E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
25 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
17.02.2020 | Штормове (метео) попередження Управління з питань цивільного захисту ОДА

Протягом доби 17 лютого по області та місту Івано-Франківську очікується посилення південно-західного вітру 25-30 м/сек.


17.02.2020 | На Івано-Франківщині стоворено міжвідомчу регіональну робочу групу щодо протидії нелегальному обігу фальсифікованої алкогольної продукції …(детальніше)>>>

news-image14 лютого під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука відбулася селекторна нарада з керівниками обласних державних адміністрацій. Головною темою селекторної наради було питання протидії нелегальному обігу та виробництву алкогольної продукції. Йшлося про роботу міжвідомчих регіональних робочих груп щодо протидії нелегального обігу алкогольної продукції, які створені задля посилення боротьби з нелегальним виготовленням, переміщенням та реалізацією фальсифікату. Олексій Гончарук підкреслив, що розповсюдження фальсифікованої алкогольної продукції не лише завдає збитків Державному бюджету, але й загрожує здоров’ю громадян через неналежний контроль за її якістю та дотриманням технологічних вимог щодо виготовлення цієї продукції. Наголошувалося на тому, що з 1 травня запрацює система «Електронна акцизна марка» для захисту споживачів від контрафактної алкогольної продукції, яка створить рівні умови для виробників та спростить ведення бізнесу шляхом заміни паперових замовлень на електронні через е-кабінети платників податків. Робота такої системи сприятиме посиленню боротьби з ухиленням від сплати податків та зменшенню тіньового обігу алкогольних напоїв. Урядове рішення передбачає нанесення на марку акцизного податку для алкогольних напоїв двох додаткових елементів: QR-код та штрих код. У цих кодах будуть зашифровані реквізити марок. Запровадження таких кодів є необхідною передумовою для створення системи контролю за обігом підакцизних товарів.


17.02.2020 | В ході прес-конференції начальника Держпродспоживслужби Івано-Франківщини підсумовано результати роботи за 2019 рік ...(детальніше)>>>

14 лютого начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Роман Гурський провів прес-конференцію за підсумками роботи Служби в 2019 році для представників обласних телерадіокомпаній, редакцій газет та інтернет-видань. Долучились до участі в заході представники громадських організацій Прикарпаття. До уваги учасників прес-конференції було подано аналіз за основними напрямками діяльності - ветеринарна медицина, безпечність харчових продуктів та лабораторно-діагностична робота, нагляд за дотриманням санітарного законодавства, фітосанітарна безпека, захист прав споживачів та контроль за регульованими цінами. Роман Гурський наголосив на необхідності доведення до громадськості основних повноважень, завдань та результатів роботи Держпродспоживслужби, на її відкритості для суспільства та мас-медіа. Керівник зазначив, що завдяки інформаційно-роз`яснювальній та профілактичній роботі усіх підрозділів Служби, територія краю залишається вільною від африканської чуми свиней, пташиного грипу, має місце зменшення випадків сказу, контрольована ситуація щодо занесення карантинних шкідників та хвороб сільгоспкультур.


14.02.2020 | Про засідання районного дорадчого органу у справах альтернативної (невійськової) служби…(детальніше)>>>

14 лютого 2020 року відбулося засідання районного дорадчого органу у справах альтернативної (невійськової) служби. Розглянуто заяву призовника, який належить до Церкви Християн Віри Євангельської, щодо закінчення проходження альтернативної (невійськової) служби терміном 27 місяців. За результатами розгляду даної справи прийнято позитивне рішення.


14.02.2020 | Як не допустити ризикових факторів при використанні пестицидів …(детальніше)>>>

news-image13 лютого 2020 року в облдержадміністрації відбулася онлайн семінар-нарада на тему: «Державне регулювання в галузі бджільництва, заходи з профілактики інфекційних та інвазійних хвороб бджіл та попередження щодо їх отруєння внаслідок застосування пестицидів». У заході взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, керівники департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, головного управління Держпродспоживслужби в області, голови районних державних адміністрацій та міські голови міст обласного значення, керівники ОТГ, суб’єкти господарювання, що займаються бджільництвом, представники громадських організацій бджолярів. Марія Савка закцентувала увагу керівників районів на актуальності виконання доручення Уряду щодо організації роботи з перевірки якості харчування дітей у визначених школах області. «Необхідно до 21 лютого провести перевірку та надати інформацію. Завдання Уряду ми виконаємо своєчасно і якісно», - наголосила вона.


14.02.2020 | Тренінг «Побудова кар’єри та професійного розвитку» …(детальніше)>>>

Щоб правильно організувати своє кар’єрне зростання, передбачити всі «пастки» на своєму шляху, потрібно навчитися розподіляти свої сили і час, уміти вибирати потрібні цілі, ставити перед собою завдання і багато що інше. Саме з такою метою 13 лютого 2020 року фахівець з профорієнтації Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Світлана Межеріцька провела тренінг для осіб, які шукають роботу на тему «Побудова кар’єри та професійного розвитку». Виконували вправи щодо активізації своїх внутрішніх можливостей, визначали, що таке хороша робота та перешкоди, які заважають знайти таку роботу. Також на тренінгу були присутні представники Бурштинського бюро правової допомоги Леся Дронь та Оксана Виваль, які розповіли присутнім про послуги та консультації, які вони можуть отримати в бюро безкоштовно та роз’яснили деякі зміни, які стосуються трудового законодавства.


14.02.2020 | Легалізація зайнятості: наслідки та відповідальність…(детальніше)>>>

Легалізація трудових відносин включає в себе, в основному, два аспекти: це легалізація зайнятості та легалізація заробітної плати. Нелегальна зайнятість - це, звичайно, використання роботодавцями найманої робочої праці без належного оформлення трудових відносин. Для цього роботодавцями крім традиційного використовуються й інші способи: це так звані стажування чи застосування випробувального терміну або оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час. При цьому роботодавці здебільшого трактують ці поняття на свій лад, переконуючи себе, що на цей період можна працівників офіційно не оформляти. Необхідно розрізняти такі поняття, як прийняття на роботу з випробувальним терміном та стажування. Стажування проводиться до початку прийому на конкретну роботу, а випробування - в процесі роботи.


14.02.2020 | Якість надання соціальних послуг шукачам роботи та зареєстрованим безробітним – головний акцент у роботі кар’єрних радників…(детальніше)>>>

13 лютого 2020 року відбувся семінар-навчання з працівниками міських, районних та міськрайонних філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості та Івано-Франківського міського центру зайнятості на тему «Якість надання соціальних послуг шукачам роботи та зареєстрованим безробітним – головний акцент у роботі кар’єрних радників». Розпочав захід заступник директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тарас Басюга, який поінформував про результати діяльності Івано-Франківської обласної служби зайнятості за січень 2020 року та пріоритети у роботі служби зайнятості на 2020 рік. Він зазначив: «Робота філій обласного центру зайнятості та міського центру зайнятості має бути якісною, злагодженою і спрямованою на задоволення кадрових потреб роботодавців та якнайшвидше повернення безробітних громадян до трудової діяльності».


13.02.2020 | Треба зробити все, щоб українські вчені змогли реалізувати себе на рідній землі – Президент …(детальніше)>>>

Президент Володимир Зеленський зустрівся з лауреатами премії Президента України для молодих вчених за 2019 рік. Зустріч відбулася у Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського. Володимир Зеленський ознайомився з роботами лауреатів премії. Також Глава держави оглянув експозицію Фонду Президентів України та вручив лауреатам премії свідоцтва й нагрудні знаки. «Я радий сьогодні відзначити українських вчених державними преміями. Я неодноразово казав і повторюватиму: найцінніше, що є в України, – це наші люди. Їхній розум, таланти, креативність та працьовитість. І це доводять наші науковці», – сказав Володимир Зеленський під час зустрічі. Глава держави зазначив, що лауреатами цьогорічної премії стали 40 наукових робіт у сферах інфраструктури, енергетики, оборони, сільського господарства, медицини, екології, кібербезпеки тощо. «Ці роботи модернізують процеси, дозволяють державі потенційно зекономити або заробити мільярди гривень, здатні покращити життя як окремих галузей, так і всіх громадян України. Саме тому цього року ми кардинально змінили концепт заходу. Ми хочемо, щоб роботи переможців не загубились у довгих ящиках столу й були впроваджені не лише окремими українськими підприємствами, а максимально широко та комплексно – наскільки це можливо», – зауважив Президент.


13.02.2020 | НІ! нелегальним засобам захисту рослин на Прикарпатті …(детальніше)>>>

12 лютого 2020 року управлінням фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області організовано семінар для осіб, діяльність яких безпосередньо пов’язана з роздрібною торгівлею пестицидами та агрохімікатами, насінням та садивним матеріалом. Протягом даного заходу основна увага була приділена проблемам безпеки та наслідкам застосування фальсифікованих засобів захисту рослин в рамках інформаційної кампанії «СТОП нелегальні засоби захисту рослин». З метою підвищення рівня обізнаності споживачів щодо запобігання придбання фальсифікованих (контрафактних) засобів захисту рослин, учасникам семінару були надані інформаційні буклети щодо можливих негативних наслідків під час придбання населенням фальсифікованих засобів захисту рослин. Одним із питань було доведення до запрошених інформації щодо проведення моніторингу посівних якостей насіння, яке реалізується споживачам Прикарпаття. В рамках даного заходу буде проведено відбір зразків насіння з подальшим проведенням відповідних досліджень в ДУ «Івано-Франківська фітосанітарна лабораторія». 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 1 до 5 квітня 2020р. відбудеться ІІ Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини;

 - з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 8 до 16 червня 2020р. міжнародна культурно-освітня поїздка «Співпраця у сферах культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Північної Македонії, Сербії й Угорщини

- з 9 по 18 серпня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області