. Церква залишається тією інституцією, якій найбільше довіряють люди і куди вони звертаються у час непевності. Тому очільник Прикарпаття попросив представників церков долучитися до загальнодержавної інформаційної кампанії та здійснення широкомасштабної роз’яснювальної роботи щодо реальних загроз, які пов’язані із захворюванням на Covid-19.


14.08.2020 | Відбулося засідання координаційної ради з питань літнього оздоровлення та відпочинку дітей…(детальніше)>>>

Відбулося засідання координаційної ради з питань літнього оздоровлення та відпочинку дітей. Були розглянуті питання фінансового забезпечення оздоровчої кампанії 2020 року, оздоровлення дітей пільгових категорій, прогнозовані показники щодо мережі оздоровчих закладів,санаторне оздоровлення дітей району під час пандемії. Члени Координаційної ради ознайомилися із постановою головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020р. №43 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID – 19). 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!

Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення . Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту.Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами : у місті Івано-Франківську 53-90-01, в місті Калуш - 6-00-26, в місті Коломия - 1505, та черговим районних і міських підрозділів поліції.

.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.

Пам`ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

.
Галицький районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних Силах України
.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»


Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області