E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
5 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 

 


Карта Галицького району 


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама

 

 

 


Новини
 На головну
23.06.2020 | Штормове (метео) попередження.Управління з питань цивільного захисту ОДА

in.pngВ найближчу годину із збереженням до кінця дня 23 червня по області та місту очікується надзвичайний дощ. (СМЯ 3) 3 рівень небезпечності, червоний.

 23–24 червня на ріках області очікується продовження формування високого дощового паводку на 0.5–1.5 м, над поточними, в окремих ділянках на 2,0-2,5м, на річці Прут – в ділянці м. Коломия-держкордон  на 2,0–2,5 м. Очікується затоплення заплав, сільськогосподарських угідь, часткове затоплення об`єктів прирічкової інфраструктури, окремих населених пунктів,  затоплення прирічкової частини міста Івано-Франківськ та районів області. Формування високого місцевого та схилового стоку, в горах  можливе утворення селевих потоків.

23-25 червня на річці Дністер в ділянці м. Галич- м. Заліщики очікується підйом рівня води на 2,5–3,5м, над рівнями 23 червня, станом на 0800 годину; затоплення заплав, сільськогосподарських угідь, часткове затоплення об´єктів прирічкової інфраструктури, окремих населених пунктів.


23.06.2020 | На засіданні районної комісії з ТЕБ і НС обговорили заходи щодо запобігання та протидії пожежам у природних екосистемах та протиепідемічні заходи…(детальніше)>>>

    22 червня 2020 року під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Канюки відбулося позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні йшлося про заходи щодо запобігання та протидії пожежам у природних екосистемах в 2020 році та протиепідемічні заходи у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Зокрема, члени комісії заслухали питання про посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на ринках, у торговельно-розважальних центрах та магазинах та внесли зміни до підпункту 1.1. пункту 1 протоколу засідання комісії від 16 червня 2020 року № 13. За результатами засідання прийнято рішення:


23.06.2020 | Проведено засідання спостережної комісії райдержадміністрації…(детальніше)>>>

    22 червня 2020 року заступник голови РДА Олександр Чабак провів засідання спостережної комісії райдержадміністрації. На порядок денний було винесено два питання. Начальник Галицького районного сектору Центру пробації підполковник внутрішньої служби Оксана Собецька проінформувала    членів комісії про     реалізацію пенітенціарної пробації в районі   протягом шести місяців 2020 року, зокрема довела до відома, що з установ виконання    покарань отримано 3 повідомлення про звільнення осіб на території району, а також обговорено питання соціальної адаптації осіб, які готуються до звільнення від відбування покарання у виді обмеження або позбавлення  волі на певний строк.


22.06.2020 | Сьогодні – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні …(детальніше)>>>

    Відповідно до Указу Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000, з метою всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час війни 1941–1945 років, їх подвигу та жертовності, щороку 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Для України Друга світова війна – національна трагедія, під час якої українці, що не мали власної держави, розділені на частини і входячи до складу різних країн були змушені воювати не за власні інтереси, а протистояти руйнівній силі двох однаково жахливих тоталітарних режимів .

Україна внаслідок цієї війни зазнала жахливих втрат. За кілька місяців бойових дій територія України була повністю окупована. Війна зачепила кожну українську сім’ю і не завершилася для України у 1945. У зруйнованих війною селах, містах і містечках залишилися люди похилого віку, жінки і діти, яким довелося відбудовувати країну після воєнного лихоліття.


22.06.2020 | Навчання осіб з інвалідністю та інших пільгових категорій населення в Подільському спеціалізованому навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі…(детальніше)>>>

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж запрошує на навчання дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю І-ІІІ груп, дітей-сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, осіб з інвалідністю внаслідок війни, переселенців зі сходу, учасників бойових дій (АТО, ООС) на денну, заочну, та дистанційну форму навчання на державній та контрактній основі. Даний коледж є державним навчальним закладом фахової передвищої та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями “Облік і оподаткування”, “Економіка” спеціалізація “Економічна кібернетика”, “Фінанси, банківська справа та страхування”, “Соціальна робота” та “Психологія” на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.) повної загальної середньої освіти (11 кл.), диплому кваліфікованого робітника.


19.06.2020 | Відбулося обговорення Стратегії розвитку Галича…(детальніше)>>>
    За ініціативи управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації сьогодні у візит- центрі м.Галича відбулася зустріч керівництва району, міста, Національного заповідника «Давній Галич», Галицького національного природного парку та представників громадськості з  експертом консалтингового центру «Перспектива М» Марією Артиш. Метою заходу стало обговорення Cтратегії розвитку міста, пошук шляхів стимулювання туристично-рекреаційної привабливості давнього Галича та його промоції.

19.06.2020 | Інформація про COVID-19 в Івано-Франківській області станом на 19 червня (інфографіка)...(детальніше)>>

   За даними Центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в Україні підтверджено 34 984 випадки COVID-19, з них 16 033 одужали, 985 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 921 випадок. Усього проведених досліджень в Україні методом ПЛР — 542 247, методом ІФА — 115 494. Усього захворювання підтверджено у 2570 дітей та 5877 медиків. Госпіталізації потребували 9767 осіб, підключення до апарату ШВЛ — 343 пацієнти. 25 217 хворих перебували на амбулаторному лікуванні. Серед одужавших 3548 медпрацівників.


19.06.2020 | Штормове (метео) попередження. Управління з питань цивільного захисту ОДА

19 – 20.06 по області очікується значний дощ, гроза, град, вітер 15-20 м/сек.

20 – 22.06 на рiчках басейну Днiстра, Прута очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,5 - 1,5 м, вихiд води на заплаву, затоплення с/г угiдь.


19.06.2020 | Здійснено виїзд робочої групи у ДЛОК «Сокіл»…(детальніше)>>>

    Члени робочої групи щодо здійснення моніторингу стану готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області до проведення оздоровчої кампанії у літній період 2020 року спільно із завідувачем сектору спорту та молодіжної політики районної державної адміністрації Наталією Френдій, керівником районного управління Держпродспоживслужби у Галицькому районі Михайлом Гриником здійснили перевірку готовності ДЛОК «Сокіл» до прийому дітей на оздоровлення. Робоча група перевірила стан покращення матеріально-технічної бази, готовності закладу до сезону оздоровлення.


19.06.2020 | Штормове (метео) попередження управління з питань цивільного захисту ОДА

В найближчу годину із збереження до кінця дня 19 червня та протягом доби 20 червня по області та місту очікується значний дощ, гроза, град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/с. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий. 20-22 червня на рiчках басейну Днiстра очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,5-1,5 м над рiвнями 19 червня станом на 08.00, мiсцями вихiд води на заплаву, можливе початкове затоплення с/г угiдь, формування значного мiсцевого та схилового стоку, в горах iснує загроза утворення селiв. 

 

 

 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення: довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення управління з питань цивільного захисту. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101 або за телефонами: у м.Івано-Франківську 53-90-01, в м.Калуш 6-00-26, та черговим районних і міських підрозділів поліції.
.

Повідомлення до населення області щодо заходів з запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

.
Відбудеться конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році
.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДТП та звіту по СЕО детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення , будівництва та обслуговування об’єктів фермерської діяльності нежитлових будівель-свинарника за межами населеного пункту с.Насташине Насташинської сільської ради Галицького району Івано-Франківської області
.
Івано-Франківський обласний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом
.

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
.
Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області