E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
26 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
20.02.2020 | Районні депутати схвалили звернення щодо збереження Галичем статусу міста …(детальніше)>>>

20 лютого 2020 року відбулася тридцять дев’ята (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання. На порядок денний було винесено одне питання «Про звернення депутатів Галицької районної ради». Приводом звернення галицьких народних обранців до Президента України В.Зеленського, прем’єр-міністра України О.Гончарука, до народних депутатів України І.Фріса, Е.Прощука, в.о.голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В.Федоріва, голови Івано-Франківської обласної ради О.Сича став оприлюднений на сайті Верховної Ради текст законопроекту №2804 «Про засади адміністративно-територіального устрою України». Це один із нормативно-правових актів, які стосуються реформи децентралізації. Його розробником є Мінрегіон, а завданням - визначити основні засади адміністративно-територіального устрою України, порядок утворення, ліквідації, встановлення і зміни меж адміністративно-територіальних одиниць та населених пунктів.


20.02.2020 | Виїзний захід в Більшівцівську ОТГ …(детальніше)>>>

19 лютого 2020 року працівники відділу надання соціальних послуг Галицької районної філії  Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно з представником Галицького відділу обслуговування громадян Іриною Іванів відвідали Більшівцівську сільську раду об’єднаної територіальної громади. Мета заходу - підвищення поінформованості жителів громади  про сучасний комплекс соціальних послуг, які надає служба зайнятості, надання допомоги в усвідомленому виборі професії або сфери діяльності, інформування про перелік вільних вакантних посад та ПОУ, які здійснюють підбір персоналу, ознайомлення з перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції.


20.02.2020 | Володимир Зеленський разом з дружиною вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні …(детальніше)>>>

news-imageПрезидент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою взяли участь у церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Глава держави та перша леді встановили лампадки біля хреста на місці загибелі активістів у Києві. Пролунали поминальні дзвони.


20.02.2020 | Відбудеться культурно-освітня поїздка до Італії, Словенії, Угорщини …(детальніше)>>>

news-imageЗ 2 по 9 травня 2020 року в рамках діяльності організації «Відкритий світ молоді» відбудеться культурно-освітня поїздка до Італії, Словенії, Угорщини. Її метою є створення умов для інтеграції українців у європейський соціокультурний простір, ознайомлення з культурно-історичною спадщиною цих країн. Під час поїздки передбачається проведення тренінгу «Пізнаємо світ спілкуючись», спрямованого на особистісний і соціальний розвиток, формування навичок ефективного спілкування та взаємодії. До участі у поїздці запрошуються представники обласних, районних, міських рад та державних адміністрацій, департаментів (управлінь, відділів) освіти і науки, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, праці, молодіжної та сімейної політики, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, учні, студента, викладачі, керівники навчальних закладів, інші зацікавлені спеціалісти. Варто врахувати, що витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників семінару.


20.02.2020 | Обирай майбутнє – живи та працюй в Україні! …(детальніше)>>>

19 лютого 2020 року фахівець з профорієнтації Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Майя Лашків провела профорієнтаційний урок на тему «Обирай майбутнє – живи та працюй в Україні!» для учнівської молоді 9 класу Галицького академічного ліцею. Мета даного заходу - ознайомлення учнів з сучасними підходами професійного самовизначення та побудови професійного майбутнього, напрацювання практичних навичок, співставлення власних вподобань та здібностей з навичками обраних сфер діяльності. М.Лашків розповіла учням, що при виборі професії важливо враховувати схильності та здібності до зайняття певним видом діяльності та порекомендувала пройти безкоштовне тестування на Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри на сайті Державної служби зайнятості.


20.02.2020 | 20 лютого - День Героїв Небесної Сотні …(детальніше)>>>

Людина, розумна людина, завжди сподівається на краще. Це природно, адже ми не станемо заперечувати, що найчастіше обставини, що нас оточують, просто змушують нас це робити. Надія супроводжує нас, напевно всюди, але що ми готові зробити для того, щоб вона не залишилася марною. Далеко не кожній людині випадає така честь, щоб сприяти втіленню кращих сподівань. А сприяння, активне сприяння в цьому - є єдина причина, по якій здійснюється це велике таїнство, дане нам Богом. Адже погодьтеся: не важливо, пливемо ми за течією чи проти, але важливо - на краще або гірше, і важливо, що рухаємося, і рухаємося по милості Божій.20-е лютого 2014-го року стало якоюсь переломною датою цієї надії на краще для всього українського народу. Відчуваючи глибокі і тривалі приниження та відвертий гніт з боку пострадянської корупційної, кримінально-комуно-кегебістско-олігархічної химери, багатонаціональний український народ пробудився. Він встав перед тираном і не залишився у смертельної байдужості до майбутнього своїх дітей, до теперішнього своєї, даної Богом душі, до гідності та честі свого доброго імені.


20.02.2020 | Володимир Зеленський хоче долучити досвідчених лікарів України до аналізу першого етапу медичної реформи …(детальніше)>>>

Президент України Володимир Зеленський ініціює створення колегії за участі досвідчених лікарів країни, які до 1 березня проаналізують перебіг медичної реформи. З квітня розпочнеться другий етап реформування галузі. «Вчора ми поставили таке завдання: на цьому тижні зберемо колегію. Я хочу, щоб вони надали всі висновки щодо частини реформи, яка була, і частини, яка буде. Щоб у нас, у лікарів та звичайних людей не було в майбутньому жодних сюрпризів», – зазначив Володимир Зеленський під час спілкування зі ЗМІ в Борисполі Київської області. За словами Президента, колегія має оперативно проаналізувати перебіг медичної реформи. «Це будуть дуже відомі лікарі, які просто хочуть побачити всю цю реформу, дати її аналіз і сказати: туди ми йдемо всією країною чи не туди, і що треба зробити, щоб у нас була нормальна зарплата, медицина та нормальні умови», – наголосив Глава держави. Володимир Зеленський підкреслив, що фахівці мають проінформувати суспільство про результати реформи.


19.02.2020 | Відбулося чергове засідання робочої групи по питанню організації меморіальної роботи в районі …(детальніше)>>>

19 лютого 2020 року відбулося чергове засідання робочої групи по питанню організації меморіальної роботи в районі. Під час наради проаналізовано виконання протокольних доручень, даних на попередніх засіданнях. Зокрема, приділено увагу питанню організації пошукових робіт в м.Галичі КП «Пам'ять», реконструкції музею визвольних змагань у м.Бурштині, формування редколегії ІІІ тому книги пам’яті Галицького району «Воля і доля», розробки концепції розвитку туризму в Галицькому районі. Разом з тим, учасники робочої групи пропонували звернути особливу увагу на ті об’єкти, відкриття яких відбулося 30 років тому. Це пам’ятник у с.Крилос, символічні могили у м.Галичі та знищеному с.Селище. По всіх порушених питаннях прийнято відповідні рішення.


19.02.2020 | У Державному бюджеті на підтримку агропромислового комплексу у 2020 році передбачено видатки на суму 4,2 млрд гривень …(детальніше)>>>

news-imageСьогодні під головуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького відбулася чергова селекторна нарада з регіонами щодо державної підтримки аграрного сектора економіки в 2020 році. У її роботі взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Іван Андріїшин, керівництво РДА та фермери Прикарпаття. Тарас Висоцький озвучив основні напрямки за якими буде надаватися фінансова підтримка сільськогосподарським товаровиробникам із Державного бюджету. Зокрема, за інформацією урядовця на здешевлення кредитів пропонується виділити кошти у сумі 1,2 млрд грн. Це надасть доступ сільськогосподарським товаровиробникам до пільгових кредитів та зменшить їх вартість до 5 відсотків. Кредити виділятимуться на придбання землі, поточні та капітальні інвестиції і на розвиток тваринництва.


19.02.2020 | Грані таланту Василя Добрянського …(детальніше)>>>

У Галицькій центральній районній бібліотеці відбулася цікава зустріч українського письменника з Івано-Франківська Василя Добрянського (літературний псевдонім – Борис Крамер) із читачами. Модераторка зустрічі бібліотечна працівниця Галина Петраш коротко розповіла про відомого гостя. Василь Добрянський – письменник, журналіст, політичний і громадський діяч. Свого часу закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, працював у різних часописах Кіровоградщини та Івано-Франківщини, зокрема обіймав посаду головного редактора івано-франківської газети «Західний кур’єр», був ініціатором, засновником і першим головним редактором літературно-художнього журналу «Перевал» тощо. Він – автор десятка книг, лауреат кількох літературних премій, найголовніша з яких – Гран-прі Міжнародного конкурсу «Коронація слова» (2019) в номінації «Романи» за твір «Зламані сходи». 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 1 до 5 квітня 2020р. відбудеться ІІ Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини;

 - з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 8 до 16 червня 2020р. міжнародна культурно-освітня поїздка «Співпраця у сферах культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Північної Македонії, Сербії й Угорщини

- з 9 по 18 серпня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області