E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
25 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
18.02.2020 | У с.Дубівці відбувся захід «Життя починається з кохання» …(детальніше)>>>

«Життя починається з кохання» - під такою назвою 15 лютого в Будинку культури с.Дубівці відбулося свято краси та чарівності, приурочене Дню святого Валентина. Учасники заходу змагалися за звання «Валентин і Валентина-2020». У цей день свої почуття передали в піснях ансамбль «Дністрянка», дует Ю.Бакай та Р.Денисенко, соліст І.Савчук та хореографічний колектив «Дністрове намисто». Енергію дійства підживлювали чудові ведучі О.Озарко та М.Мацькевич. Свято пройшло сповнене приємними сюрпризами та цікавими подарунками. Переможцями свята закоханих стала чарівна пара - Оксана Кучма та Дмитро Бутар. А підготували захід директор БК О.Озарко та актив молоді.


18.02.2020 | Триває прийом творів на здобуття обласної премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького …(детальніше)>>>

news-imageУправління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації повідомляє, що триває прийом творів та робіт на здобуття обласної премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури. Прийом творів відбувається відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації та обласної ради від 23 грудня 2016 року №902/1050-р «Про затвердження Положення про обласну премію імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького». Щорічно встановлюються чотири премії у номінаціях «духовне друковане слово», «образотворче та народне сакральне мистецтво», «реставрація сакральних об’єктів», «новостворені сакральні об’єкти». Зазначимо, що цьогоріч матеріали здобувачів премії прийматимуть до 10 березня у відділі у справах національностей і релігій управління культури національностей та релігій ОДА за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21 (каб. 111 та 810). Контактні телефони – (0342) 552661, 556122.


18.02.2020 | Олексій Гончарук: За два тижні державні банки вже видали доступних кредитів на 27,1 млн грн під 5-7-9%, в роботі ще 2,5 тис. заявок …(детальніше)>>>

news-image17 лютого Прем’єр-міністр України заслухав звіт державних банків щодо результатів перших тижнів роботи за Державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%». «За два тижні державні банки вже видали 27,1 млн грн доступних кредитів під 5-7-9%, в роботі іще близько 2500 заявок. 11 комерційних банків практично завершили процедури приєднання до програми, тому очікуємо уже найближчим часом суттєве зростання кількості виданих кредитів», — сказав Олексій Гончарук. Учасники наради окремо зупинилися на обговоренні додаткових інструментів програми — гарантійного механізму компенсації застави та навчальній програмі. «Для підприємців, хто не має достатньої застави Уряд розробив окремий механізм — кредитні гарантії. Коли банк замінює заставу спеціальним фінансовим інструментом. Це дуже потрібна опція, особливо для стартапів та підприємців, які лише починають власну справу. На цьому тижні треба завершити усі юридичні процедури, щоб банки змогли невідкладно налагодити роботу цього інструменту», — підкреслив Глава Уряду.


17.02.2020 | Соціальний проект Міністерства соціальної політики “Ти можеш все! Можливості безмежні” …(детальніше)>>>

Міністерство соціальної політики України спільно з ГО “Прометеус” та Асоціацією “Інформаційні технології України” підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проєкт “Ти можеш усе! Можливості безмежні”. Меморандум підписано з метою об’єднання зусиль, спрямованих на реалізацію Програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках цілей Міністерства соціальної політики у сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванню в IT-компанії. Проєкт складається з повного циклу надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчатись безоплатно на онлайн курсах та по закінченню навчання взяти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ-компаніях України. Проєкт триватиме наступні півроку у кілька етапів. Реєстрація охочих у проекті відбуватиметься з 5 лютого 2020 року. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, декілька додаткових курсів.


17.02.2020 | Інститут «Консультант роботодавця» – побудова якісно нових рівнів взаємодії з роботодавцями …(детальніше)>>>

news-imageЗ початку року в роботу обласної служби зайнятості впроваджено Інститут «Консультант роботодавця», який має на меті побудувати ефективну взаємодію служби зайнятості з роботодавцями та особами, які шукають роботу. «Побудова довірливих стосунків з роботодавцем, обізнаність про його кадрові потреби, специфіку економічної діяльності, підбір унікального комплексу послуг відповідно до його запиту, надання послуг на високопрофесійному рівні з залученням сучасних засобів комунікації - таке функціональне навантаження має посада «консультант роботодавця», - зазначає директор обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк. Завдання Інституту «Консультант роботодавця» є побудова якісно нових рівнів взаємодії з роботодавцями, розширення підходів у наданні послуг з урахуванням особливостей розвитку регіону, оперативне налагодження співпраці з новоствореними підприємствами.


17.02.2020 | Обговорено план заходів по відзначенню в районі Дня Героїв Небесної Сотні …(детальніше)>>>

Програму заходів з метою гідного пошанування Героїв Небесної Сотні обговорили сьогодні на засіданні оргкомітету під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Канюки. Начальник відділу культури РДА Галина Масляк ознайомила присутніх зі сценарним планом запланованих урочистостей. Розпочнуться пам’ятні заходи 20 лютого 2020 року о 14.30 год. біля банера Небесної Сотні в м.Галичі. Тут священики різних конфесій відправлять панахиду за загиблими, пізніше відбудеться покладання квітів. О 15.00 годині в районному Народному домі пройде вечір пам’яті «Судилася доля їм померти за Україну». До участі в заходах запрошуються учасники Майдану, представники громадськості, жителі міста.


17.02.2020 | Галичани повернулися із змагань із здобутками …(детальніше)>>>

15-16 лютого 2020 року в м.Коломия проводився Кубок Івано–Франківської області області з важкої атлетики. За сприяння відділу молоді та спорту районної державної адміністрації команда ДЮСШ "Колос" (тренер В.Месеренко) взяла участь в даних змаганнях. Завершились змагання неабиякими здобутками для наших галичан, адже чемпіони і переможці визначалися за сумою двоборства (ривок+поштовх). Ними стали: Оксана Сербин 2004 р.н; сума 70 кг; 3 місце; Назар Павленчук 2004 р.н; сума 113 кг; 2 місце; Ростислав Янківський 2004 р.н; сума 116 кг; 2 місце; ДмитроДзундза 1994 р.н., сума 132 кг; 2 місце;  Сербин Андрій 2005 р.н; сума 178 кг; 1 місце;  ЧовганМикола 1999 р.н; сума 185 кг; 1 місце;  СалигаМар'ян 2004 р.н; сума 160 кг; 4 місце; Човган Роман 2000 р.н.; сума 250 кг; 1 місце; Гойсан Денис 2003 р.н.; сума 157 кг; 3 місце. Набравши суму 1340 очок, команда виборола ІІІ місце в командному заліку. Переможці і призери були нагороджені медалями та грамотами обласної державної адміністрації.


17.02.2020 | Рятувальники застерігають про небезпеку зимових водойм …(детальніше)>>>

news-imageЩорічно в зимовий період рятувальники наголошують про небезпеку водойм. Сьогодні про небезпеку перебування на льоду рятувальники наголошують недарма, адже водойми вкриті тонкою кригою, яка є дуже небезпечною. Щоб запобігти трагічним випадкам загибелі людей на водних об’єктах працівники служби з надзвичайних ситуацій проводять профілактичні бесіди з мешканцями області. Зокрема, рятувальники побували на території міського озера Івано-Франківська, де зазвичай найбільше відпочиваючих. Рятувальники поспілкувалися з мешканцями обласного центру щодо дотримання правил безпечної поведінки під час перебування поблизу зимових водойм та вручили людям тематичні листівки застережливого характеру. Відпочиваючих на міському озері було чимало, кожен запевняв, що правил безпеки на кризі неухильно дотримується.


17.02.2020 | Галичани візьмуть участь у всеукраїнському проєкті «Озеленення України» …(детальніше)>>>

У рамках глобальної ініціативи 100 000 000 дерев в державі стартує всеукраїнський проєкт «Озеленення України». Його мета – привернення уваги до відновлення екосистеми України і планети, а також розвиток екологічної свідомості людей. Завдання проєкту - висадити 1 мільйон дерев на території України за 24 години 20 березня 2020 року. Про впровадження даної ініціативи на території Галицького району йшлося на нараді, яку провів днями голова райдержадміністрації Сергій Канюка з директором Галицького національного природного парку Олегом Гайдуком. Досягнуто домовленості, що працівниками даної установи буде здійснено підбір ділянок для висадки дерев та саджанців.


17.02.2020 | У Галичі відзначили 31-у річницю виведення військ з Афганістану …(детальніше)>>>

Футзальний турнір серед ветеранів, відвідування місць поховань бойових побратимів, панахида за загиблими та померлими воїнами, богослужіння за здоров’я ветеранів, вечір-спомин «Життя, обірвані Афганом», покладання квітів до пам’ятника воїнам-афганцям - такими заходами відзначили у Галичі 31-у річницю виведення військ з Афганістану. На урочистостях, які відбулися 14 лютого 2020 року в районному Народному домі, голова райдержадміністрації Сергій Канюка зазначив, що Афганська війна через безглузду політику радянського керівництва принесла в Україну море горя і сліз. Торкнулася вона і галичан. Серед тих, хто пройшов крізь воєнне пекло, було й близько 160 ще зовсім юних, необстріляних галицьких хлопців. Восьмеро галичан повернулося на рідну землю страшним вантажем «200». Ярослав Клюба із села Дитятин офіційно вважається «зниклим безвісти». Свято вірили воїни-афганці, що для них назавжди завершилася ця страшна війна. Ніхто не думав, що візьме ще колись до рук зброю. Проте багато з них в цей тривожний для нашої країни час стали активними учасниками Майдану, поповнили ряди добровольців в зоні АТО, зайнялися волонтерською діяльністю, а також стали прикладом патріотизму та відданості для молодого покоління. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 1 до 5 квітня 2020р. відбудеться ІІ Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини;

 - з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 8 до 16 червня 2020р. міжнародна культурно-освітня поїздка «Співпраця у сферах культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Північної Македонії, Сербії й Угорщини

- з 9 по 18 серпня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області