E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
11 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
5.12.2019 | СОЦІАЛЬНО–ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА СІЧЕНЬ–ЖОВТЕНЬ 2019 РОКУ (за даними Головного управління статистики в Івано-Франківській області) ...(детальніше)>>>

Короткий огляд. Населення. Чисельність наявного населення в області, за оцінкою, на 1 жовтня 2019р. становила 1368,9 тис. осіб, з них 606,5 тис. проживали у міських поселеннях, 762,4 тис. – у сільській місцевості. Упродовж січня–вересня 2019р. кількість жителів зменшилась на 4365 осіб. Зменшення чисельності населення відбулось за рахунок природного (на 4220 осіб) та міграційного (на 145 осіб) скорочень. Кількість живонароджених у січні–вересні 2019р. становила 9180 осіб, померлих – 13400 осіб проти 9617 та 12820 осіб відповідно у січні–вересні 2018р. Зайнятість та безробіття. Середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ, організацій (із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у жовтні 2019р. становила 184 тис. осіб.


5.12.2019 | 5 грудня - Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (Всесвітній день волонтерів) …(детальніше)>>>

Генеральна Асамблея ООН в 1985 році запропонувала урядам щорічно відзначати 5 грудня Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку. Відзначається відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН A/RES/40/212. ООН закликала держави здійснити заходи з метою підвищення поінформованості про важливий внесок служби добровольців і тим самим спонукати ще більше людей в усіх сферах діяльності пропонувати свої послуги в якості добровольців як на батьківщині, так і за кордоном. Волонтери (добровольці) - це люди, які свій вільний час витрачають на благо суспільства. У всесвітній декларації Добровольців сказано, що вони мають право присвячувати свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, не очікуючи винагороди.


5.12.2019 | У Податковому кодексі для громадян передбачено право на пільги із сплати земельного податку …(детальніше)>>>

news-imageВ головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що відповідно до статті 281 Податкового кодексу України громадяни мають право на пільги із сплати земельного податку. Зокрема, від сплати земельного податку звільняються: фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;  пенсіонери (за віком);  особи з інвалідністю першої і другої групи;  ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;  фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм:


5.12.2019 | Понад три тисячі добровольців нарешті зможуть отримати офіційний статус учасника бойових дій на Донбасі …(детальніше)>>>

news-imageПро це повідомила міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда під час брифінгу, коментуючи прийняття Верховною Радою України законопроекту №2045-1. «Понад три тисячі чоловіків та жінок, які брали участь у боях на Донбасі зможуть нарешті отримати оце давно заслужене офіційне визнання, а разом з ним і відповідний соціальний захист, який гарантує держава. Це ті люди, які дійсно воювали «на нулі», багато хто з них отримав поранення та травми і нарешті зможемо надати їм все належне», - розповіла Оксана Коляда. Офіційний статус учасника бойових дій, відповідно до нового закону, зможуть отримати учасники добровольчих формувань, які пізніше не увійшли до силових структур.


5.12.2019 | Щодо опитування експортерів

У контексті виконання Експортної стратегії України ("дорожньої карти" стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1017-р Мінекономіки здійснює опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства (до 31 січня 2020 року). Метою опитування є з'ясування думки експортерів щодо наступних кроків з валютної лібералізації для підготовки відповідних рекомендацій. Опитувальник за посиланням: https://forms.gle/JLKBNGWnum22DykCA 


5.12.2019 | Заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів ознайомився з роботою Галицької ЦРЛ …(детальніше)>>>

4 грудня 2019 року заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів під час робочої поїздки до району відвідав Галицьку центральну районну лікарню. У супроводі депутата обласної ради Володимира Магаля, першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Канюки, заступника голови РДА Олександра Чабака посадовець ознайомився з роботою медичного закладу, його матеріально-технічними забезпеченням та разом із лікарями обговорив проблемні аспекти діяльності галузі в районі. Крім цього, Володимир Федорів цікавився станом проходження підготовки до повномасштабної реформи вторинної ланки та процесом автономізації лікарні. На думку заступника голови ОДА, проведення реформування «вторинки» дозволить значно покращити медичне обслуговування жителів району, про що свідчить позитивний досвід Полтавської області, де реалізується пілотний проект. «У Галичі створені прекрасні умови для надання медичних послуг. Тепер маємо докласти максимальних зусиль, щоб заклад став конкурентним і пацієнти йшли лікуватися саме у цю лікарню»,- підсумував Володимир Федорів.


5.12.2019 | Увага: знову сальмонела в курячому м’ясі з Польщі …(детальніше)>>>

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшли інформаційні повідомлення системи RASFF від 13.11.2019р. №2019.3976 та від 19.11.2019р. №2019.3976 щодо виявлення сальмонели в замороженому курячому м’ясі, експортованому з Польщі (виробник Wipasz S/A/Zaklad Drobiarski w Mlawie- AP-№PL 14130502 EG) до окремих держав - членів ЄС і, в тому числі до України - ТОВ «ОТ-ГРУП» (вул.Б.Хмельницького, 42,м.Луцьк, Волинська область, 43000). Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність компетентний орган, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів".


5.12.2019 | Освячено оновлений Музей історії Галича …(детальніше)>>>

В рамках відзначення 25-річчя Національного заповідника «Давній Галич» 4 грудня 2019 року в с.Крилос відбулися урочисті заходи з нагоди освячення та відкриття оновленого Музею історії Галича (Митрополичі палати). Після Архієрейської Літургії у храмі Успіння Пресвятої Богородиці, яку очолив високопреосвященний Кир Володимир Війтишин Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ, відбулося освячення оновлених приміщення та експозиції Музею. На захід завітали керівники області та району, депутати обласної та районної рад, а також представники громадськості. Привітав із сьогоднішньою подією колектив НЗ «Давній Галич» заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів. Він побажав музею гарної долі та процвітання та висловив сподівання, що на землі на якій не одне століття правили славетні галицькі князі та захищали її від ворогів, буде створена заможна та багата Галицька об’єднана територіальна громада.


5.12.2019 | Харчова алергія: що варто знати кожному? …(детальніше)>>>

Що таке харчова алергія, які продукти можуть її спровокувати? Та чи всім необхідно звертати увагу на відповідні позначки про вміст алергенів? Харчова алергія - відповідь імунної системи на вживання деяких харчових продуктів (алергенів) шляхом прояву зовнішніх або внутрішніх симптомів. Згідно Закону України "Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів" інгредієнти - алергени, які можуть входити до складу харчового продукту, обов'язково мають бути виділені кольором або шрифтом, а також в додатку 1 до цього закону надано - ПЕРЕЛІК РЕЧОВИН ТА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ, ЯКІ СПРИЧИНЯЮТЬ АЛЕРГІЧНІ РЕАКЦІЇ АБО НЕПЕРЕНОСИМІСТЬ:


5.12.2019 | Щодо випадків АЧС в Житомирській області …(детальніше)>>>

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, в особистому селянському господарстві жителя с.Стара Олександрівка Пулинського району Житомирської області виявили ДНК вірусу африканської чуми свиней. При дослідженні відібраних проб біоматеріалу Випробувальним центром Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м.Київ) підтверджено діагноз - африканська чума свиней (звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу №014672 п.м./19 від 28.11.2019). Відбір проб здійснювався в рамках моніторингових досліджень на африканську чуму свиней. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 4 до 10 січня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Різдвяні канікули» до Словаччини, Австрії, Чехії й Угорщини;

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 9 по 18 серпня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області