E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
21 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ

 

 


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
10.10.2019 | Ліки їдуть до пацієнтів …(детальніше)>>>

news-imageМіністерство охорони здоров'я України затвердило документи з розподілу та поставки препаратів для лікування хворих на онкологію, онкогематологію та інші хвороби. Українські пацієнти отримають більше 4.5 млн флаконів препаратів для онкохворих дітей та дорослих. Крім того в лікарні найближчим часом поставлять препарати для лікування вірусних гепатитів B і С, орфанних метаболічних захворювань, легеневої артеріальної гіпертензії. Препарати закуплені міжнародними закупівельними агенціями ПРООН (Програма розвитку ООН) та Crown Agency за кошти державного бюджету поточного 2019 року. Досписку розподілених препаратів увійшли: ...


10.10.2019 | Я підтримую пільги для ветеранів війни на Донбасі – Президент …(детальніше)>>>

Президент України Володимир Зеленський підтримує запровадження пільг, зокрема на житло, для учасників бойових дій на Донбасі. «Пільги я підтримую. Які є можливості, і що ми робимо? Ми зустрічалися з ветеранами, з добровольцями, які переїхали до Києва, – вони не мають можливості винаймати житло, в них немає можливості взяти кредит через великі відсотки. Ми обговорюємо з міністром ці пільги. Це будуть і кредитні пільги, і щодо черг на житло», – сказав Президент під час прес-марафону. За його словами, одним із варіантів розв’язання проблеми житла для ветеранів може стати будівництво для них житлових комплексів взамін на сприяння будівельним компаніям у виділенні землі під їхні проекти. «У цих житлових комплексах повинні бути дитячі садочки, школи й таке інше», – наголосив Президент. Глава держави також виступив за активний діалог з ветеранами.


10.10.2019 | Володимир Зеленський: Моя місія – припинити війну на Донбасі …(детальніше)>>>

Президент України Володимир Зеленський підкреслив, що його основна місія на посаді Глави держави – завершення війни на Донбасі. «Якого Президента обирало суспільство? Президента, який припинить війну. Саме це моя місія впродовж п'яти років», – сказав Володимир Зеленський під час прес-марафону. Він також звернувся до українців, які проживають на окупованих територіях Донбасу, та пообіцяв, що держава їх не покине. «Ця частина людей, які відчувають себе українцями, повинна знати: ми їх не залишаємо, не кидаємо, ми їх обов'язково повернемо разом з територіями. Це – наш план «А». А план «Б» – якщо буде довгий шлях з поверненням територій, пріоритетом усе одно будуть люди», – наголосив Володимир Зеленський. Також Глава держави зазначив, що найкращим аргументом для людей, які проживають в окупованих районах і не мають змоги отримувати інформацію з українських ЗМІ, повинні стати приклади позитивних змін на підконтрольних Україні територіях. Зокрема, йдеться про відкриття якісного контрольного пункту в’їзду/виїзду (КПВВ) та побудову європейської дороги в районі мосту біля Станиці Луганської.


10.10.2019 | Щодо випадку АЧС в Запорізькій області …(детальніше)>>>

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області 24.09.2019 було зареєстровано один випадок захворювання на африканську чуму свиней (АЧС), а саме: - 24.09.2019 в ТОВ «Лідер», що розташоване в с.Веселий Гай Новомиколаївського району Запорізької області (звіт про результати дослідження Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби №002204 п.м./19 від 24.09.2019). Крім того за повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, відповідно звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи від 25.09.2019 №012126 м.п.м./19 встановлено діагноз африканська чума свиней в ТОВ «Айдар» с.Герасківське, Марківський район, Луганська область.


10.10.2019 | Галицькі депутати ухвалили звернення до керівництва держави проти «формули Штайнмаєра» …(детальніше)>>>

10 жовтня 2019 року відбулася тридцять шоста (позачергова) сесія районної ради. За ініціативи ГО «Галицьке районне об’єднання воїнів АТО» та РГО Української спілки ветеранів Афганістану на порядок денний було винесено одне питання «Про звернення депутатів Галицької районної ради Івано-Франківської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України» щодо спроб погодження так званої «формули Штайнмаєра». Керівники всіх фракцій районної ради, а також представники громадськості висловилися про недопущення капітуляції України та здачі її державних інтересів. 28 голосами присутні депутати одноголосно схвалили дане звернення.


10.10.2019 | Здійснено профілактичний рейдовий виїзд …(детальніше)>>>

09 жовтня 2019 року завідувачем сектору служби у справах дітей районної державної адміністрації К.П’яткою, головним спеціалістом сектору служби у справах дітей О.Мельничук спільно з головними спеціалістами відділу «Галицьке бюро правової допомоги» С.Якубовським та Б.Лотоцьким здійснено профілактичний рейдовий виїзд за маршрутом: м.Галич-с.Задністрянське-с.Дем’янів. Мета виїзду – попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, перевірка умов проживання та виховання дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей, відвідування сімей опікунів/піклувальників, попередження насильства над дітьми в сім’ях.


10.10.2019 | Прес-марафон з Президентом України Володимиром Зеленським …(детальніше)>>>

news-imageСьогодні о 10:00 розпочнеться прес-марафон з Президентом України Володимиром Зеленським. Глава держави відповідатиме на запитання журналістів протягом усього дня. Місце проведення: Kyiv Food Market, вул.Московська, 8. Формат заходу: представники медіа ставитимуть запитання Главі держави групами по 7-10 осіб. Групи змінюватимуть одна одну щопівгодини. Формуватимуться вони за списком акредитації. Кожне медіа отримає у відповідь на свій лист підтвердження зі вказаним часом для зустрічі з Президентом. Також представники ЗМІ матимуть змогу працювати у прес-центрі, організованому на території Kyiv Food Market, де здійснюватиметься пряма трансляція інтерв’ю. Крім того, марафон транслюватиметься онлайн у соцмережах на офіційних акаунтах Офісу Президента. Сигнал трансляції можна отримати за посиланням: ...


10.10.2019 | Допомагаємо визначити подальший шлях …(детальніше)>>>

Нещодавно у Галицькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості було проведено профконсультаційний семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме»,Учасники семінару ознайомилися з основними вимогами та правильності написання резюме, його видами та структурою та мали змогу скласти власне резюме. Фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг районної філії Світлана Межеріцька звернула увагу на те, що вдало складене резюме – найкращий спосіб самопрезентації роботодавцю. Присутні отримали практичні поради, мали нагоду скласти і презентувати власне резюме. Втрата роботи – надзвичайно великий стрес для людини, яка вмить залишилась без звичного розпорядку дня, без засобів до існування.


10.10.2019 | Послуги, які надає служба зайнятості …(детальніше)>>>

На сьогодні служба зайнятості пропонує широкий спектр послуг щодо підбору персоналу, запроваджуються нові механізми самопрезентації як роботодавців, так і шукачів роботи, в режимі он-лайн. Представники служби зайнятості надають послуги як шукачам роботи, так і роботодавцям, а саме: з пошуку підбору персоналу , профорієнтації ( у тому числі із застосуванням психодіагностичних методик), резервування часу до фахівців служби зайнятості через сервіс «Електронна черга», а також проводяться консультації щодо порядку та умов реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного для цього переліку документів, користування електронними сервісами «Електронний кабінет роботодавця», «Електронний кабінет шукача роботи».


10.10.2019 | 10 жовтня - Всесвітній день зору …(детальніше)>>>

Завдяки сучасному рівню знань і технологій до 80% очних захворювань можна запобігти і вони піддаються лікуванню. Проте, через відсутність елементарних і доступних медичних послуг по догляду за очима мільйони людей в світі як і раніше піддаються ризику втрати зору. Наприклад, за даними ВООЗ на 2017 рік, приблизно 26,3 мільйона чоловік в Африканському регіоні мають ту чи іншу форму порушення зору. З них 20,4 мільйона людей мають низький зір, а 5,9 мільйона - сліпі. Африка зберігає сумну першість за кількістю очних захворювань. За оцінками, 15,3% сліпого населення в світі проживає в саме Африці. Є свідчення, що кількість випадків запобігання розвитку сліпоти, викликаної інфекційними захворюваннями, такими як трахома, онхоцеркоз, офтальмологічні ускладнення після кору знижується. Тоді як кількість неінфекційних вікових змін очей, таких як катаракта, глаукома і діабетична ретинопатія, збільшується. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Інформація щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року

.

Інформація щодо призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року

.

Оголошення про проведення міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить пам’ятки". Інформація за посиланнями : if.wlm.org.ua або wlm.org.ua/lists

.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

.

Відзнака імені Сергія Кемського

Конкурси, фестивалі, виставки
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області