E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
24 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
17.10.2019 | На часі посів озимини …(детальніше)>>>

 Наcтупили оптимальні терміни посіву озимих зернових культур під урожай наступного року і особливого значення набуває правильний вибір сорту, адже основна причина недобору урожаю – невідповідність вибраної технології біологічним особливостям сорту й економічним ресурсам. У Державний реєстр сортів рослин, придатних для поширення в Україні, внесено понад 400 сортів озимої пшениці. Із такої кількості важливо вибрати найбільш придатні для вирощування в умовах Прикарпаття та кожного господарства зокрема, адже правильно підібраний сорт може забезпечити 25-30% прибавки урожаю. Потужним господарствам перевагу слід надати високоінтенсивним та інтенсивним сортам, вирощування яких потребує більше капіталовкладень, але й прибутковість яких буде значно вищою. У разі неможливості вирощувати культури за інтенсивними технологіями, краще обирати сорти пластичного типу, які зазвичай дають меншу, ніж інтенсивні, урожайність, але здатні забезпечувати стабільну продуктивність в умовах недостатнього живлення та захисту рослин.


17.10.2019 | Глава держави підписав закон щодо забезпечення ефективності діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції …(детальніше)>>>

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» №140-ІХ, ухвалений Верховною Радою 2 жовтня 2019 року. Закон вносить зміни до низки законодавчих актів України, що мають сприяти зниженню рівня корупції та підвищенню суспільної довіри до антикорупційних органів шляхом вдосконалення інституційного механізму запобігання корупції. Зокрема, документ змінює структуру управління Національного агентства з питань запобігання корупції на ефективнішу, посилює спроможність та гарантії незалежності НАЗК. Також створюється належна законодавча основа для функціонування уповноважених підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції в органах влади, виправлення окремих недоліків регулювання, що містяться в Законі України «Про запобігання корупції», зокрема в частині вимог фінансового контролю, та інших законодавчих актах.


17.10.2019 | "Пісенний дивограй-2019" …(детальніше)>>>

З метою популяризації сучасної української пісні, пропаганди, підтримки та розвитку вокального мистецтва, удосконалення виконавської майстерності, виховання високої духовності та культури у молодіжному середовищі, проведення змістовного дозвілля молоді 16 жовтня 2019 року в приміщенні Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла проведено районний етап обласного конкурсу солістів «Пісенний дивограй-2019».  Підготовка та проведення цього конкурсу, в якому взяли участь 28 солістів із 18 закладів освіти району та Більшівцівської територіальної громади, Галицького ЦДЮТ, сприяли зростанню та поліпшенню виконавської майстерності, художнього рівня виконання, розвитку естетичного виховання учнівської молоді засобами мистецтва. Конкурс проводився у двох номінаціях «Українська популярна музика» (пісні сучасних, вітчизняних композиторів та народні пісні) та «Світовий хіт» (пісні зарубіжних композиторів). Учасники конкурсу виконували сучасні українські пісні та хіти зарубіжної естради.


17.10.2019 | Про засідання районного дорадчого органу у справах альтернативної (невійськової) служби …(детальніше)>>>

17 жовтня 2019 року заступник голови районної державної адміністрації Олександр Чабак провів засідання районного дорадчого органу у справах альтернативної (невійськової) служби. Розглянуто заяви 3 призовників, які належать до релігійної організації Церкви Християн Віри Євангельської, з проханням дозволу на проходження альтернативної (невійськової) служби. За результатами засідання по всіх розглянутих справах прийнято позитивні рішення.


17.10.2019 | Галичани взяли участь у чемпіонаті України з важкої атлетики …(детальніше)>>>

Із 7 по 12 жовтня 2019 року в с.Поляна Закарпатської області проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 15 років. За звання кращих боролися 243 важкоатлети з 22 областей. При сприянні відділу молоді та спорту районної державної адміністрації в чемпіонаті взяли участь і спортсмени ДЮСШ "Колос" (тренер Василь Месеренко). В особистій першості спортсмени здобули такі місця: Назарій Павленчук, набравши суму 113 кілограм, посів 9 місце у ваговій категорії 49 кг; - Андрій Сербин, набравши суму 163 кг, посів 10 місце у ваговій категорії 73 кг; Ростислав Янківський, набравши суму 110 кг, посів 21 місце у ваговій категорії 55 кг.


17.10.2019 | З розпорядниками коштів районного бюджету обговорено питання щодо стану виплати заробітної плати …(детальніше)>>>

Впродовж 16 жовтня 2019 року відбулися спільні наради керівництва районної державної адміністрації та районної ради з головними розпорядниками коштів районного бюджету щодо стану виплати заробітної плати. Керівники медичної галузі (первинної та вторинної ланки), а також відділу освіти та відділу культури РДА надали інформацію щодо забезпеченості бюджетними асигнуваннями на захищені статті видатків до кінця бюджетного року. Враховуючи отримані дані, заплановано у найближчі дні провести наради з головами органів місцевого самоврядування щодо прийняття останніми рішень про надання трансфертів на утримання об’єктів спільного користування з метою компенсації відповідних видатків. У першу чергу – на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ закладів охорони здоров’я та освіти.


17.10.2019 | До Дня працівників харчової промисловості …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Харчова промисловість – одна з пріоритетних галузей економіки області, частка якої у загальному обсязі реалізації промислової продукції у 2018р. склала більше 6% або 4,5 млд.грн. Індекс промислової продукції за 2018р. склав 116,5%, за підсумками січня–серпня 2019р. – 82,3%, зокрема, у виробництві харчових продуктів – 81,8%, напоїв – 105,2%. Серед видів продукції у січні–серпні 2019р. проти відповідного періоду 2018р. зросло вироб­ництво сирів (твердих, м’яких, розсільних), виробів ковбасних, вод натуральних мінеральних негазованих (у 1,5–1,8 раза), вод натуральних мінеральних газованих (на 37,9%), м’яса курей, курчат, свіжого чи охолодженого (частин тушок) (на 36,5%), м’яса курей, курчат, свіжого чи охолодженого (тушок), сиру свіжого неферментованого, риби, переробленої чи консервованої, виробів здобних (на 7,7–11,8%) тощо.


16.10.2019 | Не паліть суху траву! …(детальніше)>>>

news-imageЗа минулу добу на Прикарпатті зареєстровано 13 випадків загорань сухої трави на відкритій території. Локалізувати загорання та гасити пожежу сухої трави на відкритих територіях непросто, оскільки швидкість поширення вогню висока. Коли ж таке трапляється поблизу населених пунктів, існує велика ймовірність перекидання полум’я на житлові та господарські споруди. Виїзди на гасіння загорань сухої трави завдає чималих матеріальних втрат. Страждає від таких випадків і навколишнє середвище. Ще один украй небезпечний фактор спалювання сухої трави – їдкий чорний дим. Для людей, схильних до алергій, опинитися у зоні згоряння сухостою дуже небезпечно. Та найстрашнішим випалювання трави є в зоні міста, де на ґрунті і рослинах осідають важкі метали. Вдихаючи дим, люди отруюють свій організм. На сільських полях можуть вигоряти залишки отрутохімікатів, які використовують для обробки ґрунтів чи рослин. Небезпечні продукти згоряння вітер здатен переносити на великі відстані, відтак можуть постраждати не лише безпосередньо палії.


16.10.2019 | Прикарпатські пенсійники розпочали процес оцифрування пенсійних справ …(детальніше)>>>

news-imageУ Пенсійному фонді України активно створюється новітня система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій, головний вектор якої – покращення якості прийому громадян, зменшення термінів обробки заяв та документів, можливість дистанційного доступу пенсіонера до своєї пенсійної справи. А для спрощення контакту «Пенсійний фонд – громадянин» розроблений мобільний додаток «Е-пенсія», який дозволить отримати доступ до ресурсів вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду з мобільних пристроїв. Крім того, впроваджуються технології оцифрування пенсійних справ (ретроконверсія) та розгортання для цього процесу відповідної технічної бази.


16.10.2019 | Обговорено робочі моменти будівництва водогону «Галич-Бурштин» …(детальніше)>>>

Чергова нарада по питанню будівництва водогону «Галич-Бурштин» відбулася 16 жовтня 2019 року в першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Канюки. Представник проектантів проінформував виконавців, які задіяні в реалізації даного проекту, що станом на сьогодні проведено заплановані геодезичні роботи на шляху прокладання трубопроводу та нанесені на карту мережі газопостачання. Для продовження робіт дано доручення КП «Житловик» та «Галичводоканал» звернутися до сільських рад щодо виділення земельних ділянок під будівництво на їх території насосних станцій. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Регіональний представник Уповноваженого в Івано-Франківській області проведе особистий прийом громадян

25 листопада 2019 року, з 10.00 до 13.00 години, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Івано-Франківській області Людмила Непийвода проведе особистий прийом громадян у Галицькому районі. Прийом громадян буде проводитись за адресою: Івано-Франківська область, м.Галич, пл.Волі.1, 2 поверх.

.

Інформація щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року

.

Інформація щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року

.

Оголошення про проведення міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить пам’ятки". Інформація за посиланнями : if.wlm.org.ua або wlm.org.ua/lists

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

.

Відзнака імені Сергія Кемського

Конкурси, фестивалі, виставки
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області