E-mail:  00731407@mail.gov.ua  ;  gal_rda@i.ua
25 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

http://www.rada.gov.ua/


 


Карта Галицького району


АКЦІЇ


В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відеоролик "Розірви коло"


Соціальна реклама


Твій добробут залежить від тебе


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Будь відповідальним власником - створи ОСББНовини
 На головну
13.02.2020 | Андрій Єрмак назвав пріоритетні напрями своєї роботи на посаді керівника Офісу Президента …(детальніше)>>>

Досягнення миру на Донбасі на умовах України, зовнішня політика, співпраця з регіонами та залучення інвестицій будуть основними напрямами роботи Андрія Єрмака на посаді керівника Офісу Президента. Про це він повідомив під час брифінгу в Офісі Президента України. «Безумовно, для Президента України, для Офісу Президента одним із пріоритетів є й буде припинення війни на Донбасі в інтересах України. Цей напрям залишається пріоритетним», – сказав Андрій Єрмак. Зовнішньополітичний напрямок також залишиться в центрі його уваги. «Я вважаю, що сьогодні Україна – в топі світової уваги, і ми не можемо втрачати цей шанс. Необхідно зробити все, щоб та увага і той інтерес, який ми маємо й відчуваємо під час міжнародних візитів Президента України, давав нам конкретні результати», – зазначив керівник Офісу Президента. Серед пріоритетів його роботи також буде регіональна політика та посилення координації з головами обласних державних адміністрацій.


12.02.2020 | Штормове (метео) попередження управління з питань цивільного захисту ОДА
Протягом доби 13 лютого по області та місту Івано-Франківську очікується посилення західного вітру 15-20 м/с. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

12.02.2020 | Відбулася зустріч з керівництвом філії «Рогатинська ДЕД» …(детальніше)>>>

За ініціативи керівництва філії «Рога­тинська ДЕД» 12 лютого 2020 року відбулася зустріч голови райдержадміністрації Сергія Канюки та голови районної ради Павла Андрусяка з керівником філії Василем Третяком та його заступником Степаном Гензою. Темою обговорення стала ситуація, яка склалася в даній організації у зв'язку з недофінансуванням галузі. Як відомо, Рогатинська дорожня експлуатаційна дільниця» ДП «Івано-Франківський» облавтодор забезпечує утримання у належному технічному стані автомобільних доріг державного та місцевого значення, в тому числі і на території Галицького району. Станом на сьогодні дорожники опинилися в складній фінансовій ситуації, що привело до скорочення робочого тижня. Водночас, під загрозою закриття перебувають бази відділень у Галичі та Залукві. Учасники зустрічі обговорили ряд пропозицій щодо вирішення існуючих проблем та збереження робочих місць і матеріальної бази галицьких дорожників. Вирішено залучити бригаду Рогатинської ДЕД до проведення ремонту доріг у населених пунктах району, з наступним фінансуванням виконаних робіт з коштів районного та бюджетів сільських рад.


12.02.2020 | Контрактникам ЗСУ продовжать виплачувати одноразові грошові допомоги з районного бюджету …(детальніше)>>>

Під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Канюка відбулося засідання районної комісії, на якому заслухано питання надання матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, які заключили контракт зі Збройними Силами України. За результатами засідання прийнято рішення забезпечити виплати одноразових грошових допомог у сумі 10 тис.грн. відповідно до поданих заяв.


12.02.2020 | Стартував набір на безкоштовне навчання сучасним професіям у IT сфері для людей з інвалідністю …(детальніше)>>>

news-imageМіністерство соціальної політики разом з громадською організацією «Прометеус» та асоціацією «Інформаційні технології України» започаткувало соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні!». Мета проекту – надати безкоштовні можливості навчання затребуваним професіям у сфері IT для людей з інвалідністю і після успішного тестування та отримання сертифікатів прийняти участь у конкурсах на вакантні посади у провідних IT компаніях України. За словами міністра соціальної політики Юлії Соколовської, «завдяки цьому проекту люди з інвалідністю зможуть пройти якісне навчання і отримати престижну затребувану на ринку професію у IT сфері за гідну платню». «Наша мета – дати можливість цим людям жити новим життям, забезпечувати себе та родину. Для цього наші партнери створили курси, де провідні ментори з IT-компаній та викладачі провідних українських вишів будуть навчати їх затребуваних IT професій. Це дасть змогу зменшити різницю в оплаті праці для людей з інвалідністю та без, і значно покращить їх соціальний статус», - наголосила очільниця міністерства.


12.02.2020 | Розпочала роботу гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства …(детальніше)>>>

news-imageВчора розпочала роботу гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними. Як зазначив заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський, оператор кол-центру не просто фіксує звернення чи переадресовує його до відповідних компетентних відомств, а й в онлайн-режимі може надавати психологічну допомогу потерпілим від насильства. На гарячій лінії: надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства, надається психологічна допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям.


12.02.2020 | Володимир Зеленський провів нараду щодо розробки програми, яка мотивуватиме молодь з окупованих територій до збереження українського громадянства …(детальніше)>>>

Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо забезпечення молоді, яка проживає на тимчасово окупованих територіях, можливостями отримання паспорта громадянина України та сприяння абітурієнтам у вступі до українських закладів вищої освіти. У зустрічі взяли участь представники Міністерства освіти і науки, Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, Міністерства внутрішніх справ, Державної міграційної служби, Служби безпеки України. Під час наради Глава держави акцентував увагу на тому, що в той час, поки на сході України триває війна, Російська Федерація масово видає свої паспорти людям, які мешкають на тимчасово окупованих територіях. На переконання Президента, така ситуація є неприпустимою, й Україна має боротися за своїх громадян. Тому є потреба у розробці спеціальної програми, метою якої буде забезпечення молодих людей документами, що підтверджують громадянство України.


12.02.2020 | Добровольця із м.Бурштина Вадима Савчака посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня …(детальніше)>>>

news-imageЗа особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, добровольця із м.Бурштина Вадима Савчака нагороджено (посмертно) орденом «За мужність» III ступеня. Відповідний Указ №50 «Про відзначення державними нагородами України» Президент України Володимир Зеленський підписав 11.02.2020 року. Нагадаємо, з 8 січня 2015 року Вадим Савчак перебував в окремому розвідувально-диверсійному батальйоні ім.Джахара Дудаєва Міністерства оборони України, згодом – у підрозділі МГО «Козацтво Запорізьке». Загинув воїном добровольчого батальйону «Патріот», а саме: 19.05.2015 військові потрапили в засідку в с.Катеринівка Попаснянського району Луганської області. У Бурштині в бійця залишилася сім’я – дружина та двоє дітей. Нагороджений медаллю УПЦ КП «За жертовність і любов до України» (посмертно), медаллю ВГО «Країна» «За відвагу» (посмертно).


12.02.2020 | Граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу для надання пільг та субсидій у 2020 році …(детальніше)>>>

news-imageПостановою Кабінету міністрів України від 23.10.2019 №883 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету міністрів України від 15 травня 2019 р. №555» уточнено основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 роки за двома сценаріями, у тому числі індекс споживчих цін. За інформацією Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, сценарій 1 Прогнозу було покладено в основу розрахунків Державного бюджету України на 2020 рік. З урахуванням зазначеного при розрахунках граничних показників вартості твердого палива і скрапленого газу для надання пільг і субсидій застосовується показник індексу споживчих цін на рівні 105,5 відсотка (у розрахунку грудень до грудня попереднього року). У 2020 році індекс встановлено на рівні 1,055 (105,5/100=1,055). Розрахунок вартості твердого палива та скрапленого газу на 2020 рік:


12.02.2020 | У Галичі планують здійснювати пошук поховань учасників національно-визвольної боротьби …(детальніше)>>>

11 лютого 2020 року відбулося чергове засідання робочої групи з питань збереження об’єктів національно-визвольної боротьби та вшанування пам’яті українських історичних діячів району. Під час обговорення питання щодо пошуку місць поховань учасників визвольної боротьби та жертв політичних репресій в м.Галичі Василь Крук висловив думку, що розкопки слід проводити в районі молокозаводу, будинку позавідомчої охорони, військкомату та сучасного відділу поліції, та наголосив, щоб дані були більш точними необхідно зібрати інформацію в старожилів. Не залишився поза увагою учасників робочої групи і Музей визвольних змагань Галицького району, якому в травні виповниться 20 років. Прийнято рішення наступного тижня виїхати м.Бурштин, щоб на місці визначитися з об’ємом робіт по реконструкції та оновленню експозиції Музею. Присутній на нараді директор обласного Музею визвольної боротьби імені Степана Бандери Ярослав Коретчук запевнив у готовності надати методичну допомогу та курувати процес оновлення закладу. 

 

banner

banner

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Галицька районна рада

 

Галицька міська рада

Національний заповідник "Давній Галич"

Галицький національний природний парк

ГАЗЕТА "ГАЛИЦЬКЕ СЛОВО"

Прогноз погоди

Погода в Галичі 

Оголошення

.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм

.
Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік
.

«Рекомендації про включення до тендерної документації вимог при проведенні відкритих торгів щодо харчування дітей у закладах освіти в Івано- Франківській області»

.
Щодо опитування експортерів
Шановні краяни!
Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації. Проводиться перевірка системи оповіщення. Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення. Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.
.

До відома водіїв та перевізників Галицького району!

.

Оголошення про намір передати в оренду об’єкти, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Галицького району …(детальніше)>>>

.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» інформує: 

- з 1 до 5 квітня 2020р. відбудеться ІІ Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини;

 - з 23 квітня до 01 травня 2020р. заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу;

- з 2 по 17 травня 2020р. заплановано культурно-освітню поїздку «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії 

- з 8 до 16 червня 2020р. міжнародна культурно-освітня поїздка «Співпраця у сферах культури, охорони здоров’я й освіти» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Північної Македонії, Сербії й Угорщини

- з 9 по 18 серпня 2020р. відбудеться культурно-освітня поїздка з організацією міжнародного семінару «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров'я та соціальної політики» з відвідуванням Польщі, Швеції, Норвегії та Данії.

Конкурси, фестивалі, виставки
 
 
 

Усі права застережені. При використання будь-яких матеріалів посилання на сайт обов'язкове.


Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області